Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

Спойлер въпрос: Бихте ли ми обяснили къде по дяволите педофилът беше скрил бръснарското ножче, когато клъцна мафиота?

Спойлер отговор: ами...в устата :unsure: може пък просто така да си го е смучел като бонбон :D ...абе тия вадят остриета отвсякъде, то явно в затвора тва не им е никакъв проблем...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
Случват се прекалено много прекалено наредени неща. А това някакси разваля цялото удоволствие от напрежението.

 

 

 

и аз това разправям след 14-15 серия ама никой не се съгласява :)

 

освен тва половината от тея наредени неща са супер фентъзи ;)

 

 

 

каквото и да ми говорите ако е реално нито един от петимата няма как да избяга от летището след като изпуснаха самолета

Link to comment
Share on other sites

и аз това разправям след 14-15 серия ама никой не се съгласява :)

 

освен тва половината от тея наредени неща са супер фентъзи ;)

 

 

 

каквото и да ми говорите ако е реално нито един от петимата няма как да избяга от летището след като изпуснаха самолета

Спойлер => ем прав си няма как да избягат само ония малкия дето влезна при магарето май ще избягва пък ако дават предистория 2 сезон няма смисал то тъй или иначе даваха 1-2 серии когато линкълн щеше да се пържи предисторията на това как и за кво е влезнал как са се наредили нещата

Аз мисля друго адвокатка пренебрегваме която откри живия вицепрезидент и от там може да стане интересно един сезон който ще премине в оневиняване на двамата братя

EDIT: явно не следиш темата защото това се прави с цел тези които са по назад със сериите да не разбират за кво става въпрос да има интрига и за тях и отговора е НЕ не сам малоумен а ти ? и бих ти препорачал да внимаваш когато четеш темите за кво става въпрос в тях и нека спазваме добрия тон а ? кво ще кажеш ?

Link to comment
Share on other sites

ЕЕЕЕ малоумни ли сте к'во ? :angry1 Тоя шрифто-цвят харесва ли ви?! :angry1 :angry1 :angry1

Дай да си пращаме писма с бяло мастило!!!!!!!! :angry1

Ми ако има спойлер в тях, що да не ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нека и аз се намеся ако може....и както самия сериал възможно е и аз да допусна грешки в разсъжденията си.

Така първо на първо искам да заявя на всички онези които гледат на сериала под лупа и търсят къде има грешки едно нещо -когато вие направите нещо подобно със всичките завои на сценария бля-бля тогава говорете...почвате да приличате на ония които откриха че в еди-кой-си филм на рицаря му се вижда часовника,не знам някакви несбъднати мечти да сте цензура ли кво ли?

Просто ми е интересно за какво сядате да гледате даден филм,вместо да се оставите на атмосферата и да се потопите във история вие търсите грешките,не знам ама на мен ми се вижда тъпо.Верно и аз откривам грешки но някакси не допускам да ми развалят общото удоволствие.Признайте че сценария е доста завъртян и все ще има някъде пропуск,няма как!Ще кажете ми те сценаристите са за това да внимават, да!Искам всеки който смята така да си направи следния простичък експеримент,пробвайте да си планирате само един ден...ама както го прави Майкъл Скофийлд...със точност до секунди....искам да видя колко човека ще успеят да завършат деня си по план-график,мисля че няма да има такъв!Невъзможно е,винаги изниква нещо някой се обажда друг не идва на срещата...мисля че схванахте!

Ако все още обаче ви дразнят грешките на сериала тогава един простичък съвет,ми не го гледайте не знам защо ви трябва да стигате до края като сте открили грешка още в 11-та серия ?

Признавам си сериала ме грабна още от първата серия най вече заради едно нещо което още на времето X-Files успяха да открият.Някой изобщо схваща ли идеята че Присон бреак и досиетата Х разчитат на това че още от самото начало зрителя знае крайната цел:в единия случай имаме затворник с цел план да се измъкне с брат си,в другия агент на ФБР който знае че има извънземни и се опитва да го докаже!Е сериала "Изгубени" разчита на точно обратното...виждате сбирщайн от хора които са на остров на които се случват абсолютно абсурдни неща (полярна мечка насред джунгла :blink: ) обаче на зрителя му е интересно аджеба защо се случват такива неща...но никой няма да разбере преди крайната серия.

Нека погледнем и на сериал от друг ъгъл,не знам колко от вас са имали шастието/разорачованието да са били в Америка но сериала показва по много достоверен начин начина на мислене на американеца,на техния бит,на техните законови норми и все в тоя дух разсъждения.Филма е нов и за разлика от "Изгубени" може дето се вика за обща култура да научите нещо а не примерно как се прави палатка с подръчни материали!

И последно че вече много пиша....не съм против "Lost" нито против мнението на всеки един тук,просто исках да кажа че за всеки сериал си има зрителите....ха,та в крайна сметка всичко е за повече зрители,за по голям рейтинг,повече реклама и повече пари.Това че ние го гледаме без да сме дали и левче за тая работа е съвсем отделен въпрос,важното е че хората са направили нещо което си заслужава да се види по ред причини,някои изброих аз,вярвам че някой друг може да открие още неща.

Със здраве и ще се радвам ако темата продължи в тоя дух а не че примерно като бутнаха агента на вицепрезидентката gsm-a му беше на земята а в следващия кадър бърка в вътрешния си джоб да го извади....как никой не се сети да забележи че от такова разстояние не счупен gsm ами оня трябваше да е изпотрошен....

Link to comment
Share on other sites

Забелязахме го :)

 

Съвсем грешно си схванал критиката. Или поне тази, която е дошла от мен. Точно защото се бях потопил в сериала, точно защото си се представях на мястото на Майкъл ги забелязах тези "дефекти". И не виждам защо човек не може да бъде недоволен, при положение, че усещането, което изпитва, се доближава до "нагласено", а не "реално".

