Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

We%2BNeed%2Bto%2BTalk%2BAbout%2BKevin%2BPoster%2Bby%2BLubkata.jpg

 

Просто брилянтен. Особено на фона на последните масови трагедии по света и у нас. Ражда ли се човек зъл или това се 'възпитава'?

Наистина поставя много въпроси - за отношенията майка-син, за възпитанието, за днешните приоритети на младите хора, за истинското зло....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

incendies-ver3.jpg

 

Maлко дългичък като времетраене, но като цяло отличен като реализация и като замисъл филм.

Краят беше потресаващ. Жалко, че не се правят толкова стойностни български филми.

Link to comment
Share on other sites

REC 3

 

Филмът ще е приятен за почитателите на жанра и както винаги испанците се представят на ниво. За съжаление обаче се наблюдава СИЛНО поамериканчване, което е голям негатив. Първите две части бяха много по-сериозно направени. Въпреки това смятам, че филмът заслужава положителна оценка, най-малкото защото е много по-добър от американските продукции на тая тема.

 

Според мен първите два филма са доста по-добре направени от този/включително и мексиканския римейк на първия, който м/у другото ми хареса повече от оригинала/... може би защото не са се мъчили да правят нещо голямо с недостатъчно пари.

Edited by FunLov3
Link to comment
Share on other sites

We%2BNeed%2Bto%2BTalk%2BAbout%2BKevin%2BPoster%2Bby%2BLubkata.jpg

 

Просто брилянтен. Особено на фона на последните масови трагедии по света и у нас. Ражда ли се човек зъл или това се 'възпитава'?

 

... ако не се лъжа на кант май беше идеята, че човек се ражда такъв какъвто е, а не става такъв след това. аз не смятам така и силно вярвам в теорията за tabula rasa, но не съм сигурен, че има обяснение за такова зло, което може да се култивира в основната клетка на човешката цивилизация - семейството(в случая - напълно нормално), ако то не е предварително обусловено ... просто не мога да го възприема като човешко.

филмът засяга доста философска тема.

Link to comment
Share on other sites

Новото Батман е това, което трябва да е. Тъп, умен, забавен, скучен, дълъг, кратък, с отрязани сцени, с пълни сцени, със секс, без секс, с насилие, без насилие, с курви, с курви...

Link to comment
Share on other sites

Гробище за светулки.

 

Уникално японско аниме. Чак се просълзих. Тея Гимли къртят мрака.

 

Не мога да разбера какво харесвате на японската анимация :confused Том и Джери от преди 20 години е в пъти по-добре направена и качествена анимация

Link to comment
Share on other sites

Том и Джери от преди 20 години е доста гадно. Това от преди 70 е дооооооста по-добро.

 

Всичките Том и Джерита са в пъти по-добре направени от произволно японско аниме. А да сравним филм като "A Monster In Paris" с аниме е като да сравняваме С класа с циганска каруца, теглена от магаре. Не мога да си обясня какво хората намират в тях и защо ги кефи

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

http://zamunda.net/details.php?id=318886

 

 

Първо това няма нищо общо с том и джери. Това анимационно филмче определено няма да го пусна скоро на детето си. Съвет дядо , гледай нещо на студио Гибли.

Edited by fizika01
Link to comment
Share on other sites

Гнус ме е да гледам нещо правено с MS Paint. Виж липсата на светлосенки в екрана по-долу. A ако има и сцени с крещене и момък, мощно облещил се към екрана, а отзад фона размазан като в комикс (или с въртящи се цветове) сигурно ще си върна вечерята. Като гледам всичките филми, сигурно имат някаква програма с която за ден-два успяват да го скалъпят и остава озвучаването. Трагично кофти анимация според мен.

 

64c49d920dda0da9.png

 

 

А джейми и вълшебното фенерче от преди 50 години при това без кой знае какъв бюджет е по-добро от това долу:

 

c3a7452ea7bada0b.png

 

Та Пешо, който не е художник и рисува за кеф го прави по-добре и по-детайлно от това

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Хм колкото и да не ти харесва във всички азиатски страни се гледа това.И не е чак толкова лесно да се направи.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Гледа се и безкрайно ме учудва това. А за трудното тук не можеш да ме убедиш. Изглеждат като излети по калъп всичките все едно са генерирани от някаква програма. Самата програма сигурно е доволно сложна, но оттам насетне не мисля че е трудно.

Link to comment
Share on other sites

Не баш, 99% от анимето е доволно гнусно и противно визуално, както и с аудиото и актьорската игра. Това е понеже копират мангата. Има няколко анимета, които си струват и са добре направени - особено пък ако са CGI като Ghost in the Shell или Appleseed.

Link to comment
Share on other sites

Аз ви говоря за същноста на филма, и идеята която носи. Посланията , силните моменти, добрия сценарий , живите герой ,сценария и т.н.

 

А най лошото е,че е по действителен случай.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...