Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Ами аз нещо не съм си досвършил работата и затова се налага да я върша през нощта...ама пък е интересно...мезоамериканската игра с топка е голям пич...особено като обезглавят всички от загубилия отбор...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Как ми се иска да имах поне отчасти режима на Мидекс и да бъда трудоспособенв и след 12 през нощта - така щях да мога да си върша цялата работа са отрицателно време, но уви :(

 

 

иначе нещо станах по-рано днес и ще се подготвям за даскало...

Link to comment
Share on other sites

Уча за изпит... Но няма да се явя. Установих, че след толкова учене не знам нищо. Няма смисъл да се излагам, като кифла. Има дата и след 1 месец..

Link to comment
Share on other sites

Уча за изпит... Но няма да се явя. Установих, че след толкова учене не знам нищо. Няма смисъл да се излагам, като кифла. Има дата и след 1 месец..

 

Ваньо прав си, няма смисъл. Само дето си се потил цяла нощ може би.

 

Иначе по темата.

Мммм много ми е тъпо. Направо смотано и маи ще поиграя AGE за разпускане а след това ще лягам.

Link to comment
Share on other sites

мъча се да намеря по какъв начин може да се играе в мрежа на worms world party и се чудя за неделя с какво да напълня прасенцето

Link to comment
Share on other sites

Пак съм зациклила да си търся евтин работещ телефон, пиша дискове, празня място по хардовете... демек мотая се надявайки се, че ако не заспя утрешния ден няма да дойде.

Link to comment
Share on other sites

мъча се да намеря по какъв начин може да се играе в мрежа на worms world party и се чудя за неделя с какво да напълня прасенцето

Васкооо, Васкооо....ако играеш worms както играеш еърхокея....по-добре се откажи и си гледай прасето... :lol:

 

А иначе как да спя в 2 и половина....че то нощта едва сега започва... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ако с Виден сте играли 2мата и сте си представяли че ме биете това е събсем отделен въпрос или пък сте го сънували след пиянска нощ е възможно..... иначе победата ви е mission imposible ;)

Link to comment
Share on other sites

Последния път и двамата те бихме, да не напомням Пламен с каква разлика те би, че ще се смеят хората... В смисъл такъв били сме те и пак ще те бием махахахах

Link to comment
Share on other sites

conquiztador, нещо не ми се спи и викам да си махна черепите и ако мога д аси увелича коефициента, ама не вървят на добре нещата

Link to comment
Share on other sites

Легнах за около 4-5 часа и сега станах да се изкъпя и оправя за изпита, който имам малко по-късно :)

Стискайте палци, че детската психология хич не е лека работа :D

 

ModEdit:

 

Айде бе....к'во толкова му е на детската психология...два шамара и работата е оправена... :bgrin:

 

Имам 5, тъй че явно наистина не е чак толкова трудна :)

Link to comment
Share on other sites

Ся се върнах от бачкане. Чета книжка. Вечерта е мрачна мъглива и с малко народ по улиците. Почти не личи колко скапан, претрупан, мръсен и пренаселен е шибаният Лондон. От друга страна като че ли оздравявам и аз от някъв грип, което е убао.

Link to comment
Share on other sites

Демонтирах, разглобих , гресирах, сглобих и монтирах всички брави в дома ми ....

 

В момента аз се чувствам разглобен....

Link to comment
Share on other sites

Демонтирах, разглобих , гресирах, сглобих и монтирах всички брави в дома ми ....

 

В момента аз се чувствам разглобен....

Браво майна ! Мен никога не би ми дошло на акъл да го направя тва.

Link to comment
Share on other sites

Гледах Airplane(от 1980). Много яка комедия.

Сега смятам да си легна с усмивка на лицето :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...