Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Като знам, че някои хора сега стават и се готвят да ходят на работа, се чувствам длъжен да се солидаризирам с тях и по тази причина не смятам да си лягам изобщо (...сефте.. :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Като знам, че някои хора сега стават и се готвят да ходят на работа, се чувствам длъжен да се солидаризирам с тях и по тази причина не смятам да си лягам изобщо (...сефте.. :lol: )

е добре де как си жив още :) Човек без спане не може да живее

Link to comment
Share on other sites

А!! Що пишете сега бе...не знаете ли, че е забранено писането в тази тема между 6 и 24 часа? :woot

Шегата настрана....както каза sasho_1989, понякога наистина спя по друго време...предимно между 9-12... но обикновено ми се събират 30...50 часа без сън...имал съм и доста по-тежки случаи от по 3-4 последователни нощи...по-старите съфорумци сигурно помнят "булфлийт" периода ми. :bgrin: ....но тогава направо бях :sick ...в такива случаи наваксвам с малко по-голямо количество сън след будуването, а тъй като в "булфлийт" периода, просто нямах тази възможност (наваксването)...по обясними причини....ползвах другата ми "методика" - 'индийско спане'...на всеки час по 5-10 минути или респ. на 2-3 часа по 15-тина мин.....така непрекъснато успяваш да си 'онлайн'. :rolleyes:

 

П.П....а и както спомена Xciter, със сутрешното ми спане губя доста от бизнес връзките си, тъй като голяма част от хората гледат да си свършват работата с другите до обяд, а следобяда си го запазват за лични ангажименти....и като ми звъннат 2-3 пъти и не ме открият...даже и не пробват следобяда пак - просто решават, че ме няма и отиват другаде... ;)

Link to comment
Share on other sites

Да ти пикам на методиката Пламене - аз не мога така - или се наспивам или изобщо не заспивам - такива "подремвания" ми действат по-убийствено от безсънието. В тази връзка - лягам да поспя хихихих

Link to comment
Share on other sites

Да ти пикам на методиката Пламене - аз не мога така - или се наспивам или изобщо не заспивам - такива "подремвания" ми действат по-убийствено от безсънието. В тази връзка - лягам да поспя хихихих

Не се и съмнявам....аз пък не мога други неща, които ти можеш да правиш нощи поред....и които ти подпомагат "пикането". :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Одеве ми се спеше и то доста ама сега нещо... седя пред компютъра и гледам "Кръцни-срежи" с идеята, че скоро ще ми се доспи. :)

Link to comment
Share on other sites

аз напоследък може би заради сесията нещо ми се доспива чак към 4 сутринта а до тогава си убивам времето с някое серялче леко...

Link to comment
Share on other sites

Към 1 часа ми се спеше , но почнах да си търся песни и сега изобщо не мога да заспя .

:)

Link to comment
Share on other sites

Заспах в 11 и се събудих преди 30 минути. Ще влезна да се изкъпя, да се оправя и да се подготвям за лекциите :) . За щастие поне съм в добро настроение, въпреки, че знам, че това няма да продължи дълго :)

 

 

П.С. Добро утре на всички!

Link to comment
Share on other sites

Бахти спанетооо :bgrin: , дано поне довечера си легна и да се напся вече като пор, щото вампирясвааам , очите компот зИлени :tongue

Link to comment
Share on other sites

Успх да си омажа таблиците на на партишъна със сичките работи на него.

Ухааа...сега к'во те чака... :bgrin: ...и аз тоя номер съм го правил на 2-3 пъти с различни дискове и не искам да си спомням...(веднъж даже не само биоса, но и сервизната програма на производителя не успя да си разпознае диска...така се беше омазал... :sick )

Не ща да съм лош пророк...но ми се струва, че и утре вечер по това време пак ще пишеш тука... :devil ...освен ако не му теглиш една и не започнеш отначало...ама пак ще го откараш до утре през нощта... ;)

Link to comment
Share on other sites

Какво става, ако просто не можеш да заспиш? Лежиш и се взираш в тъмното и премисляш отново и отново всичко, и какво би станало, ако...

