Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

Вчера гледах първите 7 серий и много се накефих. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
Някой може ли да ми каже дали филма е 22 епизода или продължава. Сега започнах да го гледам, като видях колко хора го хвалят. Страх ме е да прочета постове нагоре, защото 100% някой е разказал края на 22 епизод.

 

Ако продължава, какво бягство толкова правят, при положение, че имат 30 дена?

 

Моля, който отговаря на въпроса ми, да не разказва или загатва нищо от филма след 3-ти епизод (там където настаняват лудия при него).

Бягството е уникално планирано и нашият човек е измислил всичко до последната секунда,но въпреки това не му стигат 30-те дни...The rest u'll find out only by watchin' the movie :D

Link to comment
Share on other sites

Ппфуу напоследък взех да гледам тоя сериал :-)) Тъй като съм фен на сериалите ... малее доста добре планирано е вси4ко :-)) Тоя скорфиилд е баси и генияя :-)) :punk евала на сценария :-)) .. новия сезон .. кога се очаква :-) :)

Link to comment
Share on other sites

Ппфуу напоследък взех да гледам тоя сериал :-)) Тъй като съм фен на сериалите ... малее доста добре планирано е вси4ко :-)) Тоя скорфиилд е баси и генияя :-)) :punk евала на сценария :-)) .. новия сезон .. кога се очаква :-) :)

За мое сигурно и ваше съжаление чак на есен :cry

Link to comment
Share on other sites

За мое сигурно и ваше съжаление чак на есен :cry

 

E ... ще издуржим .. супер странно ще ми е дали ще избягат сега .. то ако избягат няма да е интересно :-)) няма да има и втори сезон :-) затова ще дочакаме да видим

Link to comment
Share on other sites

E ... ще издуржим .. супер странно ще ми е дали ще избягат сега .. то ако избягат няма да е интересно :-)) няма да има и втори сезон :-) затова ще дочакаме да видим

off

/Ти мн рано си поустнал =]

Link to comment
Share on other sites

off

/Ти мн рано си поустнал =]

 

:-) Хехе .. ами да :-) Няма какво да правя е така :-)

 

Ама иначе сериала много кърти особенно ... последните 5 епизода :-) :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
тоя сериял е направо нечовешки ако някои намери OST-то да даде Link pls :)

А какво е това ? ( не се базикам незнам какво е това )

Link to comment
Share on other sites

Абе кърти , ама сега чак септември :( :( :(

е бахти чак септември ли бееееее.аз ей ся изгледах първи сезон и се бях надъхал за втори ама явно ще се чака.иначе сценаристите на сериала са гении.

Link to comment
Share on other sites

е бахти чак септември ли бееееее.аз ей ся изгледах първи сезон и се бях надъхал за втори ама явно ще се чака.иначе сценаристите на сериала са гении.

Тру..бе има някои "бъгове" обаче като цяло е супер сериалът :)

Link to comment
Share on other sites

Тру..бе има някои "бъгове" обаче като цяло е супер сериалът :)

 

Ами "бъгове" ще има и в най-добре измисления проект! А относно сериал съм съгласен че е измислен много добре :punk и с нетърпение ще чакам излизането на 2сезон!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

в понеделник май трябва да почва ноявият сезон някой ако има друго инфо да сподели :bgrin: на сайта пише new season returns modnay 8/7c, ама ако знам кво е тва 8/7 :|

Link to comment
Share on other sites

Някаде назад беше даден линк към трейлър за втория сезон даваха части от последната серия и казаха , че ще се завърне през септември поне така аз помня .

Link to comment
Share on other sites

ама ако знам кво е тва 8/7 :|

 

Това се отнася за началния час на излъчване в различни часови зони, понеже им е доста обширна държавицата и се покриват от 3 часови зони.

 

PS- дам, действително премиерата на втори сезон е на 21 август, радвайте се фенове на сериалчето :punk

Link to comment
Share on other sites

PS- дам, действително премиерата на втори сезон е на 21 август, радвайте се фенове на сериалчето :punk

 

Наистина ще се радваме :) ! Все пак сериалчето е доста добро! Само дано да има кой да го качва в локала :)

Link to comment
Share on other sites

Айде чакането свърши

утре е премиерата на 1-вия епизод от втория сезон

нямам търпение да излезе из нета

ето и датите на другите серийки

 

Season 2

23. Manhunt 8/21/2006

24. Otis 8/28/2006

25. Scan 9/4/2006

26. First Down 9/11/2006

27. Map 1213 9/18/2006

Link to comment
Share on other sites

nqkoi da znae po koq TV go davat, i ot kolko 4asa,! dali shte e po ABC, ili po druga!LUDA RABOTA SHTE E 2RI SEZON!

Преди беше по FOX5 , но какво значение има след като 1-2 часа след излъчването е по торентите с HDTV качество. Пускаш си Арената утре към 5-6 часа сутринта и гледаш поне 100-на гладни за шоу как вече дърпат.

Луд сериал , просто май-добрия!

Link to comment
Share on other sites

Преди беше по FOX5 , но какво значение има след като 1-2 часа след излъчването е по торентите с HDTV качество. Пускаш си Арената утре към 5-6 часа сутринта и гледаш поне 100-на гладни за шоу как вече дърпат.

Луд сериал , просто май-добрия!

 

Най-добрия ...... ама след LOST. Прекалено нареден е тоя сериал, за да е най-добрия.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...