Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Айде стига съм разсъждавал на глас, че малко удължих предишното изречение.... :P ...то безтуй само аз пиша основно в тази тема...ама все пак ще си делна предишния пост, пък бал съм му и шизофренията.... :)

 

Абе мога бих могъл и аз да ти правя компания в писането по това време, ама няма да е честно заради часовата разлика. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Тази нощ ще подраня малко понеже след малко започвам да си мятам бозата от второто hdd по дискове за да услужа с него на приятел за няколко дни.

 

А ако след края на тази работа ако не съм заспал пред компа, ще си пиша как е протекъл записът на почти 200GB. по DVD-TA.

Link to comment
Share on other sites

мразя като ми се събират две поредни нощни смени...

сутринта от вратата направо в леглото... :zzz

 

иначе се е събрала една македонска групичка за CS и определено са достатъчно шумни, за да ми избият всякакви мисли за дрями, сънища и т.н. :)

Link to comment
Share on other sites

А така ви искам...бодри и будни...без значение дали ще цъкате или ще пиете. :bgrin:

А какво беше това снощи....като легнаха всички в 2 и....чак до сутринта - никой...че трябваше сам да си пиша и отговарям в темата по-горе... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А така ви искам...бодри и будни...без значение дали ще цъкате или ще пиете. :bgrin:

А какво беше това снощи....като легнаха всички в 2 и....чак до сутринта - никой...че трябваше сам да си пиша и отговарям в темата по-горе... :laughing:

 

към три и нещо ми се приспа и седнах пуцам и аз... нямаше такова помиляне, една идея над всички :P то не ги бих на Iceworld, Havana, Office и други знайни и незнайни карти, то не бе чудо... единствено на Assault измиха малко срама, но загубата ми там беше минимална, докато на другите нива биех с разлика ;) hAdmin rulllzz :punk

Link to comment
Share on other sites

Изгледах едно филмче и сега мисля да лягам. Очаквах да ми се доспи по-рано ама... не че сега мн мн ми се спи ама се налага, че утре няма да мога да се излежавам до обяд. :)

Link to comment
Share on other sites

Щото бях на концерт!

На кого бе?

Мама му стара....напоследък всичко изпускам с тая моя работа....концерти, купони и какво ли не...не съм мърдал от нас от сума време...то май затворниците по-често ги пускат навън... :P

Freestyle. B) Съжалявам, че пиша в непозволено време, но трябваше да отговоря, а ако трябваше да чакам удобен час, то щеше сигурно да стане пак събота. :)

Спокойно...делнах ти онзи пост...сега вече може да си лягаш да спиш. :P

Link to comment
Share on other sites

Гипсирах се сам , в домашни условия .... не знаете колко време ми отне да си напиша поста грамотно :bgrin:

 

MidexEdit: Добре, че не реши да пишеш и второ изречение, че постът щеше да излезе с час извън приетите за темата. :lol: ...но с горното изречение си се справил успешно гледам... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Полегнах на обед уж за час два и станах в 22:30 и сега как да си легна пак да спя? Като грам сън не ме лови.

Абе и аз направих нещо такова и сега зяпам dorm daze :) ... много готин филм :)

Link to comment
Share on other sites

Защото времето е хубаво и просто не ми се спи ... излизам вън на терасата и е толкова приятно без шум , само аз и времето .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

И аз като тебе...че и продължавам...и утре пак така....останаха 2 дена....а после ще спя 2 дена... :ph34r:

 

Стискаме ти палци ( и на краката) , че много :zzz :zzz :zzz ти трябва.

 

Спах само два часа и сега на работа 12 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Легнал съм си и съм си пуснал за 90238129038120894 път това (aдската песен с адската мадама :love ) и правя всевъзможни тестове на лаптопа , за да видя дали ще подкарам assassin's creed като излезе ... бавно и полека и нещата си отиват към "Да" :) .

 

Ами артелериста ? Тази вечер къде е ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Легнал съм си и съм си пуснал за 90238129038120894 път това (aдската песен с адската мадама :love ) и правя всевъзможни тестове на лаптопа , за да видя дали ще подкарам assassin's creed като излезе ... бавно и полека и нещата си отиват към "Да" :) .

 

Ами артелериста ? Тази вечер къде е ? :lol:

 

 

Знам, че не му е времето сега да пиша но... Кормилната уредба ми отказа по време на път(волана се заключи) и съответно катострофирах със скорост 35км. В един стълб на EVN. Та след това цяла нощ по районни и кат да ми съставят актове и протоколи наи - разни. Та се мотах до сутринта.

Link to comment
Share on other sites

Кормилната уредба ми отказа по време на път(волана се заключи) и съответно катострофирах със скорост 35км. В един стълб на EVN.

Както си карал без да си направил нищо?? Странна работа...добре, че си се блъснал със сравнително малка скорост...а всъщност 35 км/ч за удар в стълб хич не е малка скорост.... ;) ....единственото хубаво в случката...е че е стълбът е бил на EVN (понеже не ги понасям :bgrin: ).

 

А иначе по темата - днес пак не спах, но от довечера почвам...едно, че спазих сроковете и най-после привърших продължителната работа и второ - вече наистина не издържам и съм доста уморен от това постояно неспане в последните 2-3 месеца... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...