Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Мъчи ме една мъка...вика се Булфлийт...

 

Не просто до ся гледах филмче :)

 

P.S. ...за да не заспя и да си пусна 6-то ниво Реактивни :evil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
vancouver.gif vs. detroit.gif

 

Бахмааму, нашите момчета не са в много добра форма напоследък. Само един Маркъс пролет не прави. Ама и тия от Детройт голям късмет извадиха. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе те и нашите момчета не са на ниво последните 3-4 мача, но тоя път смятам, че спечелихме заслужено, най-после показха играта, която ги направи първи в лигата.. :)

Link to comment
Share on other sites

Абе те и нашите момчета не са на ниво последните 3-4 мача, но тоя път смятам, че спечелихме заслужено, най-после показха играта, която ги направи първи в лигата.. :)

 

Яд ме е, че нашите играят под възможностите си за разлика от миналата година, когато даваха лют отпор на плейофите срещу сегашните притежатели на купа Стенли. :(

Link to comment
Share on other sites

Не спя, щот се нагледах на малки пияни кучки, доскуча ми, и се прибрах да си допия Дъмпъла, който ми подариха.А тва зиречение ми отне 4 минути/

Link to comment
Share on other sites

Яд ме е, че нашите играят под възможностите си за разлика от миналата година, когато даваха лют отпор на плейофите срещу сегашните притежатели на купа Стенли. :(

flyers! flyers! flyers! >_>

иначе не спя щото не ми се спи :/

Link to comment
Share on other sites

Не спя защото разисквам с една по-голяма жена от мен за житейски въпроси , и някои ситуаций в които съм сега

пия кафе с газирано и ракия за стимул :)

Май след тази безсънна нощ , ще си търся ОтноВо друго момиче за сериозна връзка :blink:

и ще има още доста безсънни нощи след това :unsure: ...

Link to comment
Share on other sites

Е нагледахме се на филми с жената и сме на мнение,че е краино време да си лягаме.

Макар,че доста хора казват,че от сън спомени няма.Но и без него неможе. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не спя защото с балдъза ми коментираме доста усърдно днешната младеж, дали е станала леш?.

Дали има някаква надежда за тях. Да живеят в по добро време от това.

Е стига съм приказвал. :inqn

Link to comment
Share on other sites

Щот' съм проЗД, за т'ва! До сега се мотках - подреждах си снимките, зяпах клипчета, абе глупости от есякъде. Не че нямам какво да правя - в сряда имам изпит...

Link to comment
Share on other sites

До сега се мотках - подреждах си снимките, зяпах клипчета, абе глупости от всякъде. Не че нямам какво да правя - в сряда имам изпит...

Ееее...то решението е много лесно...правиш като мен - спираш да спиш изобщо. През нощта си правиш кефа, а през деня учиш и изпитът ти е в кърпа вързан. :bgrin:

 

@artilerist, по последните ти 2 въпроса - 1. Станала е (както казва sandman - тотално проЗДи) :woot . 2. - Никаква (освен за някои индивиди). :ph34r: ...след още едно поколение може би, но за тяхното... ;)

Link to comment
Share on other sites

И след 2 седмици ще ядете жито :D

Олеее този никакъв режим ми се превърна в хроничен! Трябва да взема мерки.

Link to comment
Share on other sites

Аз чакам да стане 7 часа да закарам брата на работа , вън е кал и ужас ... просто бащата трябва да ми даде колата . :)

Link to comment
Share on other sites

И след 2 седмици ще ядете жито :D

Тц....ако беше така, досега жена ми трябваше да е изяла към един камион жито... :lol:

Все пак добре е да се поспива от време на време...поне веднъж в седмицата....аз ще го направя в неделя. :bgrin:

 

А иначе цяла нощ архивирах бази данни, които тотално бях зарязал от 2-3 месеца... ;)

Link to comment
Share on other sites

Четох до към 4 , спах малко сега се наливам с кафета, как с нетърпение чакам да дойде вечерта и дано успея да се наспя, чака ме изпит, работа, после друга работа така до 8 вечерта :tongue

Кафето ми стърже само то в корема, май трябвало и да се яде ..... не само от сън но и от храна има нужда машинката

Link to comment
Share on other sites

Стояне, я издай цаката с количествата кафе, които да те държат буден и годен за учене и запомняне, че на мен все повече ще ми трябва :)

Link to comment
Share on other sites

Стояне, я издай цаката с количествата кафе, които да те държат буден и годен за учене и запомняне, че на мен все повече ще ми трябва :)

 

Ами незнам дали има цака и дали съм запомнил нещо , но гледам ако много не мога да превключвам темите , лягам за час,два ставам и пак почвам, има малко подобрение, но то оценката после ще си каже :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...