Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Има ли будни ве !

Аз спя през деня иначе , щот не ми изнася организма !

Сега викам да си взема една цигарка и да чакам някой да пише !

психара - споко ти ше се депресираш някой ден :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ейй не съм писал тука от зимната ваканция :D .Не спя щот нещо не ми се спи па и чакам Nakata Zick да ми пише за игрите за Гейм Бой-а :D

Link to comment
Share on other sites

Ей така си реших да не спя една нощ за разнообразие. Опитвам се да събудя съседите с Porcupine Tree.

 

Темата си е за 'Тя и Той'....

Link to comment
Share on other sites

Др. Хаус... сифте... не знам, ама тоя човек мноу кефи :) Най-вече моментите, в които нарежда пациенти въпреки, че в третия сезон са много малко :(

Link to comment
Share on other sites

Спах от 00.30 до 2.30 ами сега? :D Ся ще откарам до 5 за да легна и да се събудя в 8 потен и задушаващ се.

Link to comment
Share on other sites

айде спете де , без климатик спи ли се , НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

аз спя във фурната ,на хладно :laughing:

 

по цяла нощ е хладно когато гледаш филми на вентилатора , и поле не можеш да станеш , оти си схванат :woot

Link to comment
Share on other sites

Не спя заради часовата разлика, щото ми е криво и щото не ми се спи. Освен това имам добри книги за четене.

Link to comment
Share on other sites

Не спя щото до преди малко гледах биографичния филм за Арнолд Шварценегер :) -бати надъхващия филм,а ся се хванах на чат с един колега моторист :D

Link to comment
Share on other sites

Не спя щото до преди малко гледах биографичния филм за Арнолд Шварценегер :) -бати надъхващия филм,а ся се хванах на чат с един колега моторист :D

 

 

я кажи нещо повече за филма , от къде го дръпна и как се казва , и аз искам да го гледам , даже да го метна на телефона и да се надъхвам от там :punk :woot

 

колкото до спането , тея филми няма ли край , голяма краста са , но к'во да се прави или филми или бирички или Кекс на екс , стига да е хладно всичко е добро дошло :allien

Link to comment
Share on other sites

Аз след нощна смяна спах 7 часа през деня и през нощта успях да поспа едва 4 часа изглежда и днеска през деня пак ще се спи, то и без това няма нищо интересно за правене в тия жеги

 

Филма го даваха по бтв, казва се възхода на Арнолд, не знам как е на английски. Ама нещо не ми хареса актьора, който играеше Арни на сегашните му години.

Link to comment
Share on other sites

Много яка буря :punk Ама бързо мина и утре сигурно пак ша е мор

Даже не съм и разбрал...сигурно защото се мъчих цяла нощ с инсталацията на 2 windows-а на едно идиотско дъно + липса на някои от драйверите... :sick

Link to comment
Share on other sites

Повече никви кафета по никое време...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...