И на следващия ден се чудиш какво да пиеш за адското главоболие, а знаеш, че проблемът изобщо не може да се реши с някакви хапове.

И какво се случва, ако всичките ти устои са се разклатили толкова сериозно, че малкият ти и уж подреден свят е на път да се срине? Може би самите чертежи са били погрешни.

На хората не им е заложено да са добри. Дайте им омраза, която да 'осмисля' шибания им живот; дайте им обект, който да мразят, ей така, на общо основание; дайте им чувството за недосегаемост, когато ритат с ожесточение някого в бъбреците...

Аз съм слаб, слаб човек.

Най-лошото е, че някаква част от мен се оправдава, че не съм могла да направя нищо.

Link to comment
Share on other sites

Уча за контролна..следобеда ще си наваксам съня :lol:

 

 

Интересното е че Мидекс не е писал скоро в тази тема - сигурно е спрял будуването и се е завърнал към здрав,сладък сън :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Какво става, ако просто не можеш да заспиш? Лежиш и се взираш в тъмното и премисляш отново и отново всичко, и какво би станало, ако...

И на следващия ден се чудиш какво да пиеш за адското главоболие, а знаеш, че проблемът изобщо не може да се реши с някакви хапове.

И какво се случва, ако всичките ти устои са се разклатили толкова сериозно, че малкият ти и уж подреден свят е на път да се срине? Може би самите чертежи са били погрешни.

На хората не им е заложено да са добри. Дайте им омраза, която да 'осмисля' шибания им живот; дайте им обект, който да мразят, ей така, на общо основание; дайте им чувството за недосегаемост, когато ритат с ожесточение някого в бъбреците...

Аз съм слаб, слаб човек.

Най-лошото е, че някаква част от мен се оправдава, че не съм могла да направя нищо.

Тва омразата е може би най-силната двигателна сила която съм виждал у човек. Виждал съм човек да полага огромен труд и усилия от омраза, а от любов само глупости...(съпоставям като антиподи) Мисля, че Мидекс сега загрява за следващото будуване. А аз не спя щото имам да наваксвам с разни работи. Нещо като учене за изпит, но по мой си начин.

Link to comment
Share on other sites

Недейте така бе....'Мидекс не бил писал'....'Мидекс бил се завърнал към сладкия сън'...точно тия дни (и нощи) нямам никаква възможност за такива глезотии... :ph34r:

Просто вече ми е неудобно да пиша през 2 поста в тази тема....иначе си я чета редовно кой за к'во не спи... :P

Link to comment
Share on other sites

Врага не спи = убий врага от безсъние , както са казали bulfleet играчите ;P

 

Иначе ... свалих си The медальон със Сър Джеки Чан ... и сега се глася да почна да го зяпам ... само да не осъмна на стола , както се случи тази сутрин :bgrin:

 

Извинявай, че ще ти пиша в поста...но ме налегнаха носталгични спомени, четейки подчертания надпис по-горе - eдна година нон стоп игра, постоянно безсъние (това сегашното ми нищо не е) и въпреки всичко не успяха да ме уморят с безсънието....но пък в замяна на това няколко месеца бях в топ 10. :) ....к'во да правиш...луд умора няма... :P (Midex)

Още веднъж извинявай, че драскам в поста ти. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

май съм се развалил нещо , лягам си напоследък след 3 и в 5.30-6 съм буден като теменужка , днеска даже в 6 часа отидох да чета весници на бензиностанцията до нас бахму мамата дано да се оправа по бързо че така не ми е кеф

Link to comment
Share on other sites

преди малко се прибрах...не ми се мисли как ще ставам утре сутринта :bgrin:

Ами не ставай....направи си едно силно кафе и не си лягай изобщо - ще наваксаш утре вечер....е....за несвикналите им е малко трудно около 9-10 сутринта и около 14-16 часа, но ако не заспят там, където се намират тогава....всичко е ОК. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...