Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

...щото не ми са спи :P Ровя се да си търся музика както обикновено... Aко някой има идея къде да си изровя на GT vs Project C нещо, сега е момента да каже ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Така,както е тръгнао май въобще няма смисъл да лягам-сега се пребирам,има филми за гледане,Кола за пиене,игри за цъкане :laughing: ....

Link to comment
Share on other sites

...щото не ми са спи :P Ровя се да си търся музика както обикновено... Aко някой има идея къде да си изровя на GT vs Project C нещо, сега е момента да каже ;)

 

Ей момче!

 

--------------->ТУК

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам такива планове ... в 4.00 трябва да си пия антибиотиците и смятам да си дочакам времето ... буден :P

Да не те е хванал и тебе грипа?

Мен от 5 дена ме е барнал някакъв бацил...еййй....много лоша работа, постоянна температура (38-39+С), първият ден ме болеше главата...после ми заглъхнаха ушите....след това ме заболяха ставите....после мина в очите...спусна се към гърлото...след което реши да прескочи към носа....в момента май съм в крайния стадий, защото температурата ми спадна и съм само със запушен нос, суха кашлица и остатъчно главоболие (и очите и гръбнака още ме болят, но не както в началото).....много гадна история....направо имах чувството, че мутира по малко и се разхожда из целия ми организъм. Вчера и миналия ден установих, че ми е голям проблем да изкача 3 етажа стълби....все едно преди това бях направил 20 километров крос... :sick

Иначе никакви антибиотици не пих, а само аспирини, нурофени, аналгини...може и затова да ме държа толкова...а сега се чувствам тотално скапан... ;)

Link to comment
Share on other sites

Пламене ако се беше сетил да ми се обадиш още на старта щях да ти кажа бързата рецепта. До 24 часа си 6 освен ако не си много тежък случай - само с комбинация от елементарни хапчета.

Link to comment
Share on other sites

Да не те е хванал и тебе грипа?

Мен от 5 дена ме е барнал някакъв бацил...еййй....много лоша работа, постоянна температура (38-39+С), първият ден ме болеше главата...после ми заглъхнаха ушите....след това ме заболяха ставите....после мина в очите...спусна се към гърлото...след което реши да прескочи към носа....в момента май съм в крайния стадий, защото температурата ми спадна и съм само със запушен нос, суха кашлица и остатъчно главоболие (и очите и гръбнака още ме болят, но не както в началото).....много гадна история....направо имах чувството, че мутира по малко и се разхожда из целия ми организъм. Вчера и миналия ден установих, че ми е голям проблем да изкача 3 етажа стълби....все едно преди това бях направил 20 километров крос... :sick

Иначе никакви антибиотици не пих, а само аспирини, нурофени, аналгини...може и затова да ме държа толкова...а сега се чувствам тотално скапан... ;)

 

 

Едва ли те мъчи толкоз заради това, че не си приемал антибиотици. По скоро грипът наистина е лош.

Маиками горката е завтаря в разстояние от максимум месец, а уж има и ваксина иле и някакви антибиотици.

Понеже онзи ден като се чухме се оплака жената, че пак е тръшнал грипа.

 

on/ Иначе чудя се какви да ги върша, не ми се спи луд съм :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Толкова съм изморен, че не мога да заспя :blink: Поне намерих интересно няколкосезонно сериалче.

Link to comment
Share on other sites

Толкова съм изморен, че не мога да заспя :blink: Поне намерих интересно няколкосезонно сериалче.

 

Я сподели кое е това сериалче, че явно и на мен ша ми трябва...

Иначе не спя пак заради музика :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Може ли и аз да не се обадя :) ... И аз имам кола , даже 2 ... и се заредих предварително с цигари и солети :bgrin: ... гледам филми и се размазвам . Който няма какво да прави и му се гледа нещо интересно , нека сваля Гуча@zamunda.net . Много ми хареса :) . Сега почвам да гледам Резервите :tongue

Link to comment
Share on other sites

Резервите е разцепка. Гледал съм го мноо смях :lol:

 

Инач пак ще си правя кафе, че чашката ми свърши :(

След което ще взема душ и към 08:00 сме на закуска с женами със познати.

Ммм...

Link to comment
Share on other sites

Снощи си взех от Иво една насекомоядна китка и се чудя дали ще издържи при моите не много благоприятни "метеорологични" условия...понеже аз съм в друг климатичен пояс - при мен не е много светло, освен това пуша и стоя постоянно на около 30-35С....обаче смятам да компенсирам като лично му ловя насекомите (каквито каже...изпълнявам и поръчки :P ) и се грижа да има вода, когато е нужно. :rolleyes:

 

...а още не спя, понеже окомплектовах още един комп, та цяла нощ - формат с:, формат д:, ......инстал ОС....търси драйвери....рестартирвай....инсталирвай програми.....позната ситуация. А иначе хубавото е, че вчера ми беше първият ден, в който се почувствах по-добре след един гаден грип, който ме държа близо седмица. :punk

Link to comment
Share on other sites

Все още си пийвам. божичко форума никога не е бил толкова празен... Аз, гугъл бота и някъв новак... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вчера спах около 8 часа през деня след 4 поредни нощни, последните 2 изпълнени с много работа. Снощи заспах около 23 часа и ето ме събудих се към 3 и нещо на 100% заредени батерии. Сега смятам да убия времето до 9.30 с нещо и ще се готвя да ходя на лекции в новата сграда на ПУ

Link to comment
Share on other sites

2-ра поредна нощна... омръзна ми да играя CS...

 

 

btw пост номер 150 000 в Others... :P

Link to comment
Share on other sites

Плющя баалрън да стана 91 .... още 1/5 остава ... бах неговата леля ... ще го фана накрая и се трупясвам , че съм 1ва смяна ... и трябва да "ставам" след около 4 часа и 20 мин :)

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам какво да правя , но и не ми се спи ... имам свалени филми ама не ми се гледат .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...