Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Еми просто не спя , то деня за какво е ... тогава се спи .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

ЕЕ от 6 месеца съм тука най-накрая да ида и аз на концертче....

Кое?

 

Аз пък тази нощ инсталирам из компютрите разни програми и от няколко часа съм си намерил едно интернет радио - Соул & Фънк от 80-те години и нали съм си в звукоизолирано помещение съм пуснал и 4-те големи бокса....пълен кеф. :wub:

Link to comment
Share on other sites

David Gray. Аз ше лягам защото утре ме чака тежък почивен ден. Иначе до сега препрочитах пратчет.

Link to comment
Share on other sites

Еми Петък вчечр снощи, бира м приятели мохабед до 03:00 и ето ме сега пред компа..

Е ми...петък вечер...пак като снощи инсталирам програми...и ето ме сега с бирата...само дето мохабета няма с кого да си го направя. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тая нощ реших да редактирам едни DVD-та, дето ми седят от сума време....цяла нощ лепя разни колажи от тук-там....а това чакане за рендерирането така ме изнервя... :woot

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се нарадвам на новата си (от днес) интернет връзка...тегля разни неща, дето не ми трябват...ей така...да им се радвам за колко време ги тегля... :bgrin: ...ама пуста радост - много кратка...докато напиша някой по-дълъг пост във форума и...поредният гигабайт се изтеглил...и не мога да му се зарадвам като хората. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нещо не ми се спеше.

Ако следващият пост пак е твой, ще взема да преименувам темата като private за нас двамата... :laughing: ...'айде и още двама-трима да сложа, че се появяват чат-пат...артилериста жена му вече не го пуска да не спи и да пише тука (по-скоро...пак не спи, но изпълнява други задачи :devil )...pazu още се мъчи с тая баня....мъкаааа... :sick

Link to comment
Share on other sites

Намислил съм тази вечер да си взема втората професия на Lineage,ама се искат още няколко lvl-a...така че скоро май няма да се легне :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

За какво да спя като има още какво да се прави и когато не намирам вече занимавка , тогава ще ми се приспи ... така е устроен моя организъм или поне така мисля за сега .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Втора вечер играя на цс до 3h и хич не ми се спи, но ще лягам, че утре сутринта трябва да свърша няколко неща :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Гледах My Blueberry nights. Хубаво и релаксиращо филмче :love

Смятам да си лягам вече ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...