Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

Аз мисля че беше интересна серията :) Определено очаквах по някакъв начин да прецакат нащте хора и то така си и стана няма как трябва да има и втори сезон надявам се и той да не отстъпва по нищо на първия :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
аз от колко време ти викам гледай го ти се ослушваше сега ще видиш за колко дена ще го изгледаш :)

сега свалям 22 дано да си заслужава края на сезона :)

Аз пък цял месец убеждавах нашите да го гледат, майка ми като седна в неделя изгледа 3 серии, в понеделник-10....и вика:"Аз сега докато не го догледам няма да мога да работя..." :P .Сега навива и бащата :D

 

Нашите хора трябва да се измъкнат по някакъв начин сега, защото ако ги върнат в затвора, повече никакво бягане...

А какво стана със Сара, изглеждаше нещо ...не много жива :huh:

 

А някой качи ли се изобщо в самолета?!!?

Link to comment
Share on other sites

И на мен последната серия ми развали чудесното впечатление от сериала. Очаквах да дадат повече отговори, а вместо това те зададоха още въпроси. От една страна е хубаво, защото ще гледаме и очакваме втори сезон с нетърпение, но от друга не ми се чака чак толкова време.

 

EDIT: Едно голямо ИЗВИНЯвАЙТЕ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Отдавна не съм имал такава рошава топка напрежение в корема си. Приятно усещане.

Искам по-бърза тарифаааа! :)

Страхотен сериал!

Link to comment
Share on other sites

Ееееее ,последния епизод направо ме разби. :D Толкова неизвестни остави ,че едва ще изчакам 2 сезон. А той кога почва ,че ще ми се изчака ,чакалката :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ееееее ,последния епизод направо ме разби. :D Толкова неизвестни остави ,че едва ще изчакам 2 сезон. А той кога почва ,че ще ми се изчака ,чакалката :lol:

Чак есента :wacko: :cry няма да си само ти

ЕДИТ: czenitel прав си и аз си редактирах поста в който разказах целия филм

Link to comment
Share on other sites

И на мен последната серия ми развали чудесното впечатление от сериала. Очаквах да дадат повече отговори, а вместо това те зададоха още въпроси. ************* ********** *********** ********** *********** *********. От една страна е хубаво, защото ще гледаме и очакваме втори сезон с нетърпение, но от друга не ми се чака чак толкова време.

От името на всички, които не сме гледали ЦЕЛИЯ сериал ти благодарим сърдечно !

Link to comment
Share on other sites

От името на всички, които не сме гледали ЦЕЛИЯ сериал ти благодарим сърдечно !

Ми не четете ве..

Хората дето влизат в тази тема, повечето са го изгледали, и кво, за да си пишем нещо, да го правим в бели букви и да се гърчим да си селектваме текстовете заради 2-3-ма дето не са го изгледали и въпреки това се навират да четат тук, аре моля ти се :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Poznai ако искаш въобще да невлизаме във форума ??? виж нагоре колко хора са писали за последната серия но никой нищо не е казал какво става в нея ... като неискаш да пишеш със спойлери и тем подобни по-добре е ти да непишеш отколкото 100 човека да нечетат темата щото аджеба ще разберат кво става през целия филм и няма да има никва тръпка ..

Link to comment
Share on other sites

Ти с каква идея влизаш в темата, можеш ли да ми обясниш? :)

Общо взето, никой няма право да пише нищо за филма, щото някой може да не е почнал още да го гледа и ще му се развали кефа.

Например, мен можеш да ме игнорнеш и няма да ми виждаш мненията, както и всеки друг, който има претенции за това какво се пише в темата и какво не :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

poznai, това твоето егоизъм ли е кво е?! ми много ясно, че преди да почна да гледам някой филм ще видя 1-во какво мислят хората за него и тогава евентуално мога да си го сваля :) то по твоята логика някой да обясни кво става в целия филм в 1-вия пост и изобщо да не гледаме нищо!!

 

 

по темата: преди малко приключих последната серия и наистина ми е много интересно какво ще стане от тук нататък. свърши доста неочаквано и изненадващо поне за мен, но точно това го прави уникален, че не знаеш какво ще стане всеки един момент :punk

Link to comment
Share on other sites

Няма нужда да четеш 100 косур поста, споко, в четвъртото мнение от темата е описано за кво става дума, всичко друго са приказки на хора, които вече го гледат и не са длъжни да говорят в темата по апокрифни начини. И е егоизъм, разбира се :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Може.., бунаци колкот щеш :bgrin: Ама да влзенеш в тема като тази на загубените "lost" и всичко отгоре до долу с бели букви, та да натискаш ctrl+a за да може да прочетеш нещо от темата е бати и простотията :lol:

