Jump to content
BulForum.com

Prison Break


Recommended Posts

Най-добрия ...... ама след LOST. Прекалено нареден е тоя сериал, за да е най-добрия.

бе не искам да подтиквам нещата към спор кой сериал е по-добър обаче съм съгласен с w00x =]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

според мен са различни жанрове и не могат да се сравняват-всеки си е най добър в жанра

 

 

вече е излязъл 1 епизод от втори сезон

Link to comment
Share on other sites

Вече гледах първата серия сутринта, втория сезон обещава да е поне толкова интересен, колкото и първи сезон.

Link to comment
Share on other sites

Хохохо, липсваше ми това усещане. Имах подозрения, че сценаристите може да "осерат" нещата, но евала, отново ще ни държат на тръни и ще ни карат да драпаме с нокти по бюрото в очакване на следващите епизоди.

Link to comment
Share on other sites

Тоя сериял направо ме пленява със всяка изминала серия

не съм гледам още 1-вата серия от сезон 2

ще изчакам да излезнат още 2 поне и тогава ще си направя кефа да ги гледам

1-вия сезон беше лудник

а за втория съм сигорен че ще е по напрегнат и интересен

Оценката за филмчето ми няма да падне никога под 10/10

Link to comment
Share on other sites

според мен са различни жанрове и не могат да се сравняват-всеки си е най добър в жанра

вече е излязъл 1 епизод от втори сезон

 

И какви по-скоро са различните жанрове? Prison Escape и Island Survival? И двата са еднакъв жанр - Трилър.

 

Бях се наканил да влезна в темата и да разкажа целия епизод, но като видях кои хора не са го гледали, реших да не им развалям удоволствието, но обещавам, че в някоя тема ще разкажа нещо, за да си отмъстя за многото пъти в които други хора са ми разваляли удовоствието от филми/сериали с безотговорно блещене по темите.

Link to comment
Share on other sites

И какви по-скоро са различните жанрове? Prison Escape и Island Survival? И двата са еднакъв жанр - Трилър.

 

Бях се наканил да влезна в темата и да разкажа целия епизод, но като видях кои хора не са го гледали, реших да не им развалям удоволствието, но обещавам, че в някоя тема ще разкажа нещо, за да си отмъстя за многото пъти в които други хора са ми разваляли удовоствието от филми/сериали с безотговорно блещене по темите.

ами за мен лост е фентъзи,а призона е крими трилър

Link to comment
Share on other sites

И какви по-скоро са различните жанрове? Prison Escape и Island Survival? И двата са еднакъв жанр - Трилър.

 

Бях се наканил да влезна в темата и да разкажа целия епизод, но като видях кои хора не са го гледали, реших да не им развалям удоволствието, но обещавам, че в някоя тема ще разкажа нещо, за да си отмъстя за многото пъти в които други хора са ми разваляли удовоствието от филми/сериали с безотговорно блещене по темите.

Смисъл от цялата това да разправяш филма (серията) ? Пък и като видиш , че започва да се разказва в поста серията не чети поста или темата докато не изгледаш самата серия аз така направих и определено втората част ще бъде убиец ?

Link to comment
Share on other sites

Бях се наканил да влезна в темата и да разкажа целия епизод, но като видях кои хора не са го гледали, реших да не им развалям удоволствието, но обещавам, че в някоя тема ще разкажа нещо, за да си отмъстя за многото пъти в които други хора са ми разваляли удовоствието от филми/сериали с безотговорно блещене по темите.

Пиши ве батка. То се вижда когато някой тръгне да разправя кво станало и може да не го чете, а и то кво друго може да се разисква тук освен епизодите? :D

Link to comment
Share on other sites

Преди беше по FOX5 , но какво значение има след като 1-2 часа след излъчването е по торентите с HDTV качество. Пускаш си Арената утре към 5-6 часа сутринта и гледаш поне 100-на гладни за шоу как вече дърпат.

Луд сериал , просто май-добрия!

ne we az znam za torentite ama v momenta sum v USA i ne bqh zasi4al reklma po nikoq TV!

gledah go fox, super se izkefih na jivo kato go gledah!!!! are pozdravi i stiga s toq lost,shtoto vuobshte nqma sravnenie!

otvorete si tema i sporete po vsi4ki komponenti na scenarii, geroi i drugi!

Link to comment
Share on other sites

Гледах преди първите 10тина серии и ми се стори много муден и скучен. Едвам го гледах даже..сега обаче пуснах първата серия от втория сезон и е доста по-различно. Харесва ми. Мисля да пропусна каквото не съм гледал и направо втори да следя. Доста по-интересен е.

Link to comment
Share on other sites

Гледах преди първите 10тина серии и ми се стори много муден и скучен. Едвам го гледах даже..сега обаче пуснах първата серия от втория сезон и е доста по-различно. Харесва ми. Мисля да пропусна каквото не съм гледал и направо втори да следя. Доста по-интересен е.

Приятел никой нормален човек няма да гледа първите 10 серии и след това да почне направо от втория сезон

земи изгледай целия първи сезон за да знаеш за какво става въпрос

а и със всяка изминала серия става все по пленяващт и интересен

изпускаш много дазнаеш

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже дали всеки ден ? Имам предвид кои дни дават серияла за да знам кога да го чакам .

Link to comment
Share on other sites

Определено и втория сезон ще е интересен,а смятам ,че някои хора много издребняват и вместо да се наслаждават на филмчето ,се чудят за какво да се заядът.

А и суб за 1 серия ,2 сезон са излезли

Link to comment
Share on other sites

А някой ше качи ли серията в локала ?

http://movies.co.jp:8085/Serials/Prison.Br...2005)/Season.2/

нз олигофрен ли съм.. кво става.. ама немога да си намера в subs.uncas.bg . излизат ми 50 резултата ама не и за 2-рия сезон :angry1

nqma gi oshte v unacs. Svali gi ot DC++ ili mi dai icq/skype na PM, za da ti gi pratq

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...