Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
Ся го свалям...който го е гледал кви са му впечатленията? без спойл ест..аз кат' го изгледам ше едитна.56% =]

Ами общо взето става все по-заплетено :) Има обаче доста дупки в сценария, но нали трябва да стане филма :D На мен си ми харесва, макар че с всеки епизод събитията стават все по-нереални и нагласени. И този не прави изключение...

Link to comment
Share on other sites

Филма наистина е много добър. НАправо не знам как ще издържа още дълго да чакам по цяла седмица за един епизод.

Link to comment
Share on other sites

Филма наистина е много добър. НАправо не знам как ще издържа още дълго да чакам по цяла седмица за един епизод.

и мен това ме убива :D

серията отново беше на ниво :punk

Link to comment
Share on other sites

Серията ми хареса като цяло,но отново имаше някои слаби и особено недостоверни места.Вторият сезон определено отстъпва на първия,но това беше може би очаквано.

П.П. Това червеният пипер бил голяма работа... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Хаха

Днес едвам станах заради това сериалче :) Снощи гледах първата серия и направо ми действаше като дрога...

Абе не ме отчайвайте така, бе хорааааааааа

Какъв е смисълът да продължавам да се зарибявам с него, когато накрая е боза... :(

Link to comment
Share on other sites

Хаха

Днес едвам станах заради това сериалче :) Снощи гледах първата серия и направо ми действаше като дрога...

Абе не ме отчайвайте така, бе хорааааааааа

Какъв е смисълът да продължавам да се зарибявам с него, когато накрая е боза... :(

Е не е чак боза доста над среднто статистическите бози е обаче верно е бая наредено :)

Link to comment
Share on other sites

Мнооооого смешни коментари по-горе. Що не се пробвате да напишете някой сценарий за 4 и 5 сезон за да е по-яко. Сезона започва доста силно, дори доста над очакванията ми, просто за 45мин се разтоварих страхотно. Бози са това което гледаме по ТВ. А това е класа!

Link to comment
Share on other sites

Мнооооого смешни коментари по-горе. Що не се пробвате да напишете някой сценарий за 4 и 5 сезон за да е по-яко. Сезона започва доста силно, дори доста над очакванията ми, просто за 45мин се разтоварих страхотно. Бози са това което гледаме по ТВ. А това е класа!

Абе сравнение с първия сезон, втория си е боза. Но аз и го очаквах де.

Link to comment
Share on other sites

Супер зарибен си е даже който мисли че е боза не е гледал до сега боза затова така се получава..

 

@Black Knight, с теб съм на 110% айде, че пускам 3та серия... :D

Link to comment
Share on other sites

Мнооооого смешни коментари по-горе. Що не се пробвате да напишете някой сценарий за 4 и 5 сезон за да е по-яко.

Виж, когато гледам някой филм, мисля, а не само седя с отворени очи и уста. И когато има нещо гнило, то ми прави впечатление. И си е направо детска-градина-стайл да кажеш "като не ти харесва, направи си". Съществува едно понятие, наречено критика. Да критикуваш не означава задължително, че предметът на критиката е купчина тор (не в пряк смисъл естествено). В случая Prison Break е наистина доста наd всичко останало, което ни залива по телевизията. Но и той, като всички останали, си има дефекти, които дразнят. Толкова. И ако пак коментарът ми ти се стори смешен, ще ти задам няколко въпроса по трите епизода, да видим какво обяснение ще дадеш.

Link to comment
Share on other sites

Виж, когато гледам някой филм, мисля, а не само седя с отворени очи и уста. И когато има нещо гнило, то ми прави впечатление. И си е направо детска-градина-стайл да кажеш "като не ти харесва, направи си". Съществува едно понятие, наречено критика. Да критикуваш не означава задължително, че предметът на критиката е купчина тор (не в пряк смисъл естествено). В случая Prison Break е наистина доста наd всичко останало, което ни залива по телевизията. Но и той, като всички останали, си има дефекти, които дразнят. Толкова. И ако пак коментарът ми ти се стори смешен, ще ти задам няколко въпроса по трите епизода, да видим какво обяснение ще дадеш.

ако имаш затруднения със задаването на въпросите - аз ще ти помогна :) както вече писах това филмче за мен изгуби всякакъв досег с действителността и премина във раздела за "ненаучна фантастика" :P

Link to comment
Share on other sites

.... И си е направо детска-градина-стайл да кажеш "като не ти харесва, направи си" ....

