Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

Ще обобщя казаното дотук с една лично моя мъдрост: "И най-хубавият сладолед не е по-хубав от обикновен сладолед, ако в него са акали мухи." Или пък "Не е приятно да вървиш по червен килим, ако в обувката ти има камъчета". Или в крайна сметка "Да гледаш хубав сериал с много наредби е като да караш Крайслер с двигател на Запорожец."

 

И още много такива мога да излисля. Ама май схванахте идеята ми.

Как да се наслаждавам на сериала, когато има неща, които ми бъркат в очите? След третия епизод останах наистина недоволен от това, което видях. Мога да добавя и още въпроси към вече обсъдените, но няма смисъл. Всеки е захапал собственото си мнение и не му и минава през ума да се замисли дали другият има основания да смята така. Здраве да е.

 

Призън Брейк рулз, въпреки всичко. Просто не толкова, колкото преди.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Определено е як сериала.Но явно хората искат да изкарат повече пари и го удължават.За мен идеалния вариянт според сценария беше точно 1 сезон!

 

 

 

пример: Бригада - 90%(ако не и повече) му се кефят и искат още но си остават със спомените от единствения сезон :) но точно Бригада можеше да има още сезони

Link to comment
Share on other sites

Ръката на T-bag при изключително наивни зрители може и да мине за зашита от ветеринар ^^

За пипера ...1во няма как да сме сигурни, че куршумът не е рикоширал,а го е уцелил направо,шото и на мен ми се струва невъзможно да го уцелят там..

За двата..пакета с кръв,вътрешности & шитс нямат нужда да се охлаждат след като са в херметически пакети пък те така и не ги отвориха просто шот нямаше нужда =] важното беше да гръмнат просто и да има следи там от тела колкото да не им дишат толкова във врата.То ясно че по късно кат направят днк експертиза ше стане ясно че не е тях кръвта..

Тва за Сукре..го има във всеки филм и е често използвано от режисьорите..примерно като ги търсеха в 1ва серия на 2рия сезон в ония ..склад под наем номера с вратите..наще отварят до средата куките и те така и бам едновременно ги отваряме и няя никой..уау..

Тва за Ника верно е тъпо ма шит хепнъс ^^

Link to comment
Share on other sites

Мисля че много задълбавате все пак тва е един сериал нормално е някои неща да не се доближават толкова много до реалността и не бих казал че това го прави по малко интересен. Засега съм доволен от втория сезон. Продължавам с нетърпение да чакам следващия епизод :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля че много задълбавате все пак тва е един сериал нормално е някои неща да не се доближават толкова много до реалността и не бих казал че това го прави по малко интересен. Засега съм доволен от втория сезон. Продължавам с нетърпение да чакам следващия епизод :)

Напълно съм съгласен с теб. Аз поне не мога да се сетя за сериал, който ми е харесал и всичко в него е едно към едно с реалността. И на мен втори сезон ми харесва и не смятам да се отказвам да гледам сериала само защото не е реалистичен. Просто го гледайте и му се наслаждавайте.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво,ето ти няколко доста набиващи се примера:

1.Ръката на T-Bag...има ли смисъл от коментар

2.Огнестрелната рана в крака на Линкълн,Майкъл я поръсва с вълшебния червен пипер и след няколко часа,Линкълн си тича като пич

3.В багажника на колата не забелязах да има нещо,което да охлажда онези тела,които като се замислиш трябва да са станали на кашичка и да вонят от километри,все пак колата е приготвена още преди да влезе в затвора

4.Сукре явно може да минава през стени,за да може онзи полицай нито да го види,а още повече да го чуе как излиза от колата

5.Глупаво звучи само Белик да се сети,че Майкъл би търсил помощ от Ника,която по някаква странна причина никой не наблюдавa,същата случка и с дъщерята на C-Note

 

Не ме разбирай грешно,все пак това е само филм,ама малко се оливат с втория сезон.Въпреки това си гледам филма с кеф,все още има тръпка и интерес ;) Ама коментари от сорта велик си е,10/10,някак звучат странно

1-Незнам защое се захващаш за ръката вместо не се хванешз а това колко кръв изгуби

2-Че може да се спре кървенето може , освен пепера сложи и компрес но наистина на дали може да тича

3-Пликовете бяха херметически , колата седеше в подземен гараж , нямаше пряка слънчева светлина и все пак им трябва някой обгоряла кост по скоро се хвани за тва обема на кокалите

4-А влака на колко метра мина от колата аз като гледах 5 метра все пак влака вдига много повече шум от една врата

5-А ФБР кога тръгна да говори със жената на негъра военни ? След като той се свърза с нея . Просто подслушват и чакат контакт . По логично е да се зачудиш защо няма една кола за наблюдение ама тва е от друга гледна точка .

И все пак аз го гледам за развлечение филма да минава време и успява да ме плени и да ме кара да чакам следващия вторник като топъл хляб рано сутрин .

EDIT:Този сериял е един от любимите ми и просто се дразня когато някой плюе нещо хубаво сега втория сезон има някои неточности но все пак на който не му харесва да не гледа всеки има право на избор

Link to comment
Share on other sites

аве стига сте дълбали.до нищо няма да стигнете.просто си гледайте филма и се кефете.за мен този сериал е конкуренция на изгубени.

