Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

еми просто не мога :angry1 :angry1 пия тука мляко и се опитвам :angry1

 

Не си ли в Тунис? О_o

 

Чета тийнпроблем :laughing: :punk . В този и други форуми, които посещавам вече има сериозен дефицит на простотия и сега наваксвам :D.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Тази вечер както никога реших да си легна по-раничко (към 2...2.30)...ама влиза жена ми и ми тръсва 50 листа А4 да ги сканирам и отпечатам в 3 екземпляра. Както и да е...викам си...бая е работата ама все ще легна с време. Сканирах всичко и тъкмо започвам да печатам....разбира се по закона на Мърфи, мастилото в 2 от мастилниците свърши и почна да ги вади едни бледо сини....гадост....сега се чудя...имам едни рефили...дали да ги пълня или да печатам докато вече нищо не излиза.... :cry

Link to comment
Share on other sites

Не си ли в Тунис? О_o

 

Чета тийнпроблем :laughing: :punk . В този и други форуми, които посещавам вече има сериозен дефицит на простотия и сега наваксвам :D .

:D оня ден се върнах и още не съм се климатизирал :D и ме гепи разстройство :bgrin: :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Поливам (със сок от blood orange) победата на Блейк над Давиденко! :) Остава сега да опатка и Федерер на финала, което обаче никак няма да е лесно.

Link to comment
Share on other sites

Поливам (със сок от blood orange) победата на Блейк над Давиденко! :) Остава сега да опатка и Федерер на финала, което обаче никак няма да е лесно.

...и вероятно защото допреди някой час си бил на "масовката"... :P ...а аз не спя, защото този път я пропуснах... ;) ...а най-вече, защото напоследък изобщо не ми се спи...ей го...мина 6 и съм като кукуряк. :P

Link to comment
Share on other sites

Пак мина 6...и пак не спя....сигурно мутирам вече...наистина изобщо не ми се спи....ще видя до утре в 6 ще има ли промяна. :bgrin:

Не мутираш ве , сигурно еволюираш вече .

Както и да е .

Аз тука си свалям игри и антивирусни с някое друго филмче и цяла нощ гледах как се нижат проценти и още проценти и пак проценти и само проценти ... дори и това не ме приспа .

:)

Link to comment
Share on other sites

Не мутираш ве , сигурно еволюираш вече .

Абе ти зае*и...к'во еволюирам...трета нощ поред, еб*ти и еволюцията...вече се чудя дали да не пия няк'ви хапчета... ;)

 

Иначе се чувствам леко отпаднал, ама това го отдавам повече на това, че от няколко часа се мъча да си съживя рутера, дето се прецака снощи... :sick

Link to comment
Share on other sites

Много жега ей не се живее пък за сън да не говорим!

Нямаш ли си климатик бе, Гудо? ;) Аз както не излизам напоследък от къщи даже не разбирам, че има жега...

А мен тази нощ ме е обзела мания да помагам на хората...на "алхимика" давам дистанционното за тунера, на "делукс"-а - печеливши етикети от кока-кола, и на "раптора" искам да му дам чиповете за рулетка...само дето още не съм ги намерил :P ....сега се оглеждам на кой още какво му трябва...само пари в брой не давам... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Кат си се зартаздавал дай нещо и на мен да не остана по-назад :)

Инак климатика у другата стая пък там ми е терсене да спа.

Link to comment
Share on other sites

Кат си се зартаздавал дай нещо и на мен да не остана по-назад :)

Имам бира (бекс) в хладилника...ако беше някъде наблизо, веднага хвърлям една кутия. :lol:

 

П.П. Сега се сещам, че имам една прима дето не ползвам...ще взема да я обявя за подаряване....казвам ти, че нещо ми става тази вечер...не съм наред...то от неспането няколко нощи май идва... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не спя, щото си чатя с жената. Ша са прекръстя да не ма фаща такова настроение кат мидекс-а щото ше се разоря като са знам. :P

Link to comment
Share on other sites

Кажете нещо за зъбобол, че от няколко часа ме боли и не мога да легна и да затворя очи, а в къщи не са останали никакви хапчета. :unsure: :cry

Link to comment
Share on other sites

аз като бях малък баща ми ми даваше да си пийна нещо... ся си пийвам сам. за зъбобола говоря, да не се объркате.

Link to comment
Share on other sites

Жега йе...пот ми тичйе по гърба...отзад...дай ощйе двйе...чи топлйо ми йеееее...

 

Лягам, въртя се, ставам, пак лягам, още се въртя...еми не е работа.

Link to comment
Share on other sites

защото ми се обади една прелест. и ми беше много хубавп. още не мога да си легна от кеф :)

Link to comment
Share on other sites

Понеже нещо съм се бъгнал тия дни. Мисля за нещо... Въпроса е, че ако кажа какво, половината форум ша ми скочи на бой. :)

А другата дали ще те защитава :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...