 

Това май си е напълно българска черта да търсим все недостатъците на другите. Естествено, че сигурно има такива , но тука май някои се вживяват на кино критици. В тази насока се сещам за един чичко с мустаци - не се сещам за името му, но е известен български кино-критик. Та той на времето все обясняваше за "стахотни" и "невероятни" филми които никой нито виждаше нито гледаше по кината.

 

Колкото до филма, смело мога да кажа, че за моите 35 години е един от най-добрите сериали, които съм гледал. Щом виждате недостатъци във филма значи просто го гледате под лупа - което значи че просто не Ви завладява.

 

За мен времето до следващия вторник тече бавно. Ще взема да изгледам Lost 2 , че наближава сезон 3.

Link to comment
Share on other sites

еми айде кажете кое му е толкова нереалното...

Хубаво,ето ти няколко доста набиващи се примера:

1.Ръката на T-Bag...има ли смисъл от коментар

2.Огнестрелната рана в крака на Линкълн,Майкъл я поръсва с вълшебния червен пипер и след няколко часа,Линкълн си тича като пич

3.В багажника на колата не забелязах да има нещо,което да охлажда онези тела,които като се замислиш трябва да са станали на кашичка и да вонят от километри,все пак колата е приготвена още преди да влезе в затвора

4.Сукре явно може да минава през стени,за да може онзи полицай нито да го види,а още повече да го чуе как излиза от колата

5.Глупаво звучи само Белик да се сети,че Майкъл би търсил помощ от Ника,която по някаква странна причина никой не наблюдавa,същата случка и с дъщерята на C-Note

 

Не ме разбирай грешно,все пак това е само филм,ама малко се оливат с втория сезон.Въпреки това си гледам филма с кеф,все още има тръпка и интерес ;) Ама коментари от сорта велик си е,10/10,някак звучат странно

Link to comment
Share on other sites

awe kvo pove4e iskate logi4no be6e 4e 6te e po-zle ot 1viq sezon no vse pak za men li4no e mnogo nad tova koeto o4akvah da bude i vse o6te mi e interesen a za nerealnostite ... v koi film ot tozi `rod/janr` gi nqma pitam az...gledate na ne6tata vse edno o4akvate 6ediovur sled 6ediovur ... gledaite si interesen serial i tva e kvo pove4e iskate

Link to comment
Share on other sites

И аз днес изгледах първите 3 серии от 2-рия сезон

добре е хареса ми

все още държи в напрежение

но май като гледам след излизнето на 5 серия ще има пак прекъсване че след нея няма други обявени

а за серияла сепер заребен е направо е лудница :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Хубаво,ето ти няколко доста набиващи се примера:

1.Ръката на T-Bag...има ли смисъл от коментар

2.Огнестрелната рана в крака на Линкълн,Майкъл я поръсва с вълшебния червен пипер и след няколко часа,Линкълн си тича като пич

3.В багажника на колата не забелязах да има нещо,което да охлажда онези тела,които като се замислиш трябва да са станали на кашичка и да вонят от километри,все пак колата е приготвена още преди да влезе в затвора

4.Сукре явно може да минава през стени,за да може онзи полицай нито да го види,а още повече да го чуе как излиза от колата

5.Глупаво звучи само Белик да се сети,че Майкъл би търсил помощ от Ника,която по някаква странна причина никой не наблюдавa,същата случка и с дъщерята на C-Note

 

Не ме разбирай грешно,все пак това е само филм,ама малко се оливат с втория сезон.Въпреки това си гледам филма с кеф,все още има тръпка и интерес ;) Ама коментари от сорта велик си е,10/10,някак звучат странно

1-ръката беше в лед,а и още не сме го видяли дали си служи с нея или просто му виси

2-убеден съм,че наистина има нещо вярно за червения пипер иначе би било доста тъпо да използват точно него

3-изобщо не знаеш дали са стояли там още от преди да влезе в затвора,това не става ясно

4-ми той се беше заглавил,кво му е чудното

5-никой не я наблюдава,защото фбр не знае,че тя му е идвала на свиждания за разлика от белик,а и нали трябва всеки да си души по неговата си следа

6-като толкова много ги разбирате нещата вземете напишете сценарий за филм или сериал,убеден съм,че ще добие голяма популярност и определено ще ви направи милионери и ще ви отвори вратите към холивуд

Link to comment
Share on other sites

съгласен съм с MyH4o !

 

първия сезон беше як до 13-14 серия след това имаше прекъсване и вкараха елементи от латиоамериканските сериали!

