Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
шшш тоя от фбр как ме дразни...бахти умния тип ^^

еми ти кво искаш нали трябва да е интересно,щото то ако всичко вървеше по мед и масло май щеше да е тъпо

Link to comment
Share on other sites

еми ти кво искаш нали трябва да е интересно,щото то ако всичко вървеше по мед и масло май щеше да е тъпо

Дам определено това , че не върви по мед и масло прави серияла още по интересен пък и нали трябва да се навъртят бая серии :)

Link to comment
Share on other sites

Дам определено това , че не върви по мед и масло прави серияла още по интересен пък и нали трябва да се навъртят бая серии :)

 

Е дано да има доста серийки, тъй като сериалчето е много добро и те учи да намираш изход от всяко положение, независимо колко трудно е то!

Link to comment
Share on other sites

ааа не! е на тоя епизод вече не мога да повярвам. тия за колко тъп ме смятат бе?! айде в първия сезон инжинерните недомислици някак ги преживях - толкоз знаят сценаристите ,толкоз могат. ама тука вече почнаха да са уливат с фантасмагориите. Айде нема да казвам какво точно, че да не развалям "удоволствието на негледалите сериала, ама просто не издържах на тия бълвочи. или просто не съм достатъчно тъп американец за да им повярвам. тоя сериал вече окончателно премина в научната фантастика за мен.

 

 

Аз съм заинтересуван понеже не следя за реалността на събитиата, а гледам за да минава време

 

Spoiler Ми то май е очевидно, че говори за това как му зашиха ръката на ТиБаг. Пфф. Spoiler

Link to comment
Share on other sites

http://store1.data.bg/daemia/DATA%20SITE/A...ison%20Break%20[tv%20serial]/ това е линк на ОСТ към първия сезон с хиперлинк нещо не стана затова давам така линка като натиснете линка прибавете [tv%20serial]/ накрая.

както и да го пиша не ми го отваря :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Както в първия така и във втория сезон тръпката остава.това ми харесва на тоя сериал

Link to comment
Share on other sites

Както в първия така и във втория сезон тръпката остава.това ми харесва на тоя сериал

 

Прав си трапката си я има просто немога да издаржа по една седмица за следващия епизод!! :woot

Link to comment
Share on other sites

Сериала наистина няма равен. Сега се връщам от дълга почивка и веднага скаам пред компа, за да изгледам първите две серий от 2 сезон. Ще помоля някой да ми каже в кой ден от седмицата излизат серийте???

Link to comment
Share on other sites

Сериала наистина няма равен. Сега се връщам от дълга почивка и веднага скаам пред компа, за да изгледам първите две серий от 2 сезон. Ще помоля някой да ми каже в кой ден от седмицата излизат серийте???

в понеделник вечерта ги дават в щатите, а вторник рано сутрин вече може да се намери по торенти и малко по-късно го качват в локалния. т.е. вторник излизат новите серрии :)

Link to comment
Share on other sites

в понеделник вечерта ги дават в щатите, а вторник рано сутрин вече може да се намери по торенти и малко по-късно го качват в локалния. т.е. вторник излизат новите серрии :)

благодаря за инфото.

 

P.S. Сега изгледах двата епизода и са страшно яки както всики досега. Този сериал наистина си го бива.

Link to comment
Share on other sites

Вчера цял ден и няколко часа днес и успях да излгедам всички серии до сега. Сериалът е супер интересен!

Ахаха психопат! :D :woot :punk

 

Оле гледах трейлър на 3тия епизод..... деа тва чакане за по 1 серия ще ме довърши ей!! :>

Link to comment
Share on other sites

Вчера цял ден и няколко часа днес и успях да излгедам всички серии до сега. Сериалът е супер интересен!

 

И аз за два дни изгледах всички серии до сега :woot .

Link to comment
Share on other sites

Тоя :-) пич .. кефии много как всичко е бил замислил .. всичко до най-малката подробност :) Иначе очвакме днеска към 05:00 да е вече излезнъл по тракерите :) :punk :excl:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък го следя от както излезна третия епизод и тва май е повече от 8-9 месеца :wacko:

 

Лошо няма ;) .

Това е български фен сайт на Prison Break .Не знам нали някой го е давал вече ,но сайта и форума към него са много добри и си заслужават вниманието.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...