Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

много съм уморен и не мога да заспя :(

 

иначе много се смея на тея двамата министри как се осра..а :lol: вече няколко пъти си ги пускам да им гледам сейра :woot

Link to comment
Share on other sites

Мислех да лягам към 1,не знам как мина времето,сега е 3:30...

Утре пак ще стана в 2 сигурно!

Писнало ми е направо,вечер не ми се спи,сутрин не мога да стана!

Иска ми се да лягам в 4 , да ставам в 5.

От сън спомен няма,така или иначе......

Link to comment
Share on other sites

Мислех да лягам към 1,не знам как мина времето,сега е 3:30...

Утре пак ще стана в 2 сигурно!

Писнало ми е направо,вечер не ми се спи,сутрин не мога да стана!

Иска ми се да лягам в 4 , да ставам в 5.

От сън спомен няма,така или иначе......

оооо хич не съм съгласна,че нямало спомени :excl:

а после ми говорете че нямало значение в кой час на денонощиети си роден :wacko: ;)

и трето не ми се спи-кво мога да направя :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Bloons Player Pack 2, не се усетих как съм играл 1 час :D.

Link to comment
Share on other sites

Мммм дааа...трябва да легна поне за 2-3 часа, че в 10.30 имам среща....пак не спах...пак бачках...но поне изкарах малко пари тази нощ....и даже почти европейски. :lol:

Link to comment
Share on other sites

We watch the moon and she watch us :allien

................... ......................... доста сметки , доста работи .......

Link to comment
Share on other sites

Не спя сега , защото намерих едни новини за легализирането на хибриди (човек/животно) и ще сънувам ужаси . :laughing:

Щяло да бъде 99.9% човек и останалото от процентите ще е животинско (месооо) . :tongue

Да ама пише , че може да се комбинира с няколко животни и тогава не е казано колко ще са процентите на "човечност" в това нещо (10.1% човек и останалото от всички животинки и каквото стане) . :unsure:

CBCNEWS Brits approve human-animal embryo research

CBCNEWS British scientists plan to create human-cow embryos

BBC Ministers bow to hybrid pressure

National Geographic News Animal-Human Hybrids Spark Controversy

Link to comment
Share on other sites

Преди малко се прибрах и още не ми се спи ама май май като няма какво да правя ще си лягам,,, :zzz

Link to comment
Share on other sites

Преди малко се прибрах от купон с едни изключително приятни хора....повечето от вас ги познават, тъй като всичките са от нашия форум и членуват в него много отдавна (домакинът е даже Member No.: 12 от 2002-ра година). :rolleyes:

Сега като се замисля даже и някои от най-новите юзери сигурно са имали 'честта' да се запознаят с част от тях задочно, тъй като в компанията имаше и 3-ма модератори. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Преди малко се прибрах от купон с едни изключително приятни хора....повечето от вас ги познават, тъй като всичките са от нашия форум и членуват в него много отдавна (домакинът е даже Member No.: 12 от 2002-ра година). :rolleyes:

Сега като се замисля даже и някои от най-новите юзери сигурно са имали 'честта' да се запознаят с част от тях задочно, тъй като в компанията имаше и 3-ма модератори. :bgrin:

Връзкар ! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...