напрайте си тема no spoilers и там нема влезна, ама тука..., а и не знам кво се зъбите толкоз, като до сега не съм казал кво е станало, ама за да съм виновен, е на ви.., в целия сезон нема бягане от затвора и накрая не фащат самолета .. хахах :D

 

и някой който има на разположение всички серии и е решил да изчете всички 150 мнения от темата, преди да се накефи на серии и е тъп да прочете това, то да е видял първо подписа ми, писал съм с големи букви ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вече открих няколко недомислици. Най-фрапиращата е в 11 епизод, когато LJ бута агента в кладенеца. При падането дъските, които го покриват, се трошат. А после другият агент най-спокойно ги придърпва, здрави здравенички. Или аз съм в грешка, или режисьорите са бляли.

Link to comment
Share on other sites

Може.., бунаци колкот щеш :bgrin: Ама да влзенеш в тема като тази на загубените "lost" и всичко отгоре до долу с бели букви, та да натискаш ctrl+a за да може да прочетеш нещо от темата е бати и простотията :lol:

напрайте си тема no spoilers и там нема влезна, ама тука..., а и не знам кво се зъбите толкоз, като до сега не съм казал кво е станало, ама за да съм виновен, е на ви.., в целия сезон нема бягане от затвора и накрая не фащат самолета .. хахах :D

 

и някой който има на разположение всички серии и е решил да изчете всички 150 мнения от темата, преди да се накефи на серии и е тъп да прочете това, то да е видял първо подписа ми, писал съм с големи букви ... :lol:

ти си no comment, добре че си единичен случай.

Link to comment
Share on other sites

Има и друга хава

Когата нашия пич Скофилд тръгна да спасява лекарката успя да стигне до лечебницата, нали? Е, тогава защо после пробиваха дупки в стената като явно имат път до там? Да им е по-широко ли?

Link to comment
Share on other sites

след 14-15 епизод почна да става тъпо...

 

случва се едно хубаво нещо и веднага след това нещо се преебава

 

ясно е че трябва да има няква интрига ама аз вече като гледам и се сещам за нещо което ще се случи скоро.

 

 

 

и кво сега лудия все още не са го хванали, а тея петимата да не би да избягат от полицайте? който са с коли хеликопер и са много повече от тях и реално е невъзможно да избягат...трябваше да се качат на самолета и след тва да дават 1-2 серии в мексико и така да приключи супер яко сезона.най-вероятно втория сезон ще търсят парите на дядката :D

Link to comment
Share on other sites

изгледах последната серия и :blink: гледах така

ми сега на каде ще ходят ония малкия пиклио с карвавата рака се качи при магарето и избяга лудия си кара колелото без раце като някой детски герой а тия наще пичове ги гонят хеликоптери коли и няма кво още не тц вече се чуда на каде ще ходи филма по скоро оная ще направи нещо кадето откри живия президент ли премиер ли кафто ще да е

Link to comment
Share on other sites

Аре стига сте се разправяли :)

Дайте Sound Tracks и от втората серия " This is War "

 

До септември я камилата я камиларя, не свърши много добре... ама :(

Като гледам интереса да не стане 5 сезона до 2020 година :) :) :) :D

Link to comment
Share on other sites

Има и друга хава

Когата нашия пич Скофилд тръгна да спасява лекарката успя да стигне до лечебницата, нали? Е, тогава защо после пробиваха дупки в стената като явно имат път до там? Да им е по-широко ли?

/спойлер

ами точно заради бунта според мен е минал по друг път, иначе ако няма бунт няма как да мине по същия :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Спойлер въпрос: Бихте ли ми обяснили къде по дяволите педофилът беше скрил бръснарското ножче, когато клъцна мафиота?

 

Случват се прекалено много прекалено наредени неща. А това някакси разваля цялото удоволствие от напрежението.

Link to comment
Share on other sites

Може.., бунаци колкот щеш :bgrin: Ама да влзенеш в тема като тази на загубените "lost" и всичко отгоре до долу с бели букви, та да натискаш ctrl+a за да може да прочетеш нещо от темата е бати и простотията :lol:

напрайте си тема no spoilers и там нема влезна, ама тука..., а и не знам кво се зъбите толкоз, като до сега не съм казал кво е станало, ама за да съм виновен, е на ви.., в целия сезон нема бягане от затвора и накрая не фащат самолета .. хахах :D

 

и някой който има на разположение всички серии и е решил да изчете всички 150 мнения от темата, преди да се накефи на серии и е тъп да прочете това, то да е видял първо подписа ми, писал съм с големи букви ... :lol:

 

Тук и съм съгласен с познай.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...