Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Тони 2000

Като гледам часа на поста ти...упорито вървиш по моя път...еее...далечко си още от моите всекинощни постижения (с пропускания на спането по 2-3 поред)...но напредваш... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Като гледам часа на поста ти...упорито вървиш по моя път...еее...далечко си още от моите всекинощни постижения (с пропускания на спането по 2-3 поред)...но напредваш... :bgrin:
Че аз преди 3:00ч. не съм си лягал от... и аз не помня от кога. Но не съм пропускал да спя често. Правил съм го, но много рядко. Ще имам да догонвам :)
Link to comment
Share on other sites

Искам да си легна ама не ми се спи. :( По телевизията няма нищо интересно, на компа също няма какво да се прави... тъпня!

Link to comment
Share on other sites

Итази нощ маи ще е като снощи.Станах в 3 следобед и сега ме гонят дивите неми се спи ама грам.

Жената заспа и аз пак сам цяла нощ пред компа.

Link to comment
Share on other sites

опитах се да заспя към 1:30, но безуспешно и сега май ще загледам някой филм. общо-взето ме гони безсънието напоследък и преди 3 не мога да заспя, а днеска като гледам ще е доста след 3 :(

Link to comment
Share on other sites

Щото до ся бях на рожден ден на един приятел, стана на 18 и партито беше на 6.

Link to comment
Share on other sites

ами мъча се да свалям от ютуба филмчета,ама на компа нещо му става и програмата дава някакав http проблем и няма решение,а до онзи ден можех :(

Link to comment
Share on other sites

малко гукане с момиче , след което мъчително досега смятане на проект, липсва ми 16 часовото спанеее :angry1

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо , само знам че , не мога да заспя , но това ми стига ... може да е от песните или защото съм откачил и вече няма ден .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...