Jump to content
BulForum.com

Мезета


Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На мен на попарена коприва с пресен лук ми прилича...

 

Ето го и победителя, позна :thumbsup:. С доматен сок и половин изцеден лимон, сол и зехтин.

Сега трябва да уредим и бирата как да си получи.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Виденееей, ко ша ядем тая вечер бе брат?  :CryBaby:

Edited by Mladenski
Link to comment
Share on other sites

А, аз вчера правих вулканчета, ама тази вечер ще правя баница с къпани кори, сирене и кашкавал.

Link to comment
Share on other sites

А, аз вчера правих вулканчета, ама тази вечер ще правя баница с къпани кори, сирене и кашкавал.

Да ме прощаваш за нетактичния оффтопик въпрос ама колко кила си бе братле :o

Link to comment
Share on other sites

Да ме прощаваш за нетактичния оффтопик въпрос ама колко кила си бе братле :o

 

Ами въобще не е нетактичен, не се притеснявам изобщо. До преди един месец бях 190кг. вис. 194см абе Боримечката  :))

Благодарение на първата диета която ми хареса, вече съм 170кг. Надявам се да успея да стигна до предишните си 110кг. когато бях в най-добрата си форма.

Edited by Mladenski
Link to comment
Share on other sites

Абе, аз не го усетих, а кило две нагоре, после още три и докато се усетиш кантара показва 40кг след като вече веднъж е превъртял 150-те  :lol:

Но вече сериозно се взех в ръце,( малко трудно де) но за един месец, т.е. по точно за 40дни свалих 20кг. и това ми вдъхна надежда.

Edited by Mladenski
Link to comment
Share on other sites

Пицуииии, ай НАЗДРАВЕ!

М/у другото ползвали ли сте от тези ножове, много съм доволен, единствено след 2-3 години им се разпада гумената дръжка, но режат здраво, абе за 2,80лв. са супер.

 

796015.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ами въобще не е нетактичен, не се притеснявам изобщо. До преди един месец бях 190кг. вис. 194см абе Боримечката  :))

Благодарение на първата диета която ми хареса, вече съм 170кг. Надявам се да успея да стигна до предишните си 110кг. когато бях в най-добрата си форма.

 

Каква е била диетата, че ми стана интересно ? Иначе мезетата, които направи този сезон са един път :) Другата зима и аз ще се присъеденя към темата със снимки  :)

Link to comment
Share on other sites

Каква е била диетата, че ми стана интересно ? Иначе мезетата, които направи този сезон са един път :) Другата зима и аз ще се присъеденя към темата със снимки  :)

 

Със ето ТАЗИ диета, може да си хапваш от доста позволени неща на корем, и ракийката е позволена, и ми харесва. Трябва да сваля още поне 60 кг.

 

Ще се радваме да се присъединиш към групата на мезетата.  :grin:

Edited by Mladenski
Link to comment
Share on other sites

Ееее, ми ще намалиш бирата за сметка на твърдия алкохол, примерно "Ябълкова ракийка" жули яко паржоли и шишчета които току що приготвям и нямаш дертове.

Link to comment
Share on other sites

Е, сега вече може да ми викаш дразнител,  :P Вече и аз минавам на бира  :beerchug

796049.jpg

Link to comment
Share on other sites

Със ето ТАЗИ диета, може да си хапваш от доста позволени неща на корем, и ракийката е позволена, и ми харесва. Трябва да сваля още поне 60 кг.

 

Ще се радваме да се присъединиш към групата на мезетата.  :grin:

 

Задължително :) Тази година направих опит с бабекови луканки и се получиха доста добре. Догодина смятам да направя повече и да пробвам някои рецепти от темата :)

Link to comment
Share on other sites

Задължително :) Тази година направих опит с бабекови луканки и се получиха доста добре. Догодина смятам да направя повече и да пробвам някои рецепти от темата :)

+1

Без проба няма грешка, така са казали старите хора, но в нашата насока, трудно се греши, и обикновено е поправимо  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Бе Младенски, диета, диета, ама то и количеството е важно...Щото като се плющи яко файда няма...Аз свалих с почти същата диета за около 2 месеца към 15 килограма, но същевременно и ограничих количеството на храната.И до ден днешен карам с ограничение...иначе няма задържане на желаното тегло...Но пък зависи и от организма де...Шишовете са много добри.Поздравления...Шол?

Link to comment
Share on other sites

Да, разбира се и ограничение трябва, шишовете са 5 понеже в момента и в къщи сме 5тима човека, по 240-250 грама месо има на шиш, нормална порция. Но задължително ще е с ограничения и за напред за да се задържат килограмите.

Link to comment
Share on other sites

Хихи,. Ти от глад вече явно 2 не видиш = 1,3,4,5,6 шиша - общо 5 :) :) Защото аз както и да въртя снимката, все 6 ги докарвам :)

Link to comment
Share on other sites

Хихи,. Ти от глад вече явно 2 не видиш = 1,3,4,5,6 шиша - общо 5 :) :) Защото аз както и да въртя снимката, все 6 ги докарвам :)

 

Хихихихи,  :grin: Сигурно е от глада, и аз на сутринта се чудя що е останал един, та си го носих на работата  :laughing:

Но в интерес на истината, вече се засищам с доста по-малко храна от преди.

 

П.П. Значи шишовете са били с по 200 грама месо, понеже беше 1,2 кг. А моите ракии сигурно са били вече 5 та съм си мислил че и шишовете са били 5  :lol:

 

П.П.2. Само от глада е, друго няма. Тази нощ станах отворих хладилника, извадих един кренвирш, ревах, ревах и го прибрах  :rofl: Шегичка. А като си припомня какви времена бяха, да хапнеш на една хапка шоколадов еклер с много пълнеж от големите наведнъж, уаууууууу, или да се хванеш на бас че можеш да изпиеш 10 бири за 1ч. и да ги осмучеш за 45 мин. Еееех временаааа.

Edited by Mladenski
Link to comment
Share on other sites

Без движение, забрави ти за диети - цял живот да те е страх да хапнеш леко в повече после.


Само да не йога, че ако ти изпука крака и остане горе, ще се чудят как да те спасяват от бърза помощ. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз движението си го имам, цеха ми е 200м дължина , най малко 20-30 пъти на ден го обхождам, телефона ми отчина минимум 7000-9000 стъпки на ден, така че движението го има.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...