Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

PRISON BREAK

 

 

# Държава : САЩ

 

# Година: 2005

 

Официален сайт

 

# Жанрове: Сериал, Екшън, Приключенски, Крими, Драма

 

# Режисьор: Jace Alexander, Matt Earl Beesley

 

# В ролите: Dominic Purcell, Wentworth Miller, Robin Tunney, Peter Stormare, Amaury Nolasco, Sarah Wayne Callies

 

# Резюме:

 

Prison Break, или както е определян от критиката - "хита на сезона" не е за изпускане. Историята най-общо казано е за това, как един човек е осъден на смърт и чака екзекуцията си в затвор край Чикаго, след като е бил натопен за убийството на вицепрезидента на САЩ, което не е извършил. По-малкият му брат обаче е проектирал затвора и влиза при него за да го измъкне. Как ще стане това обаче? Той има перфектен план, но за да мине всичко успешно, трябва да се спазва графика за подготовка на бягството. Трябва да накара съкилииника си да се включи, да се отърве от един ненормален, който не спи, да заблуди докторката, че е болен от диабет, за да ходи редовно в лазарета, който е най-слабото звено в затвора и да подготвя бягството. Трябва и да пробивa дупки в стени с ръчен миксер, да си направи кюч от болт, да убеди мафиотски бос да му помогне в бягството и след него.. но винаги се получават усложнения, които не са предвидени и трябва да се импровизира. Постепенно "бягащите" се увеличават и с един супер-перверзен, садистичен, бисексуален педофил убиец, който никой не харесва, един шантав старец, за който има съмнения, че е легендарният Д.Б. Купър, както и други тяхни съкилииници. А междувременно отвън корумпирани агенти от тайните служби (Secret Service), плетат интриги за да се отърват, колкото се може по-бързо от всички, които могат по някакъв начин да докажат, че нещата не са такива, каквито след много труд те са направили да изглеждат. Една чаровна адвокатка и един обществен защитник ще направят всичко възможно да измъкнат приятелите си от затвора, като се опитат да разнищят случаят, в който са земесени хора от най-високо държавно равнище.. но часовника тиктака и датата на екзекуцията наближава..

Източник http://www.arenabg.com/

 

 

За мен този сериал определено е най-доброто в момента след лекото отстъпление на Lost.Засега за излъчени 13 серии след които сериалът бе спрян по незнайни причини :confused Останалите 9 неизлъчени серии ще започнат да се излъчват през март 2006 г.До колкото знам на 13 март започва пак(нямам търпение).Незнам дали сериите са качени в "wareza" но ги има във всички торент сайтове субтитри естествено тук

Link to comment
Share on other sites

Този сериял е най добрия

не му трябват коментари

просто ако сте го пропусна ли

непременно трябва да го гледате

всяка серия е от луда по чисто луда :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Бе в началото, като че ли епизодите насаждаха порядъчна доза напрежение и сериалчето си го биваше, докато обаче не осъзнахме че около 73450 затворника ще бегат с нашите братя и тогава вече стана една сапунка.. :) но все пак чакам да видя какво ще измъдрят сценаристите след като избягат нашите.

Те в такъв момент прекъснаха последният епизод, че не март ми дори юни трябва да е следващият :D за да имат време да измислят как да се измъкнат драматургичният капан, който сами си сложиха ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз за 1 ден изгледах 8 серии и днес тъкмо се гласех да ги догледам до 13-тата и сега филмите не ми тръгват онлайн... японците и те го нямат...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
е, вече сме март :) кога по точно излиза ?

Prison Break ще се завърне на 20 март и ще го дават всеки понеделник преди 24 :D Още малко остана

Link to comment
Share on other sites

Prison Break ще се завърне на 20 март и ще го дават всеки понеделник преди 24 :D Още малко остана

Това е сериал номер N1 за мен. Пълна лудница е да се чака вече 4 месеца от както го спряха, но дано да си заслужава чакането. На 21.03 рано сутринта ще е качен вече в Арената. Там има и всички епизоди до 13 включително. Лично аз се учудвам защо "японците" не са качили най-култовия сериал.

Link to comment
Share on other sites

Айде на 14 серия :) :) :) Тук

Доколкото разбрах това е някакъв PRESCREENER,качеството не е перфектно,но става за гледане,все пак излиза 3 дни преди официалната премиера :D ТЕГЛЕТЕ

Link to comment
Share on other sites

Айде на 14 серия Тук

Доколкото разбрах това е някакъв PRESCREENER,качеството не е перфектно,но става за гледане,все пак излиза 3 дни преди официалната премиера ТЕГЛЕТЕ

 

Po mi prilicha na seriz ot 1-ri sezon na serizla! Ili e neshto kato prexod m/u dvata sezona!? :punk

Link to comment
Share on other sites

Po mi prilicha na seriz ot 1-ri sezon na serizla! Ili e neshto kato prexod m/u dvata sezona!? :punk

LoL :D Няма такова животно като втори сезон.Това си е продължението на първи сезон

Link to comment
Share on other sites

LoL :D Няма такова животно като втори сезон.Това си е продължението на първи сезон

Така е! Положението стана още по-напечено все пак в този 1 сезон все още нищо не се случило,че да започва втори!

Link to comment
Share on other sites

доколкото видях в нет-а сега ще има 3 серии бонус :)

 

първата на 17ти март - пада се 14 епизод

 

втората на 20 март

 

третата на 23 март

 

нещо такова май ще е ;)

Link to comment
Share on other sites

доколкото видях в нет-а сега ще има 3 серии бонус :)

 

първата на 17ти март - пада се 14 епизод

 

втората на 20 март

 

третата на 23 март

 

нещо такова май ще е ;)

Много си прав. 14 вече я има един приятел на техния локален. Сериала иначе е супер !!!

Link to comment
Share on other sites

naistina seriala e kultov i te durji v naprejenie pove4e ot lost zashtoto tuk neshtata izglejdat po realni,no sushto taka nepredskazuemi!

az vidqh v DC++ 14 i 15 epizot za 16 ne moga da otkriq!

Link to comment
Share on other sites

naistina seriala e kultov i te durji v naprejenie pove4e ot lost zashtoto tuk neshtata izglejdat po realni,no sushto taka nepredskazuemi!

az vidqh v DC++ 14 i 15 epizot za 16 ne moga da otkriq!

То 16 серия до колкото знам е няма никаде още

що се отнася до филмчето

просто е сепер заребено номер 1 за мен

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...