Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

приятели съм го гледал сигурно по 4 пъти всяка серия и сега го следя-от 18.30 по фокса

войната също е уникален смях,ама призона си е съвсем друг жанр.просто кажи,че те кефят комедии,а не крими-трилъри или там къвто жанр е тоя сериал

 

Ти не си ме разбрал...напротив аз обожавам крими трилъри ама не на сериал разбираш ли или поне не в тоя вид в който е представено тука....за сериал стават само комедийките :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
Определено с този епизод PB отново се издигна в очите ми. Завързаност, неочаквани обрати, постояно напрежение - това е, което искам.

 

Това е Prison Break

Link to comment
Share on other sites

на мен, досега (4 серии), втория сезон ми изглежда някак си "форсиран", претупват се детайлите, прекалено бързо развитие (на моменти нелогично) на някои образи (в частност - ченгето от фбр), за да могат и те да "влезнат" в картината .... първия сезон беше някак си изпипан.

от друга страна, все пак "вътре" пространството беше ограничено, действието се развиваше бавно и това донякъде не може да ме настрои към развитието "навън" ... а бе, не е лош сериала, ама дано не се превърне като 2-ия сезон на изгубени

Link to comment
Share on other sites

да ви питам сега ... ама без да гледате ибмд ... знаете ли как се казва очарователното девойче (украинка май беше .. демек стриптизьорката), което помага на Майкъл ;p жокер: преди беше известна поп повица .. ама залезе май заради бременност ;p демек истинското и име ... аде, който отгатне пръв ако не е обърнал внимание до сега .. печели бонус по избор :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

да ви питам сега ... ама без да гледате ибмд ... знаете ли как се казва очарователното девойче (украинка май беше .. демек стриптизьорката), което помага на Майкъл ;p жокер: преди беше известна поп повица .. ама залезе май заради бременност ;p демек истинското и име ... аде, който отгатне пръв ако не е обърнал внимание до сега .. печели бонус по избор :punk :punk

oo mai se seshtam koq e ama kak i beshe imeto....

abe edna s edin sin pantalon i edni caisi :). mn qka beshe na klipa... tq li e? :)

Link to comment
Share on other sites

:woot :woot :woot Лелеее не се бях сетил до ся и не бях обърнал внимание :D :P Иначе на мацката бях обърнал внимание :bgrin: :ghost
Link to comment
Share on other sites

Сега изгледах серията и отново нямам търпение за следващата. Този сериал е много добър. :woot

Link to comment
Share on other sites

Сега изгледах серията и отново нямам търпение за следващата. Този сериал е много добър. :woot

 

Аз го гледах още снощи :lol: . Сериала е един от най-добрите който съм гледал. Ако не и най-добрия ;) .

Link to comment
Share on other sites

абе само да ва питам: на всяка серия ли ще повтаряте едно и също? ако нямате какво да кажете по конкретния епизод - замълчете.

ето например аз си мълча вече, щото глупостите станаха очевадни и всички зеха да се дразнят, няма нужда и аз да наливам масло в огъня. и мен ме е яд, когато принципно добри идеи се затриват, за да се "удължи" успеха и да се изцеди всяка капчица оригиналност от идеята, докато изчезне съвсем.... ама си мълча.

Link to comment
Share on other sites

и мен ме е яд, когато принципно добри идеи се затриват, за да се "удължи" успеха и да се изцеди всяка капчица оригиналност от идеята, докато изчезне съвсем.... ама си мълча.

 

голямо мълчане му направи... :lol:

Link to comment
Share on other sites

голямо мълчане му направи... :lol:

що? и ти ли се дразниш от безсмислени коментари?

пък и нека и аз да понатрупам малко постове, докато си мълча....

Link to comment
Share on other sites

Типично за българското мислене: а бе то няма по-добър ама този е много тъп!!!

Истина е,че има вече прекалено много неща в сценария,които ми вадят очите.Т'ва със съборения силос и цяло село на негово място направо ме утрепа!

Истина е обаче,че чакам с нетърпение следващата серия, наравно със вас,които най-много плюете сериалчето!

Лошото според мен е,че гледаме серия за серия и ни идва прекалено късо,но пък кой има търпението да изчака месец и да гледа 4 серии на веднъж,а?

Link to comment
Share on other sites

И аз не съм много наясно, но ще се опитам да ти обясна това , което знам.

Силос - нещо като резервоар (склад), в който се складират неща.В случая с Prison Break сигурно е имало пшеница.Силоси има по пътя за Карлово от ляво точно при разклона за Хисаря.

 

П.С. Сега видях в речника, че се пише СИЛОЗ. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...