Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
...сега се наливам с кафета, ....

Аз пък няма да пия кафе, че ще вземе да ми се приспи...а ме чака още бая работа... :bgrin:

 

П.П. Май ще си направя все пак...

Link to comment
Share on other sites

С приятелско семеиство сме в момента и си бъбрим разни смеховки. :D :lol: :D

Правим и клипчета на кучето ми което прави циркаджийски номера за да му дадем топката с която играе. :P

Link to comment
Share on other sites

Мразя, когато става така. Толкова съм уморен, че задрямвам в ранните вечерни часове (днес към 22) и като се опуля в 1-2, ела да видиш... Сутринта съм като парцал и денят обикновено ми е ужасен.

Пффф.

Мразя.

Link to comment
Share on other sites

Мразя, когато става така. Толкова съм уморен, че задрямвам в ранните вечерни часове (днес към 22) и като се опуля в 1-2, ела да видиш... Сутринта съм като парцал и денят обикновено ми е ужасен.

Пффф.

Мразя.

Ами просто пропускаш една нощ и по-следващата вечер като ти се приспи пак по ранните вечерни часове 8-9...лягаш, но тоя път няма ставане чак до другата сутрин в 8-9... :)

Link to comment
Share on other sites

Днес му ударих един як следобеден сън от 14 до 18 часа и сега сън не ще и не ще да ме хване.

Пописах малко в форума и сега викам да си пусна някое филмче белкем заспя,че така как го карам и утре ще стана към обяд и докато пия кафенце тва онва и туку виж денят свършил. :lol:

Link to comment
Share on other sites

от няколко дена, ако успея да заспя преди 4 си е истинско постижение :(

Аз пък от няколко години (по-точно от 10-15 години), ако успея да заспя преди 5 си е цяло събитие. :ph34r: ...както и си е събитие ако някой от моите познати успее да ме намери между 7 сутринта и 12 на обяд. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Преди малко се прибрах...цял нощ цакахме игри на пц-то в един приятел...иска ми се сега да гледам някой филм,ама май ще лягам,че много взеха да ми се затварят очите :zzz

Link to comment
Share on other sites

Бях на сватба! Моя бивша съученичка (даже бременна вече). Перфектна сватба...

Ех тия съученички....не си губят времето... :devil

 

Аз пък снощи бях за 2-3 часа на една сбирка на съфорумци....после пък имах работа за довършване и....досега...чудя се дали да лягам изобщо... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

ebah gadnata domashna...mnogo graduse da go eva... i kuv e toq priqtil nqma kirilica na gadnata mashina. :blink:

:P EEeee qdeneto beshe dosta :lol:

От тая латиница не разбрах отначало и помислих, че си пишеш домашното през нощта...а то било някаква 50+ градусова... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...