Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Шкембе чорба с повечко чесън и люти чушки и си краставичка на другата сутрин.

 

Да, така направих в 4 сутринта, но въпреки това целия ден така ми се спеше... А и шкембето в Даяната на Тримона нещо не беше хубаво онази вечер :devil

Link to comment
Share on other sites

Не спя защото току що се прибрах от купонче на което супер брутално се размазахме с бира и масури.. после зарибявахме YouTube и Neverball а у... и все още не мога да си легна защото през 5 минути майка ми влиза в стаята ми за да ме разпитва дали е имало момичета на ... събирането.. дали сме били само мъже... и дали сме се шибали там... и ако сме да сме го правили само с презервативи.

 

Така че общо взето в момента съм неофициален алкохолик и хомосексуален ... гей.. майна :)

 

P.S. Правенето на секс със собствения си пол... и с животни е може би най голямата тъпотия която е измислило човечеството...

Link to comment
Share on other sites

Така че общо взето в момента съм неофициален алкохолик и хомосексуален ... гей.. майна :)

 

P.S. Правенето на секс със собствения си пол... и с животни е може би най голямата тъпотия която е измислило човечеството...

Ха..ха.. :D ...мъже, жени, магарета, кокошки, прасета, кучета...карай бе...джумбиш да става... :laughing: ...само внимателно с доберманите и питбулите, че голям сакатлък може да стане... :woot ...а с екзотични животни от рода - крокодил, лъв, хиена и др. изобщо не е препоръчително да пробваш, че ония понякога бъркат секса с яденето. :devil :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не спЪ, защото снощи легнах в 21:00 и до 9:00 съм къртил.Ей то било хубаво да се наспиш след сума безсънни нощи :D

Link to comment
Share on other sites

Охохохо на теб ти е добре .

Аз само само се дразня на тея от нета , че един филм го свалям за 4 часа ако е на един диск .

И как може да заспиш ... от нерви само на кафе и пак на изнервяне минавам с тея ограничения на връзката .

Link to comment
Share on other sites

Учудващо ясно небе тази вечер :excl:

I looove stars,they make me feel so peaceful inside (also so insignificant to this world,come to think of it the world itself is so insignificant compared to the vast emptyness of space) :love :wub: :love

Още 1-2 часа на терасата и си лягам (може би).

Link to comment
Share on other sites

Спи ми се , ама не искам да си лягам(незнам за какво).Скучно ми е , но си намирам някаква занимавка и така от 00:00 минута след минута и стана 2:43...

Link to comment
Share on other sites

Набарах един дълъг списък с нет-радиостанции с раздели по стилове...бахти яките песни и сетове...нон-стоп....цяла нощ съм се кефил. :music

 

Едит: Втора нощ продължавам с кефенето...споделям линка на желаещите да се кефят на хубавата музика от всички стилове -> цък :rolleyes:

...даже им преведох интрото на сайта на български...сега чакам да го сложат сред останалите езици. B)

Link to comment
Share on other sites

Току що врътнах Quake 4 и съм доволен от себе си :)

Утре пак няма да мога да отлепя .. нищо де то си заслужаваше. Или се опитвам да се убедя че е така ;)

Link to comment
Share on other sites

не мога да заспя.няма да се спи тая нощ и туй то.

Link to comment
Share on other sites

Ами обикновено пия, бия се или работя...А, да и понякога си бъбря с една руска дружка от Иркутск.

Link to comment
Share on other sites

Не спя щото мисля за някои неща , за които не ми се мисли , ама...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...