 

 

винаги ще има издънки,чудя се зящо аз не ги забелязвам, а чак като прочета в темата се сещам,че имало еди кво си.просто някои хора гледат филма през лупа

Link to comment
Share on other sites

:woot :woot :woot Мн зле ве еййй като не ви харесва сериала и му изкарвате тъпите косури дето на повечето не им дреме за тях ами си го гледат с кеф не деите да го гледате :huh: :excl: Аз лично не гледам за гафове пускам изглеждам и бутончето "Делййт" ;) За да не ми пука кво било наред и кво не а да дочакам някое хубаво изказване от рода на: "Ето линк-че за поредния епизод качен в локала :D :D :D " Аре здраве да е и да има повече сериалчета за напред като това :punk И разбира се много :beerchug :beer:
Link to comment
Share on other sites

А бе тоя сериал е голям Шит....но това си е моето мнение Peace!OUT!!!

:lol: :lol: :lol:

това беше вица на деня

ами хубаво,кажи тогава сериал,който те кефи

Link to comment
Share on other sites

Направо ви се чудя на акъла на тия дето супер крайно казвате "шит", "съкс", "боза" и така нататък. Какво повече искате?!? Не се гледате че целия живот е "втора ръка", ми се тръгнали да се правите на детективи. Возим се във втора ръка автобуси в градския транспорт, караме втора ръка автомобили, ядем боклуци, пием нискокачествен алкохол, излязъл от някой казан в близкото село...и какво? Когато се появи нещо, което е над-средното ниво - става "шит", "съкс", "боза" и т.н. Трябва да сте благодарни, че това е нещо в голямата си част смислено, което е способно да ви развлече ей така за половин-един час, да позабравите малко проблемите си, а вие си създавате нови и си трошите нервите да спорите за безсмислени работи. А колко от вас са се замисляли малко под повърхността на сериала, за живота на тия хора, за истината която казва сериала за съдебната система, за тези, които ни управляват, за всичката корупция и алчност наоколо? Не ви ли трепва нещо, когато видите Сукре как като детенце се радва и страда за любимата си, за това как Линк е осъден несправедливо, за това как брат му съзнателно влезе в затвора за да го изкара от там, защото той е единственото, което има в този живот. Ами Амбруци, който въпреки че е способен да реже крайници, въпреки всичко осъзнава че е неправилно деца и невинни хора да страдат за грешките на другите...?

 

Явно тия сичките неща не ги виждате, а гледате само как да оплюете това, което хората са съградили... Като искате сериал без на пръв поглед недомислени работи - гледайте "Дързост и красота" да му се не види! Там няма какво да объркат режисьорите, или те са по-добри от тези на "Prison Break"?

 

Замислете се и престанете да плюете така...грозно е! :cry

Link to comment
Share on other sites

Значи пак да не очаквам нищо особенно :woot

ми ти кво очакваш по принцип-извънземното от аватара ти да дойде и да разбули конспирацията ли :lol:

no offence

Link to comment
Share on other sites

Значи пак да не очаквам нищо особенно :woot

 

А ве като не ви харесва не го гледайте !!!

Някой може ли да даде линк за субтитри ? Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

И тази серия като останалите според мен беше доста интересна.

Link to comment
Share on other sites

И тази серия като останалите според мен беше доста интересна.

Незнам но от първата серия до последния епизот филмчето ще държи много в напрежение

със всяка измина серия става все по интересен и завладяващ

незнам кви косури му намирате (като се оплаквате само спрете да го гледате аман от вас)

Оценявайте труда на хората които ни радват със всяка изминала серия

Дано и завбъдеще излизат толкова добри сериялчета

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

това беше вица на деня

ами хубаво,кажи тогава сериал,който те кефи

А бе нали тука се дават мнения, дискусии и коментари....ееей на това е моето мнение...въпрос на вкус има и интересни работи във филмчето има готин сценарий, хубави актьори, всичко е на 6, обаче проблема му е, че е сериал...просто се мъчат да си изсмучат от пръстите интересни серии, че да се зарибявате...ако направят игрална версия е това ще е върха....ама сериал от тоя сорт де да знам...пак казвам мнението е мое и това си е....а за сериал дето ме кефи: Еми малко изтъркано ама Приятели си е върха...просто поне то ти дава някав смях, също така и това новото Войната Вкъщи, поне се хиля като го гледам, а това де да знам не ми доставя ама никакво удоволсвие, ще се потретя...това е просто едно менение, не е нужно да ме плюете сега :unsure: хайде със здраве Peace OUT!

Link to comment
Share on other sites

А бе нали тука се дават мнения, дискусии и коментари....ееей на това е моето мнение...въпрос на вкус има и интересни работи във филмчето има готин сценарий, хубави актьори, всичко е на 6, обаче проблема му е, че е сериал...просто се мъчат да си изсмучат от пръстите интересни серии, че да се зарибявате...ако направят игрална версия е това ще е върха....ама сериал от тоя сорт де да знам...пак казвам мнението е мое и това си е....а за сериал дето ме кефи: Еми малко изтъркано ама Приятели си е върха...просто поне то ти дава някав смях, също така и това новото Войната Вкъщи, поне се хиля като го гледам, а това де да знам не ми доставя ама никакво удоволсвие, ще се потретя...това е просто едно менение, не е нужно да ме плюете сега :unsure: хайде със здраве Peace OUT!

приятели съм го гледал сигурно по 4 пъти всяка серия и сега го следя-от 18.30 по фокса

войната също е уникален смях,ама призона си е съвсем друг жанр.просто кажи,че те кефят комедии,а не крими-трилъри или там къвто жанр е тоя сериал

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...