Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Въобще не ми се спи , като гледам скоро няма и да ми се приспи.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
трябва да я спирам тая игра в скоро време :unsure:

*бах тоя гейминг...ама така е като някой друг те издържа....и на мен ако знаеш как ми се геймва това и онова...и кормила, и джойстици, и големи монитори, и перфектно озвучаване и първокласна машина - всичко необходимо си имам за перфектен геймплей, ама като си представя пак тоя месец 200 лв. за ток, още толкова за джобни на сина ми, жена ми и тя иска разни глезотийки, сметки за телефони, бензин за колата, вода, глезотийки и за мене( :bgrin: )....и....геймингът отива на кино.

Затова тази нощ...и утре през нощта....че и понеделник през нощта ще има яко бачкане... :sick ...карай....не ми е сефте... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

"Що не спите..?" - Ми 'щото трябва и да се пие и да се обикалят кръчмите, що!

...с което ме подсещаш, че отдавна съм се наканил да отворя тема със заглавие "Кога за последно сте пили вода?". :bgrin:

...а аз продължавам бачкането...станал съм като йогите...работя 3 часа...поспивам 15 мин. на стола и продължавам по график 3 -> 15...... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Сега се връщам от работа...толкова ме е яд,че точно на 8 декември се оказах на работа...не ми се спи направо :angry1

Това ми е перманентното състояние от години - да работя по всички празници...хората си гледат кефа - ядат и пият, аз бачкам...снощи не спах, тази нощ също няма да се спи (понеже след 3 часа пък трябва да излизам)...ама и аз какво ли се оплаквам...като съм си избрал такава работа... :)

Link to comment
Share on other sites

kompiliram binki

around 4000 / 17000 instructions remaining

Пак ли.. :D Сигурно ти е втръснало вече. Аз не спя щото си допивам и ще лягам да спя. Обещавам! :)

Link to comment
Share on other sites

Що не спя ли ?? Ми де да знам. Не ми се спи нещо. За толкова година така и не ми се оправи режима. Преди 2-3 през ноща няма заспиване. Прецакана работа. Ъхъм... лошо така.

Link to comment
Share on other sites

Пак изпих т'ва-онова! :) Ама този път съм горд със себе си, защото цяла седмица не съм барнал и чак сега си позволих! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...