Jump to content
BulForum.com

Tv Series : House MD


d-phrag

Recommended Posts

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

s06e04 вече ми хареса :) много по-добре от предишните.

 

И ... в Къди има нещо което ми действа само в една насока и тя не е да искам си говоря с нея :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

6x05 - И двамата с Жоро го харесахме. Само че не искам Чейс и Камерън да се разделят. Не е честно, трябваше да и каже за Дибала, имаше хиляди шансове... :(

Link to comment
Share on other sites

За мое голямо успокоение и по-сериозно удоволствие от ХАУС, тая лигава тъпа пачавра я гонят от сериала в средата на сезона. Слава богу.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Новият сезон започва по-зле от пуерториканска сапунка :(

Влезнах в темата да напиша нещо подобно, но явно са ме изпреварили.

Link to comment
Share on other sites

Две неща :

 

1. Много, ама много лигаво с Къди ;

2. Два забавни момента : първо - Хаус вади Уилсън от прозореца на масичка и го сурка; второ - надрусан неврохирург се съблича :)

 

Link to comment
Share on other sites

За мен е слаб, но го приемам по-скоро като въвод в новия сезон - така е по-скоро посредствен. Ама наистина, може пък и да е реверанс към "широката" публика (че нали са закъсали с рейтингите).

Link to comment
Share on other sites

За серията мога да кажа само - лигаво, бозаво, твърде много латино оттенъци. Само известната доза хумор оправя донякъде лошите впечатления.

 

 

А тея некадърници, ако махнат и 13 от сериала определено ще се пусва много

angry1.gif

 

 

gal4enceto, свободна си да изразиш чувствата си към мен laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За серията мога да кажа само - лигаво, бозаво, твърде много латино оттенъци. Само известната доза хумор оправя донякъде лошите впечатления.

 

 

А тея некадърници, ако махнат и 13 от сериала определено ще се пусва много

angry1.gif

 

 

gal4enceto, свободна си да изразиш чувствата си към мен laughing.gif

 

 

Спокойно няма да я махнат :) Ако щяха да я махат щеше да е на края на предния сезон, също така не мисля че щяха да и вкарат името в новия opening ако нямаше да се върне ;)

 

Link to comment
Share on other sites

За 7х03 мога да кажа, че ми хареса доста повече от предните два. Забавно, не толкова лигаво :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Те я пуснаха вече за сваляне. Има няколко момента, на които се смях от сърце. Лично на мен си ми хареса, дано продължат в същия дух.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...