Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Преди тоя феномен да заспиваш на всякакви места ми се случваше доста често .

Сега вече хората се чудят кога спя изобщо .

Аз сега не знам да си пускам ли играта (ужаси) или да не си я пускам ... може да гледам филм .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
.направи си едно силно кафе и не си лягай изобщо - ще наваксаш утре вечер

На такъв стрес се подлага организма на младия човек,че не е истина какви последствия може да има в обозримото бъдеще :)

Link to comment
Share on other sites

Майтапът настрана, но напоследък наистина не спя изобщо....дори не си спомням вече кога спах за последно... :bgrin: Доказателство са постовете ми във форума, които могат да се видят по всяко време на денонощието...не знам, може да има някаква такава болест...дето не може да заспиш, но пък едновременно с това не ти пречи на ежедневието (или еженощието :lol: ).

Link to comment
Share on other sites

Ще ти попречи в определен момент.Дано намериш начин да се оправиш, защото това води до много проблеми( безсънието) и все сериозни.Успех.

 

Едит: Мислех още като го пиша поста да се извиня за часа на писане ама нейсе.Сега се извинявам.По принцип можеше и по-късно да го напиша ама просто щях да забравя до тогава.За напред ще си записвам и поствам само след 23:00.( и да знам, че и тоя пост ми е след 6:00 ама какво да се прави все пак е СЪБОТА :) )

Link to comment
Share on other sites

не знам, може да има някаква такава болест...дето не може да заспиш, но пък едновременно с това не ти пречи на ежедневието (или еженощието :lol: ).

даже има такава песен - Insomnia :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ще ти попречи в определен момент.Дано намериш начин да се оправиш, защото това води до много проблеми( безсънието) и все сериозни.Успех.

 

 

Извини ме за нахалството колега но, това е темата за нощни птици. И е препорачително коментарите в нея да са от 02:00 до 06:00ч.

Извинете ме за off-a. И ти колега за критиката ама...

Link to comment
Share on other sites

Гледахме филм с женами. Хапнахме принцеси и ето ме с кафе и кола пред компа. Ще поиграя тази нощ.

И заряза жена ти да спи сама?...не че нещо...ама я иди за всеки случай до спалнята да я нагледаш дали все още е там... :devil

Link to comment
Share on other sites

След толкоз "пестене" на сън теб свърта ли да спиш в легло?(@Мидекс).Аз така и не успях да се науча да спя на стол. Или още не съм намерил удобнияТ... :love

Link to comment
Share on other sites

След толкоз "пестене" на сън теб свърта ли да спиш в легло?(@Мидекс).Аз така и не успях да се науча да спя на стол. Или още не съм намерил удобнияТ... :love

Sorry, че пиша извън "работното време" на темата, но не смятам да чакам до 12 вечерта, само за да кажа поредната простотия. :P

Ами на мен столът си ми е много удобен....ако можеше и да се разпъва и да му пада облегалката...сигурно нямаше да ставам изобщо от него....щото все пак ползвам услугите и на леглото (веднъж в месеца и по празниците :laughing: ).

Иначе в казармата (за непосветените новобранци уточнявам, че по мое време казармата траеше 2 години) даже се бях научил да спя и прав.....е....леко облегнат на стената, но с привидно бодър и заблуждаващ за старшината вид, че изпълнявам прилежно наряда си. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ся се връщам от рождеввия ден на един от най-добрете ми приятеи , беше улдо :))!1

Link to comment
Share on other sites

'щото играя шах ... в 1:43 след полунощ :bgrin:

 

което ми напомня как последният път като играх шах се смях като за последно . на 1 приятел му подариха шах с шот чашки и аз понеже го поназнайвам горе долу шаха го бих без проблеми 2 от 3 ама алкохола не му понесе :lol:

Link to comment
Share on other sites

В момента гледам по БТВ повторението на "Репортерите" - един документален филм за източването на кредитни карти по интернет...разказват най-различни случаи...някои от хакерчетата - абсолютни балъци...даже на са си изчистили хисторито от чатенето помежду си и когато ги набарат, директно ги обвиняват въз основа на архивираните разговори. Други обаче действали доста по-тарикатски...на тяхното име не се води нищо, а всичко дето са задигнали е на някакви офшорки в щатите....бахти и бизнеса...сума народ си живеели по този начин...и то доста охолно...поне докато не се самозабравят и ги хванат... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер ми е скучно. Не ми се спи, в момента ми се бодват нчкакви шоколадчета и се чудя дали да не слчза до магазина.

Поне си имам и някакво удобство - Денонощният магазин е на 10м. от входа ми.

Link to comment
Share on other sites

Спят...всички спят....цяла нощ спят.... :ph34r: ....к'во става тази нощ...не знам....много тъпо.......гледам...последният пост във форума - в Others от 02.41...и то...пак мой...и от тогава...всички спят....като заклани....някои от тях...като мъртвопияни....тия последните ги знам поименно... :P ...последният пост в тази тема....и той мой.......скукаааа......няма на кого един бан да удариш...ей така за разнообразие... :bgrin: ....или от обич към ближния... :rolleyes: ...като казах последното се сетих за Афекс (любимецът на Психара...еййй.....голяма любов беше, голямо нещо... :lol: )....такава хубава спамерска тема ви е отворил преди година, още докато беше сред нас....а вие...така да му пренебрегвате хубавата тема с това спане.....абе...то се е видяло, че никой няма да влезе да настъпи правилата някъде...ами я да си изтрия предпоследния пост, поне сега имам тази възможност....а и някой вчера вече ме набеди, че съм му триел постовете....и да потренирам на моите...така де...да не загубвам форма.....ама като се замисля всъщност....ако си изтрия пост ей така...без да се предупредя, дали няма да наруша някое правило...и да почна да ругая...."бах тия тъпи модератори-комплексари....малко власт да им дадеш...почват да трият наред....и се самозабравят"...а после да се сетя, че и аз съм модератор....и да вземе да ме хване няк'ва шизофрения....не...няма да си трия постовете...по-добре да помоля някой колега утре....

Айде стига съм разсъждавал на глас, че малко удължих предишното изречение.... :P ...то безтуй само аз пиша основно в тази тема...ама все пак ще си делна предишния пост, пък бал съм му и шизофренията.... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...