Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Офф не мога да заспя, защото имам желанието да слушам музика. В момента съм си пуснал як хаус всички в нас спят, а аз на слушалките си дъня доволно от любимата порция зарибяващи тракове :punk :D

ей такъв живот и аз искам :P :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Сега не мога да заспя , защото ужасно ме цепи главата и се чудя какво да правя ... мисля да си сготвя нещо .

Link to comment
Share on other sites

Must... play Hitman... kill bad people... :bgrin: :blink: .

Link to comment
Share on other sites

Упъваш 1 биричка и си излекуван! Ама на терасата... :)

@Тийф - Защото съм идиот. На 19 години осъзнах смисъла на живота. Мисля да му сложа край. На живота.. Не на смисъла. :) Нали и вие тряа да го намерите. Просто се случват неща, които те карат да разбереш, КОЛКО ТЪП МОЖЕШ ДА СИ. Е.. Аз съм адски тъп!

Link to comment
Share on other sites

Пробвай канабис ако не си. Мисля че е загуба да си отидеш от този свят и да не си пробвал първо да излекуваш депресията и по този начин :) При мен свърши работа преди време и сега се радвам на живота много повече от преди. Забелязвам детайлите... малките неща които повечето хора пропускат по пътя си... и това ме прави щастлив и без да съм под влиянието на каквито и да е вещества.

 

Замисляли ли сте се над това че на практика цялото ни съществуване се основава на това по какъв начин възприемаме света около себе си. Тоест - сетивата ни са единствената ни връзка с реалността. Ако пропускаме малките неща ... ще сме нещастни защото винаги ще искаме повече от колкото всъщност ни трябва.

 

The Devil is in the details :P

 

С алкохол не става... алкохола е депресант въпреки че в малки дози ефекта му наподобява стимулантите. Wikipedia rulz :D Пък и няма какво човек да се чувства гузен :) Алкохола е достатъчно... унищожителен за тялото ви без да ви го казват от денонощния като си купувате тъй че... спокс :D

 

А аз не спя защото досега правех компания на един приятел който е нощна... и зарибявам с идеи случайни съфорумници :P

Link to comment
Share on other sites

Марихуанка ... хах !

Помага много ама има един проблем !

Може да ти е смешно , а може и още по-голяма депресия да те налегне (зависи от психиката на човек) имало е случаи в които аз се скъсвам от смях и другия човек ми реве от страни !

Не е много удачно да бягаш от депресия с такива неща ... те са само ако купона не върви !

п.п. под "такив неща" имах предвид голямо количество алкохол или марихуана :)

Link to comment
Share on other sites

Да наистина трябваше да отбележа. Психиката е важна. Погрешно е да мисля че на всички хора им влияе по един и същи начин наистина...

 

Дозата прави отровата де... това се отнася за всички аспекти. Възможно е твоя човек просто да се е уплашил от рязката промяна възприятията си. Само не съм съгласен със думичката "бяга" :) Не говорим за бягство от реалността... а за опит да погледнеш света и себе си от малко по друг ъгъл и в последствие да отговориш на някой въпроси за себе си които по принцип те е страх да зададеш...

 

Макар че ... може би само мен ме избива на философия... други на смях... трети на рев :) знам ли :D

 

Edit:

1. е не... аз... не исках да изглежда като средство за да свалиш задръжките си и да си прекараш добре... ако по принцип си толкова свит че да не можеш да си направиш купона освен ако не употребиш нещо.... така е доста тъпо.

2. Противник съм на алкохола... а още повече на смесването му с други вещества. (изключение прави бирата: тя е елексира на боговете :P )

Link to comment
Share on other sites

Иначе марихуаната си е чисто болкоубезболяващо (сложна дума е това) и антидепресант !

Искам да отбележа , че бягането от реалността не е полезно :) ... но защо при мен винаги става така , че гледам света от най-смешният ъгъл ! ОООО "СРОДНА ДУША" ... НЕ ПИЯ АЛКОХОЛ ОТ ТРИ ГОДИНИ , а и мисля същото за марихуаната ... купона си тече в повечето случаи и без такива неща , впрочем от година не съм пушил . Е , да нямаме някаква роднинска връзка с теб ... а ? :blink: :tongue :lol:

п.п. от кога не съм употребявал по толкова смайлита

Link to comment
Share on other sites

Този израз "не съм пушил от година" супер често го чувам :) Не знам защо ама това е някакво популярно извинение (може наистина да е така де ама просто е като.. pattern :D)

 

Пуши си щом ти е кеф. По-скоро марихуаната е лекарство. И както всяко лекарство си има предписание и .. упътване с един куп противопоказания... така и тук има неща които човек е хубаво да седне .. да се порови.. и да прочете малко от адекватни източници. Да не вярва на митове... защото ако повечето хора бяха образовани нямаше да се стига до класическото "чисто любопитство"... и после да продавате на разплаканите си майки телевизорите. :evil

 

Роднинска връзка... абре едва ли имаме макар че човек никога не знае. :)

 

стига толкова филосостване за днес. лягам си. лека нощ :zzz

Link to comment
Share on other sites

Хех ... а чувал ли си "аз пари за глупости (марихуана) не давам" :) !

Затова и не съм пушил от толкова време !

Аванта трудно се намира !

Имам в нас , но си ми е скрита за спецялни случаи .

п.п. аре лека и май само ние от живите по това време си говорим за такива работи и сме прочели по нещо в повече ама както и да е

п.п.п.п.п.п.п.п.п. за разлика от някои хора мойте родители знаят че съм пушил такива работи и добре сме си говорили на темата , какво как и от къде и това не ги притеснява , че един път в годината може да се прибера с усмивка до ушите и все пак не го одобряват особенно

п.п.п.п.п.п.п.п.п.п.п.п.п.п. както и да е , много се разприказвах и пак лека от мен

Link to comment
Share on other sites

Момчета... Лил... и Оня със странния ник.. Аз не съм депресиран. Хах... Много далеч отидохте. :)

 

я кажи какви са твойте антидепресанти :lol: :lol: тревичка пукаш ли бе бате Ваньо ? :love :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз никога не изпадам в депресии. Когато се натъжа просто слагам прасето на главата и се едно никога не съм бил тъжен.

It`s a magic pig :love ех ... де всеки да си имаше по едно такова прасе като твойто :rolleyes: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

А бре момци....в тая тема се пише единствено в промеждутъка 1...6 часа (айде еб*ча TAIKATA го изключвам в случая, че явно много му е дошло цяла нощ :hump: ).

 

П.П. Psihara^^, що тъй бе пич....я се стегни малко...ако трябва да помагаме нещо, казвай... :rolleyes: ...щото такива излияния съм свикнал да чувам от тоя с брадвата. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Е зако не спя. Погълнах доволно количество енергийни напитки, кафета и спах до 21 часа и ся не ме лови сън :angry1

Link to comment
Share on other sites

Е зако не спя. Погълнах доволно количество енергийни напитки, кафета и спах до 21 часа и ся не ме лови сън :angry1

Мен по принцип по тва време не ме лови сън и стоя до към 2-3 часа :D

Link to comment
Share on other sites

Йееее то имало такава тема...И аз да не знам.И аз съм вече в клуба.Не съм чак като вас да стоя до 6, ама по приннцип по рано от 3 рядко заспивам.Най много да съм се отрепал от бачкане и да заспа пред компа ; ).

Link to comment
Share on other sites

базиках се ве :( аз съм девствен :cry обаче си маам чикиики :punk и нема кат мен такъв :love

Да бе...само си мислиш....трябва да се запознаеш с Lord_Gudo кат' него няма втори... :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...