Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

haRabO

Субтитрите още не са качени на страницата

дал съм линк по горе регниса във форума и го натисни там ще ги намериш

ай успех :)

Link to comment
Share on other sites

лелеееее филмът е абсолютна лудница. 2-рият сезон обещава да е интересен колкото 1-вия :punk

 

[spoilers]Абе защо убиха мадамата бе :angry1 [/spoilers]

Link to comment
Share on other sites

лелеееее филмът е абсолютна лудница. 2-рият сезон обещава да е интересен колкото 1-вия :punk

 

[spoilers]Абе защо убиха мадамата бе :angry1 [/spoilers]

Spoilers Еми нали трябва да има интрига няма да е толкова просто влиза , зима го излизат и всички виждат , че е жив и хепи едн не става . Аз си мисля , че ще тръгнат да търсят кой я е убил и ще намерят дъртия . Spoilers

Link to comment
Share on other sites

И още как! По средата на епизода токът спря и в следващата секунда из махалата се раздаде вой на психозавър :)

Честно, възхищавам се на сценаристите. Да се измисли толкова сложно нещо и през цялото време да държи зрителя под напрежение - това не е никак лесна работа.

Link to comment
Share on other sites

един въпрос може ли да се гледа по кабела този сериал? на коя телевизия го дават?

Ако си забелязал има едно синьо екранче на което пише " FOX " по тази телевизия го дават но не е българска и няма да има субтитри .

Link to comment
Share on other sites

Сериалчето става все по зарибено! Направо им се чудя на режисьорите как измислят подобни неща!

А и аз имам един въпрос, защо на наградите Еми Prison Break не беше класиран за най-добър сериал! Според мен е доста по добър от няква глупост като 24!?

Link to comment
Share on other sites

Сериалчето става все по зарибено! Направо им се чудя на режисьорите как измислят подобни неща!

А и аз имам един въпрос, защо на наградите Еми Prison Break не беше класиран за най-добър сериал! Според мен е доста по добър от няква глупост като 24!?

24>>Prison Break, защото -> elisha_cuthbert_0010.jpg

И още

http://elisha-cuthbert.fantribute.com/gall...thbert_0009.jpg

http://www.aoqd56.dsl.pipex.com/wallpaper/...ha_cuthbert.jpg

http://neo95.ifrance.com/elisha%20cuthbert%201ecst.jpg

Link to comment
Share on other sites

И още как! По средата на епизода токът спря и в следващата секунда из махалата се раздаде вой на психозавър :)

Честно, възхищавам се на сценаристите. Да се измисли толкова сложно нещо и през цялото време да държи зрителя под напрежение - това не е никак лесна работа.

 

И при мен спря тока по средата. :D Явно е била голяма конспирация. :)

Link to comment
Share on other sites

ааа не! е на тоя епизод вече не мога да повярвам. тия за колко тъп ме смятат бе?! айде в първия сезон инжинерните недомислици някак ги преживях - толкоз знаят сценаристите ,толкоз могат. ама тука вече почнаха да са уливат с фантасмагориите. Айде нема да казвам какво точно, че да не развалям "удоволствието на негледалите сериала, ама просто не издържах на тия бълвочи. или просто не съм достатъчно тъп американец за да им повярвам. тоя сериал вече окончателно премина в научната фантастика за мен.

Link to comment
Share on other sites

Разкажи си каквото ти притеснява. Слагаш едно SPIOLERS надписче и готово. Аз съм заинтересуван понеже не следя за реалността на събитиата, а гледам за да минава времет.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...