Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

не се спи , оти във Форумчето се стой , след толкова бира, билярд и мацки , не може да се спи ......... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Еми... аз пак играя маджонг... Ако x-fire броеше часове на онлайн флашки дося да съм си минал статистиката за WoW...

Link to comment
Share on other sites

Защото това е единственото време в което мога да си дизайн-вам на спокойствие без никой да ме притеснява :D

Link to comment
Share on other sites

Защото гледах "Град на ангели", което ме накара да се замисля над някои неща и сега няма заспиване... ша са мъча с чудото на днешната техника - мр3 плейъра - да ма приспи дано :P

Link to comment
Share on other sites

Не мога да си намеря място след едно обаждане от САЩ и се разсейвам с изкарване на малко пари.

Link to comment
Share on other sites

am spaneto e za noob-ovete ;) zabelqzyl sum che chovek ne trqbva da spi poveche ot 4 chasa na 24 chasa .

Az ne spa shtoto spah ve4e 2 chasa i poveche ne moga

Link to comment
Share on other sites

е сега трябва да се спи поне 16 часа , когато мога спя, когато не мога пия или кафе , или яко бира :beer:

а може да стане и нещо .... . :hump:

Link to comment
Share on other sites

Не мога да си намеря място след едно обаждане от САЩ и се разсейвам с изкарване на малко пари.
Пак същата работа. Нямам търпение да ида в Поморие, да се счупя от работа и умора, и най-накрая да се наспя.
Link to comment
Share on other sites

не спя, щото много си харесах една колежка и не спираме да си говорим с нея.

голям кеф ми е.

Link to comment
Share on other sites

@Aquila, ти за да спиш ли ще ходиш в Поморие? :laughing:

На морето бих спал само ако вали...или следобяд под чадъра... :D

 

@groover, аз пък таман си помислих, че колежката е у вас и не само си говорите... :bgrin:

 

А пък аз отново не спя, защото утре трябва да предам това дето ще работя тази нощ....и за капак ще трябва заради друг ангажимент да стана към 8... :sick

Link to comment
Share on other sites

като се преместя в столицО може и да поспинка в стаята ми, в леглото ми...

Link to comment
Share on other sites

еми айде четито ти спане тогава :)

 

нещо пак почнах да се зарибявам по филмите , и нема много сън :( :blink:

Link to comment
Share on other sites

Не мога да заспя и това е! :( Въпреки, че утре трябва да ставам сравнително рано за мен. :) Уж гледах някакъв филм с цел да ми се приспи ама без резултат.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...