Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Само да припомня, че в тази тема приоритетно се пише след нула часа до към седем най-много.

 

П.П. @djadomraz = предател

Сега очаквам да се засрамиш (може и във вид на почерпка). :D

Link to comment
Share on other sites

Колко калпака ще сме будни тая вечер?Аз смятам да превъртя C&C Generals/пак/ и да откарам до късно...

Link to comment
Share on other sites

Абе аз след 10-12 ч сън се чувствам парцал. Ама то твоя режим е бъгнат колкото старкрафт на 1.04. :)

 

Ако предния ден изобщо не си спал си е супер :)

 

Само да припомня, че в тази тема приоритетно се пише след нула часа до към седем най-много.

 

П.П. @djadomraz = предател

Сега очаквам да се засрамиш (може и във вид на почерпка). :D

 

Аууу обърках темите... сори, гледам кой какво е писал но прозяпах момента с темата :)

Link to comment
Share on other sites

Добре де, аз с Поло 1.0 съм вдигал 170 на магистралата и кво? Мен лично ме хвана страх как взе да друса - аха аха да излети. Настрана че беше над 5000 оборота двигатела (верно на бензин не на газ и все пак - 1.0 е)...

 

аз съм буден тая нощ (на работа съм :angry1 )

ако има кукуряци можем да разискваме някоя тема, поне аз в сънливо състояние най-мъдри мисли изкарвам :) пък и няма много работа, така че ще попреглеждам форума чат-пат :)

Link to comment
Share on other sites

Ква да е темата?Аз си давам малко почивка на мозъка, че редувам Generals и Incredible machines ....

Link to comment
Share on other sites

Ква да е темата?Аз си давам малко почивка на мозъка, че редувам Generals и Incredible machines ....

ами незнам... на мен ми се говори за жени например :)

Link to comment
Share on other sites

а, не ме мъчи нищо :) ама все си мисля... преди няколко дни се прибирах по главната в 4 сутринта и на 4-5 пъти се разминах с групички от по 3-4-5 момичета. Само момичета, без момчета. Та се чудя... напиват ли се пичовете, че момичетата си тръгват сами, или пък всички са на светло като крокодили? ей такива неща ми мъчат съзнанието :)

Link to comment
Share on other sites

Не, брат ми.Те са напиват по женски, пък по-грозните неща от пияна жена са малко и за това си се прибират сами.Жените в днешни дни само искат пък само пият.

Link to comment
Share on other sites

Тц, най-вероятно студентки-първокурснички...А иначе има и много по-грозни неща от пияна жена...Аз,например. :tongue

 

Ред.: Я докато си обмислям тактиката за бойните действия, да си метна една луканка...

Link to comment
Share on other sites

абе направо си върваха, не изглеждаха пияни ;) ама пък си го знаем лафа за пияната змия, дето върви направо :D

 

аз пък като бях първи курс не оставах колежките да си вървят сами :) ама верно, че те все хубави :)

 

пияна жена с дъх на анус , разтрита с люта чушка .. е от тва по-лошо нема :lol:

 

е не това дори не искам и да си го помислям :) виждал ли си наживо? аз бих припаднал :)

Link to comment
Share on other sites

а, не ме мъчи нищо :) ама все си мисля... преди няколко дни се прибирах по главната в 4 сутринта и на 4-5 пъти се разминах с групички от по 3-4-5 момичета. Само момичета, без момчета. Та се чудя... напиват ли се пичовете, че момичетата си тръгват сами, или пък всички са на светло като крокодили? ей такива неща ми мъчат съзнанието :)

Не просто в един момент на женските им писва от пръчове и си излизат по женски :bgrin: ... както и на нас ни писва от жени и се събираме ударната група да пийнем една биричка в някое кръчме...е така по мъжки :)

Link to comment
Share on other sites

виждал ли си наживо? аз бих припаднал :)

 

 

Виждал съм ама без чушката ... а миризмата идваше от много пиене ... оказа се че "напих се до насиране" беше "мисията възможна" , специално за тая п*тарана :)

Link to comment
Share on other sites

А, ся са почнахме.

 

Бива ли или не бива да има човек връзка с колежките( аз след един фал съм за "нье" ).

що да не :) много ли е лош фала? :D

Link to comment
Share on other sites

А, ся са почнахме.

 

Бива ли или не бива да има човек връзка с колежките( аз след един фал съм за "нье" ).

 

 

Че що да не бива?

С една колежка/от универсарника/ още се "виждаме" редовно, въпреки, че си има приятел.

Link to comment
Share on other sites

Ми щото трябва да се гледаме още 3 години пък аз нямах намерения за нищо повече от забавления.

 

Всички подхождате от гледна точка, че не съм се държал с чисто с консуматорски намерения и не съм си тръгнал по-тъмно изнизвайки се без да кажа чао. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ми щото трябва да се гледаме още 3 години пък аз нямах намерения за нищо повече от забавления.

 

Всички подхождате от гледна точка, че не съм се държал с чисто с консуматорски намерения и не съм си тръгнал по-тъмно изнизвайки се без да кажа чао. :D :D :D

Ами така е то като сме мъже и мислим с пишките си,после се чудим на къде да се обърнем без да ни гледат лошо :)

Link to comment
Share on other sites

Ами така е то като сме мъже и мислим с пишките си,после се чудим на къде да се обърнем без да ни гледат лошо :)

Жените са много наясно с това ви качество и много често сами са си виновни, че се навират де не им е работа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...