Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Много кофти,артилерист :(

 

Дано всичко сега вече е наред!

 

Наистина дано да е наред, че както ми е тръгнал този месец... Ужас женами тежки хирургически интервенции, аз катастрофирах абе не ми се говори. И дано нещата се оправят.

 

Както си карал без да си направил нищо?? Странна работа...добре, че си се блъснал със сравнително малка скорост...а всъщност 35 км/ч за удар в стълб хич не е малка скорост.... ;) ....единственото хубаво в случката...е че е стълбът е бил на EVN (понеже не ги понасям :bgrin: ).

 

Да наистина много странна работа, но следователите ми казаха, че било нормално за FORD които е с чип в ключа. А 35км./ч. за автомобил почти два тона и половина си е удар. Съжалявам само Midex, че не направихме кръгчето за което бях поел ангажимент към теб. Но на новият ми автомобил няма да пропуснем.

 

А иначе по темата - днес пак не спах, но от довечера почвам...едно, че спазих сроковете и най-после привърших продължителната работа и второ - вече наистина не издържам и съм доста уморен от това постояно неспане в последните 2-3 месеца... :blink:

 

 

Извинявам ви се и на двамата,че писахте заради мен в темата извън приетият за нея час.

За което всъщност съм ви благодарен (все едно ми ударихте едно рамо помощ)

А относно тъпият стълб на EVN ми писаха акт, понеже бил частна собственост.

 

По темата, че се онесох. С женами сега ще гледаме някаква комедия-която се надяваме да не се окаже трагедия.

Link to comment
Share on other sites

Артелерист , дано наистина всичко е наред ... а аз не спя , щото с един авер се хванахме да играем диабло ... ама планирам към 4.00 да си лягам :P

 

ПП. Лягам си ! Лека и мека и поздрави за всички с моята

:wub:

 

Влюбен съм в мадаматаааааааааааааааааааааааааааааа :lol: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Барабите в блока пак си заформяме жестока битка на AGE

И се надявам да приключим до сутринта, защото ако не успеем утре вечер пок няма да спя докато Райчо не изгрее. :D

Link to comment
Share on other sites

Ама не трабваше да ти пишат акт бе човек , трябваше да ти помогнат да го бутнеш на цяло .

Аз не спя , защото ме избиват нерви в момента и на сутринта не знам как ще се чувствам .

Абе аз по принцип не спя всяка вечер , но без да се прави нищо е ужасно ... ама не ми се и спи .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ама не трабваше да ти пишат акт бе човек , трябваше да ти помогнат да го бутнеш на цяло .

Аз не спя , защото ме избиват нерви в момента и на сутринта не знам как ще се чувствам .

Абе аз по принцип не спя всяка вечер , но без да се прави нищо е ужасно ... ама не ми се и спи .

:laughing:

 

И аз си мисля, че като ми съставиха акт по добе да го бя съборил този лампион. :lol:

Не заради друго ами и аз като Пламен ги ненавиждам тези EVN.

 

Иначе положението с играта утече, двама се отказаха и останахме само трима.(няма интрига)

Та сега ще поразгледам още малко форума, ще хапан нещо и ще отивам да лягам.

Пък и женами ще се зарадва, че съм си легнал навреме.

Link to comment
Share on other sites

@artilerist, следващият месец ако получиш двойна сметка за тока...да знаеш, че със сигурност са ти хванали и стълба в нея. :lol:

 

А иначе днес сутринта поспах малко, че отдавна не ми се беше случвало....всъщност поспах доста...около 8-9 часа и най-интересното беше, че като станах поне 2-3 часа ми беше доста кофти...явно съм отвикнал да спя... :P ...и сега отново хич не ми се спи.

Цял следобях правих архиви, че имам почти терабайт хард дискове и всичките им дялове в последните 2-3 месеца успях да запълня до 90+%...вече нямам никакво място. Опекох барем 20 DVD-та и засега стига толкова...

Сега седя и от няколко часа блея из интернет...пия биричка и чета да си попълвам общата култура на фона на музика от младежките ми години - Earth Wind & Fire, Kool and the Gang, Commodores....ей такива работи...голям кеф...отдавна не ми се беше случвало да слушам музика за удоволствие, въпреки че точно с музика си вадя хляба... ;)

Обаче и това си има предимство - поради звукоизолираното помещение, в което работя, имам възможността в 3 през нощта да си слушам музиката на големите боксове без изобщо някой да разбере, че в момента свирят 300 ватови колони...е...не на максимума, че тогава обикновено падат прозорците, а и не е много здравословно да си наблизо. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Охх , абе ... и аз щях да го лягам .. ама нещо стана фал :/ . Уина на десктоп машината се скапа и сега е кофти тръпка ... през 10 мин. вади син екран ... утре ще го оправя ... иначе свалям в момента devil man cry 3 - решил съм да зарибя нещо фентъзи , тея дни ;)

 

Артелерист бате .... нищо не казваш ... жена ти , как реагира като те видя с фешън устната и след като и разказа , какво си преживял ?