 

 

 

frodo

 

1. след като доктора му оправи ръката той си я мърдаше

 

2. напълно възможно е,но в никакъв случай няма да може да ходи нормално а да не говорим да тича и да слиза там под моста и после да избяга от колата.Също така раната му беше отпред на левия крак,а когато го стреляха нямаше начин как да го уцелят там.

 

 

 

Да не кажете че много се задълбавам ама за мен тва са си глупости.Все едно на някой да му отрежат лявата ръка и в следващия кадър да му липсва дясната....

 

4. Полицая стои зад колата с лице към нея.Не виждам как може да не го види :D ПЪЛНА ГЛУПОСТ

 

5.ФБР още в началото трябва да знаят кой му е бил на свиждане и да го разпитат.

 

6.В началото този сериал супер много ме изкефи и още си ме кефи,но те глупости почват все повече да ме дразнят и никой не може да отрече и да ме убеди че не са глупости и че не развалиха филма!

 

7.Чудя се как след като наште хора се качиха на ония влак и минаха от другата страна полицията не ги последва ? да не би да са с по 1 крак ? Също така тоя влак да не минава половин час ? С кучетата и хеликоптера да ги бяха изловили за 10мин(хеликоптера отишал да презарежда :D е те сигурно нямат друг в целия щат)

 

8.Също така се чудя от къде изкопаха снимките на Скофийлд гол до краста и в супер детайли с цялата му татуировка ?

 

9.В трети епизод агента от ФБР нещо се ядоса и хвърли или изпусна нещо и .... О ЧУДО ! излезна няква снимка от която той свърза цялата ситуация.

 

 

 

Ай сиктир вече тея се уливат от простотия !

Link to comment
Share on other sites

1-ръката беше в лед,а и още не сме го видяли дали си служи с нея или просто му виси

2-убеден съм,че наистина има нещо вярно за червения пипер иначе би било доста тъпо да използват точно него

3-изобщо не знаеш дали са стояли там още от преди да влезе в затвора,това не става ясно

4-ми той се беше заглавил,кво му е чудното

5-никой не я наблюдава,защото фбр не знае,че тя му е идвала на свиждания за разлика от белик,а и нали трябва всеки да си души по неговата си следа

6-като толкова много ги разбирате нещата вземете напишете сценарий за филм или сериал,убеден съм,че ще добие голяма популярност и определено ще ви направи милионери и ще ви отвори вратите към холивуд

1-той с тази ръка беше хванал доктора ако не се лъжа...

2-Да, има обеснение - МАГИЯ!

3-едвали има още замесени в бягството, който като са видяли че майкъл е в града по новините са сложили мъртъвците в багажника на кола която майкъл е оборудвал и пригодил така че да имитира смъртта им... Или пък може би Ника го е направила :lol:

4-Единствената позииция която трябва да е заел полицая за да не види как Сукре излиза от колата и затваря ТИХО вратата на колата е да се обърне с гръб, а той определено не беше с гръб. И как Сукре затвори тази врата толкова тихо че на 2 метра не се чу нищо. и тази кола до колкото видях не беше със затъмнени прозорци и ясно се вижда че няма никой в колата. Защо тогава трябва уж да ни създават напрежение и да става за смях със сцената в която полицая върви с вдигнат пистолет към колата и си говори сам.

5-Аз до колкото си спомням Ника му беше съпруга или нещо от сорта. Иначе от каде ще вземе зелената карта. И кво става значи всички близки на затворниците са наблюдавани без Ника, защо ли :rolleyes:

6-Аз не ги разбирам нещата просто казвам че предния сезон нямаше толкова много грешки и имаше много повече напрежение.

 

ЕДИТ: Аз избързах и не прочетох поста на Slain, някой неща съм ги повторил :)

Link to comment
Share on other sites

убеждавам се,че някои хора не гледат и не се наслаждават на сериала,а само търсят дупки в сценария

 

гледам и то доста добре...точно тва е че ме кефи и се дразня че го развалят...направят нещо яко и в следващия момент поредната простотия! Все пак филма не е в жанр ФАНТАСТИКА! ;)

 

midas и с теб съм съгласен

 

истината е че филма го развалят ! и дори някъде видях че след края на сезон 1 рейтинга му е спаднал двойно.

+ тва вече доста хора почват да ги дразнят тея работи

 

и още нещо за фродо :) тези дреболии може и да не ми правят впечатление ако са по 1-2 на 5-6 серии ама то в всяка серия по няколко и вече не се търпи ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...