Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
Лошото според мен е,че гледаме серия за серия и ни идва прекалено късо,но пък кой има търпението да изчака месец и да гледа 4 серии на веднъж,а?
Аз чакам да излезнат до 10ти епизод, и ще отделя един цял ден да ги изгледам :) Страшно ми хареса първия, и сега честно казано трудно се стърпявам при положение, че вече имам 3 епизода свалени, но всеки път устоявам на изкушението :) Айде стига сте го плюли сериала, интересно ми е защо го гледате като не ви кефи.
Link to comment
Share on other sites

става все по интересно.миналата серия нещо не ми хареса,но тая свърши много яко.ся още една седмица до другата...направо незнам как ще изтрая

Link to comment
Share on other sites

става все по интересно.миналата серия нещо не ми хареса,но тая свърши много яко.ся още една седмица до другата...направо незнам как ще изтрая

Цаката е да гледаш много сериали :) .Аз примерно следа Lost,Prison Break,Stargate sg-1,Stargate Atlantis,The War at Home,Joey(макар че го спряха) и Battlestar Galaktica.

Link to comment
Share on other sites

става все по интересно.миналата серия нещо не ми хареса,но тая свърши много яко.ся още една седмица до другата...направо незнам как ще изтрая

Напълно те подкрепям. Тази серия направо ме разби.

Link to comment
Share on other sites

Ей сега вече нз как ще се измъкнат . Просто 7-ма серия (2-ри сезон) ще да е била най-трудната за режисьорите :)

Link to comment
Share on other sites

Ей сега вече нз как ще се измъкнат . Просто 7-ма серия (2-ри сезон) ще да е била най-трудната за режисьорите :)

 

Е все пак за това са режисьорите :) . Но до сега са се измъквали от доста по-сложни ситуации, така че и с тази ще се справат, можем да се надяваме да е само по по-оригинален начин :) Кофти само, че хванахе малкия!!

Link to comment
Share on other sites

Prison break по НОВА ТВ.Скоро сщяли да го пускат.Гледах само реклама

Link to comment
Share on other sites

Prison break по НОВА ТВ.Скоро сщяли да го пускат.Гледах само реклама

 

Да и аз ги гледах, но едва ли ще го гледам, защото ми е тъпо да гледам нещо по хуляди пъти! А и Нова както дават сериалите сигурно преди да почне втори сезон, ще въртят първи по 2-3 пъти!

Link to comment
Share on other sites

Prison break по НОВА ТВ.Скоро сщяли да го пускат.Гледах само реклама

Да им имам "скоро"-то на НОВА,за Prison Break по НОВА откога се говори,по последни данни ще го дават догодина в началото ;)

Link to comment
Share on other sites

В torrents.linkos.bg също я има, но серията там е 700.1 mb голяма. Някой може ли да ми обясни защо???

Link to comment
Share on other sites

В torrents.linkos.bg също я има, но серията там е 700.1 mb голяма. Някой може ли да ми обясни защо???

 

High Definition .. or .. High Resolution .. Rip :P

Link to comment
Share on other sites

Много яко ще стане като го пуснат по нова тв.Ще се популяризира в България най-якият сериал от "Спасители на плажа" до наши дни :)

 

А между другото, някак си не мога да си обясня, по каква причина я няма библията на силикона, в която ролята на Господ играе Дейвид Хасълхоф.

Link to comment
Share on other sites

... само не мога да разбера какъв е тоя FoV на сървъра, след като навсякъде е LOL ... за по-забавно сигурно, да се учим да си синхронизираме титрите :woot

 

благодаря ви, че целия епизод ми стана ясен на кадри, синхорнизирайки титрите от наличната за LOL версията! :angry1

 

btw преди 487 позиция има няколко непреведени реплики

Prison.Break.S02E07.Buried.PROPER.HDTV.XviD_FoV.rar

Link to comment
Share on other sites

Да , и аз се чудя това, но като започнах да гледам серията, забравих и за субтитрите и за всичко. Тази серия беше направо върхът и с нетърпение очаквам следващата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...