Link to comment
Share on other sites

Еееее ми мидекс , те тея на тея артисти парчетата са си супер , как да не ги слушаш , а аз през нощта слушам рок или пънк , защото просто оставам буден така .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Охх , абе ... и аз щях да го лягам .. ама нещо стана фал :/ . Уина на десктоп машината се скапа и сега е кофти тръпка ... през 10 мин. вади син екран ... утре ще го оправя ... иначе свалям в момента devil man cry 3 - решил съм да зарибя нещо фентъзи , тея дни ;)

 

Артелерист бате .... нищо не казваш ... жена ти , как реагира като те видя с фешън устната и след като и разказа , какво си преживял ?

 

 

Какво да ти кажа Др. Хаос. :D В първият момент се стресна и притесни което е нормално.

 

 

Иначе по темата, гледахме с :love Кодово име Чистачът. (Code Name The Cleaner) Много се смяхме :lol:

И сега мислим да лягаме да поспим.

Link to comment
Share on other sites

Eто пак обичайните заподозрени не спят :lol:

 

Изкласих го вчера по БЕЛ , а за днес няма кой знае какво за учене ... та с комшията пак осъмнахме в диаблото , ама аз се къпя & лягам ... щото днес имам среща с едно момиче , рано , рано сутринта :love :P

 

ПП. Стискайте палци 'са не изложа :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Пожелавам ти късмет "хаос" .

Не мога да заспя , тръпки ми минават по гърба , луната кървава гледам и очи от нея не отделям .

Музика в главата ми звучи и адреналина на ръба ме държи .

Чувствам се по-добре от всякога , спомням си че съм изпитвал това някога .

Пълен съм с енергия както никога преди , не искам това чувство да отлети .

Защо само през нощта се чувствам така , сякаш съм роден за вечерта .

п.п. Мисля ги тея неща в движение ... просто се чувствам прекрасно и не искам да свърши .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Преди малко се прибрах от работа, и понеже пак не ми се спи тая вечер мсиля да разцълам някоя игра или да гледам някое филмче :)

Link to comment
Share on other sites

Не ми се спи... боли ме и гърлото...и имам с кой да си чатя.. има и кво да гледам.. пък ако случайно тия неща се изчерпат имам и кво да играя..who needs sleep..

Link to comment
Share on other sites

Eто пак обичайните заподозрени не спят :lol:

 

Изкласих го вчера по БЕЛ , а за днес няма кой знае какво за учене ... та с комшията пак осъмнахме в диаблото , ама аз се къпя & лягам ... щото днес имам среща с едно момиче , рано , рано сутринта :love :P

 

ПП. Стискайте палци 'са не изложа :bgrin:

Аааа боднах яяяяяя !!! Ако някой се е разхождал на върха на тепето на стария град между 23.00 и 01.00 и е видял двама на тревата ... отгоре бях аз :bgrin:

 

Утре е събота -> Не се учи -> Няма да спи до ранни зори -> отивам да играя диабло :P

 

ПП. Леките мадами са противни , но за къде сме без тяx xD

Link to comment
Share on other sites

Зяпам си какво става из форума от 23:30:. И си мисля няма ли да стане вече 02:00 да се разпиха.

Хаиде какво стана с това време, нещо бавно ми минава.

Иначе едва ли ще заспя понеже съм нервен... А и съм решил тази нощ да понапълня малко домашната видеотека.

Link to comment
Share on other sites

Зяпам си какво става из форума от 23:30:. ...

Ти зяпаш постовете от снощи....а аз издирвам определени постове от последните 2 месеца....Току що си изясних с администраторите едно леко разтегливо правило и от утре вече ще има затворени теми в buy/sell (понеже някои започнаха да се оливат)....а в момента затварям старите такива. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Отново влизам в сайта и гледам тази тема е най-отпред :lol: вече ми стана навик да пиша във форума по това време на денонощието :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Отново влизам в сайта и гледам тази тема е най-отпред :lol: вече ми стана навик да пиша във форума по това време на денонощието :bgrin:

Да бе и аз така ... даже в ранните часове влизам тук , точно заради тази тема :) . Айде лека от мен и поздрав със Спенс - Ти гониш , че се сетих за нещо и се попритесних :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Признайте си .... никой не будува колкото мен :bgrin:

от завчера започна 4ри дневен маратон по пиене с едни и същи хора в МЕИ и циклене на пс-то до ранни зори ;) . Лягам си , щото и домашни за писане има ... за жалост

Link to comment
Share on other sites

Не знам точно до колко часа се смята за позволено да се драсне нещо тук , но просто не ми се пишеше нищо .

Седях и поиграх на някои игри малко , слушам си музика .

Иначе всяка нощ съм си буден , редовно ... от година и нещо не съм пропускал почти нито една вечер .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...