Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Моля те не почвай като zlobil - кое било женско и кое мъжко. Аз си го сипвам в кафето за аромат. Освен това много обичам вкуса на сметана. Няма да се водя по акъла на разни комплексирани кое било женско и кое не и да не го пия щото да не се усъмни някой в моята мъжественост. Мен ми е кеф Бейлиса особено в кафето и си го пия. Черното Бакарди също ме кефи (бялото хич). И уиски си поркам, даже сега си сипах малко с лед :) Та като ме гледаш какво пия кво съм мъж или жена или нещо средно може би?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Трета вечер подред се опитвам сама да свърша бутилаката Bacardi Black, ама не успявам. Няма подкрепа, момчета, нямаааа.... не е кат едно време...

 

Срамота, какви са тия мъже, дето си оставят жените сами да си пият бакардито? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Днес няма да спа по 3 прични:

1.Сесия.

2. Да си оправя режима,че от 2 седмици лягам в 4-5 AM ставам в 3-4 PM и целия ден минава.

3.Поради причина 2 немога да свърша някои дневни работи,които съм запланувал.

Link to comment
Share on other sites

от 2 седмици лягам в 4-5 AM ставам в 3-4 PM и целия ден минава.

 

Блазе ти. А аз пак там някъде си лягам (че и по-късно), но ставам около 12, максимум 1:30....

Link to comment
Share on other sites

Абе спането специално ми е голяма мъка че не мога да легна за 10-12часа без някой да трябва ми се обади или да трябва да отида някъде ако ще и до съседната стая за да пипна нещо дребно... а когато не е нещо такова ще е примерно да дойде малкия да ми скача отгоре или да ме хлопне по главата с нещо... a майка му колкото и да го пази той стана много бърз и точно 5 секунди му трябват да го изпусне от поглед и само трябва да е решил че ще дойде при мен и го прави уникално бързо :)

Link to comment
Share on other sites

Е, ако ставаше в 8 на другия ден, надали щеше да се блещиш така. :)

Ам' че той дядо мраз си става в 8 (обикновено вечерта :bgrin: ) или ако имаш предвид сутрешно ставане в 8...пак го прави - става от стола си пред компютъра да си направи сутрешното кафе. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имах предвид злобно сутрешно ставане в 8 сутринта и смислено работене след това. А не просто да се преместиш от стола в леглото или обратно :)

Link to comment
Share on other sites

Не спя , щото се заяждам с хората в интернет пространството и съм малко ядосан по някви-си-там причини дето ми изпилиха нервите.. ама ся отивам да хапна и лягам :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Имах предвид злобно сутрешно ставане в 8 сутринта и смислено работене след това. А не просто да се преместиш от стола в леглото или обратно :)

 

Ааа то смисленото работене е допреди това не след 8 :) А всъщност почва около 8 но вечерта....

 

Не спя , щото се заяждам с хората в интернет пространството и съм малко ядосан по някви-си-там причини дето ми изпилиха нервите.. ама ся отивам да хапна и лягам :ph34r:

 

Не са ли те учили че не се яде преди лягане. Отделно че действа тонизиращо (поне на мен)...

Link to comment
Share on other sites

То хубаво не се яде преди ядене , ама в момента съм гладен като вълк , а в кухнята има едни примамливи пържолки..

 

Едит- Не се яде преди ядене , да.. не се яде преди лягане исках да кажа.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ааа то смисленото работене е допреди това не след 8 :) А всъщност почва около 8 но вечерта....

Не са ли те учили че не се яде преди лягане. Отделно че действа тонизиращо (поне на мен)...

 

Още не съм изградила до там комунизма, че да работя по странни времена. Засега се ограничавам от 9 до 6, 7, 8, 9 (или както се случи)

Link to comment
Share on other sites

............. а в кухнята има едни примамливи пържолки..

 

 

Ах твойта @@*#@)*@@ как може да споменеш за пържоли... сега ми се доядоха... :P

 

 

 

Още не съм изградила до там комунизма, че да работя по странни времена. Засега се ограничавам от 9 до 6, 7, 8, 9 (или както се случи)

 

Хващаш да бачкаш за някой от другата страна на океана и за да върви комуникацията щеш не щеш някак се налага да бачкаш когато другите тука спят...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...