Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Как успяваш да си събереш мислите за работа по това време?

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Ъхъ и никой не врещи след теб, че пак си изпил всичко, марш към магазина и да ми купиш милка с цели лешници!И после да дойдеш да гледаме филм и т.н......

Link to comment
Share on other sites

Познато ми е това чувство, нещо като проблясък получих като ти прочетох поста сега.

:)

Link to comment
Share on other sites

Вече ми се приспива, няма какво да правя и веднага ме удари умората, иначе нещо изпускам (щях да правя нещо преди да лягам), не помня какво в момента... даже не мога да се сетя за какво се отнасяше.

:)

Link to comment
Share on other sites

Филми, филми, филми - последния бе страшно тъп. Просто ме подканваше да си легна...

 

Aааа това е запазена марка за сестра ми - гледа филм който е мега тъп и даже не може да си отговори сама на въпроса защо продължава да го гледа, но упорства и го изглежда до края. И после коментира че от край до край бил тъп но го изгледала :lol:

Link to comment
Share on other sites

:laughing:

 

Еми едни мастурбират, втори ползват кукли, трети се женят....А такива като мен чисто и просто и се занимават с хобито.

Link to comment
Share on other sites

:laughing:

 

Еми едни мастурбират, втори ползват кукли, трети се женят....А такива като мен чисто и просто и се занимават с хобито.

 

Тъй де тъй. С други думи шубе те е да се ожениш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бе за шубе - май не ме е...Ама още не се е появила тая, дето ще ме трае :)

 

А трябва, а трябва :P

:lol: :lol: :lol:

 

Не ми обръщай внимание... изпростявам от много бачкане тези дни...

Link to comment
Share on other sites

Aааа това е запазена марка за сестра ми - гледа филм който е мега тъп и даже не може да си отговори сама на въпроса защо продължава да го гледа, но упорства и го изглежда до края. И после коментира че от край до край бил тъп но го изгледала :lol:

Това може да се дължи на две причини (понеже и на мен ми се е случвало) - едната е, че гледаш, гледаш и все се надяваш нещата да тръгнат към "по-смислен филм" (ама уви)...а другата е, че вече си разбрал, че гледаш някаква върховна тъпотия, но си решил да издържиш стоически, за да се увериш, може ли до края да стане още по-тъпо и докога ще продължават да издевателстват с търпението ти... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Трябва какво - да ме е шубе, или да си търся жена? :laughing:

Че лесно се не плаша, пък да се разправям сам да си слагам ярема на шията - нема начин,освен ако не е кретен като мене.

Link to comment
Share on other sites

Що не спя...

 

Ми имам половин бутилка водка да допивам... Да не съм луд да лягам?!

 

Ииии чак ся видях- от 2.00- до 6.00... Ще слезна да си взема още една бутилчица... Тая май няма да изкара до тогава :)

Link to comment
Share on other sites

Трета вечер подред се опитвам сама да свърша бутилаката Bacardi Black, ама не успявам. Няма подкрепа, момчета, нямаааа.... не е кат едно време...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...