Независимо от всичко Prison Break за момента е най-добрият сериал , който съм гледал.

Сега започвам да гледам Lost. Да видим дали ще успее да го измести от лидерската позиция.

Link to comment
Share on other sites

Lost няма да го измести ами направо ще го отвее...ако не друго то поне там всичко е изпипано до последния детайл.

Link to comment
Share on other sites

Lost няма да го измести ами направо ще го отвее...ако не друго то поне там всичко е изпипано до последния детайл.

:laughing: :laughing: :laughing: ееее голям майтап рече

Link to comment
Share on other sites

Lost няма да го измести ами направо ще го отвее...ако не друго то поне там всичко е изпипано до последния детайл.

Фанта-фантазиор. Lost sux на макс.

Link to comment
Share on other sites

Lost няма да го измести ами направо ще го отвее...ако не друго то поне там всичко е изпипано до последния детайл.

:lol: :tongue :lol: моляте

Link to comment
Share on other sites

:laughing: :laughing: :laughing: ееее голям майтап рече

 

 

Фанта-фантазиор. Lost sux на макс.

 

 

:lol: :tongue :lol: моляте

Е разбрахме!!!!! Още някой ако иска да го каже...

Избщо незнам как може да се сравняват два толкова различни сериала, ама айде щом сте тръгнали... Може и да напварим пуул "кое е по-яко: •Присон •Лост?". :woot

Link to comment
Share on other sites

Не ме разбирайте погрешно Prison break е страшен сериал....но както казаха вече има много недоизпипани и наредени работи които просто ти развалят удоволствието....уж си казваш е малка грешка,случва се,но продължаваш да си мислиш"абе мамка му,тоя развиваше невидим болт"-за какво говоря-вижте четвърти епизод->39:20-39:50 и обърнете внимание как се развива болт.Сериалчето е пълно с едни такива малки недоразумения а все пак става въпрос за бягство от затвор...разчита се на детайла......трябваше да се постараят още малко.

Link to comment
Share on other sites

да видях че развива невидим болт.странно наистина обаче повече ми беше смешно отколкото да ми развали кефа от филма.не знам защо такива работи ви правят впечатление....баси разберете няма филм без технически грешки...има си сайт за тая работа който следи всеки един филм...само за коментар в първата матрица навремето откриха не колко да е а точно 129 технически грешки и недовиждания.....не говорим за разминавка в историята а за технически грешки нали...от рода на забравени предмети на снимачната площадка,нали?така че защо ви прави това болтче тук тоооолкова голямо впечатление че чак се ядосвате а не забелязахте че в един от многото кадри на Нео в близък план в отражението на очилата му се виждаше човек от снимачния екип?

Link to comment
Share on other sites

tomolino, не знам дали обичаш бира, но да предположим, че обичаш. Пред теб стои една ледено стидена (тук трябва да е името на любимата марка). Само че в бутилката има няколко малки винени мушици. Не можеш да ги махнеш, защото пръстът ти не минава през гърлото на бутилката. Не искаш и да изливаш от бирата, защото си е баси готината бира. И затова отпиваш. О, кеф. Само да не бяха тези мушици, нали? :)

 

Ако не си схванал накъде бия с това малко лирично отклонение, здраве да е.

Link to comment
Share on other sites

Samo deto nevijdam kakvo ob6to imat seriala Prison Break i Lost, 4e 1000000 4oveka se iskazaha koi bil po-po.. Nito sa edin stil, nito atmosferata si prili4a.. ob6toto e 4e i dvata si gi teglq ot arenata :P i 4e Prion break e to4no tolkova 'fantastika' kolkoto i Lost (koito ne misli taka tolko po zle). Gledaite si i dvata seriala , 6toto sa gotini, ili samo ediniq ili nikoi i stiga se zanimavaite s lost v tazi tema..

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже дали филма е 22 епизода или продължава. Сега започнах да го гледам, като видях колко хора го хвалят. Страх ме е да прочета постове нагоре, защото 100% някой е разказал края на 22 епизод.

 

Ако продължава, какво бягство толкова правят, при положение, че имат 30 дена?

 

Моля, който отговаря на въпроса ми, да не разказва или загатва нищо от филма след 3-ти епизод (там където настаняват лудия при него).

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже дали филма е 22 епизода или продължава. Сега започнах да го гледам, като видях колко хора го хвалят. Страх ме е да прочета постове нагоре, защото 100% някой е разказал края на 22 епизод.

 

Ако продължава, какво бягство толкова правят, при положение, че имат 30 дена?

Филмът продължава, първият сезон е за тези 30 дена. След това ще има и втори,който ще очакваме през септември.

 

И,да недей да четеш нагоре, краят на 22 епизод наистина е разказан.

Link to comment
Share on other sites

Филмът продължава, първият сезон е за тези 30 дена. След това ще има и втори,който ще очакваме през септември.

te im davat otsro4ka dokolkoto si spomnqm i ne sa samo 30 dni, pove4e sa!

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже дали филма е 22 епизода или продължава. Сега започнах да го гледам, като видях колко хора го хвалят. Страх ме е да прочета постове нагоре, защото 100% някой е разказал края на 22 епизод.

 

Ако продължава, какво бягство толкова правят, при положение, че имат 30 дена?

 

Моля, който отговаря на въпроса ми, да не разказва или загатва нищо от филма след 3-ти епизод (там където настаняват лудия при него).

 

Сезон 1 е 22 епизода.

 

Информация за този и всичи останали сериали (колко сезона/епизода са, кога излизат) има на http://www.tv.com

 

Ако те зарибява до където си стигнал гледай го сериала , няма кво да четеш тука.. ще ти хареса.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...