Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Changeling

 

Мноооого е добър. Ама мнооого мнооооооого. Историята е превъзходно разказана, Джоли е на висота, която по принцип не познава, Малкович си е Малкович, Клинт отново е свършил невероятно добра работа.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Horton Hears a Who

OMG! OMG! OMG! Тонове фън! :)

In my world everyone is a pony, and they all eat rainbows, and poop butterflies.

Katie rulz! :D

Съгласна:) Когато го гледах не очаквах нищо, не знаех нищо, нямах идея... а след него се почувствах... като пухче носено от вятъра:) Едно от най-добрите филмчета за деца и не само ;))) Много мисъл, много поука, много, много... някой ден пак ще го гледам само, за да се почувствам пак така :)

Link to comment
Share on other sites

За Дзифт... Типично по български... Замисъл - добър, изпълнение - лошо.

 

Опитват се да придадат реализъм като говорят за лайна, пишки и гъзове... Ем... не става само с пишки, трябва и акъл!

 

3/10.

 

Мирише. Не си губете времето.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Гледах Фрост / Никсън и останах страшно впечатлена - не само от прекрасно направения филм, но и от историята сама по себе си.

След което реших да се поровя за истинските интервюта, в които Никсън се пържи като цаца в тиган, и за час и половина не можах да се отлепя от монитора - http://video.google.com/videoplay?docid=2622746270623660113

 

Не знам тук, в България, дали ще се намери журналист, който може да направи нещо подобно. А и най-вече няма да се намери политик, който - макар и отклонявайки темата до шизофрения - да признае, че не се е справил и че е разочаровал народа си...

Link to comment
Share on other sites

Гледах Фрост / Никсън и останах страшно впечатлена - не само от прекрасно направения филм, но и от историята сама по себе си.

Не знам тук, в България, дали ще се намери журналист, който може да направи нещо подобно. А и най-вече няма да се намери политик, който - макар и отклонявайки темата до шизофрения - да признае, че не се е справил и че е разочаровал народа си...

Страхотен филм наистина. Не вярвам Франк Ланджела да спечели Оскар, но се надявам Рон Хауърд да успее. В тройката на най-добрите за мен филми на 2008 г. заедно с Revolutinary Road и неверотният Changeling. Макар и все още да не съм гледал Milk, Doubt и Gran Torino:)

Link to comment
Share on other sites

Значи има още какво да видиш ;)

Знам, знам:))) Тъкмо гледах и 'Doubt'. С тези четирима номинирани за Оскар актьори, като че ли очаквах повече. И Стрийп, и Хофман, съм ги виждал в по-добра светлина. Другите две актриси (Ейми Адамс и Виола Дейвис) бяха неизвестни за мен до този момент и такива ще си останат си мисля. Особено негърката се появи само през последния половин час на филма. Би било странно да й дадат Оскар за две-три сцени, в които участва. Иначе, филмът е пълен с прекрасни диалози и разглежда задълбочена проблематика, но не е по-добър от гореизброените от мен три.

Снежко, намери ли някъде из тракерите 'Милк" с добро качество, че аз не успявам?

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Horton Hears a Who

 

OMG! OMG! OMG! Тонове фън! :)

 

In my world everyone is a pony, and they all eat rainbows, and poop butterflies.

 

Katie rulz! :D

Да, ама сина на кмета - Джо Джо е ЕМО! :laughing:
Link to comment
Share on other sites

Гледах Фрост / Никсън и останах страшно впечатлена - не само от прекрасно направения филм, но и от историята сама по себе си.

Абсолютно съгласна. Страхотен филм.

 

Снежко, намери ли някъде из тракерите 'Милк" с добро качество, че аз не успявам?

Мне, чакам го още, дано скоро се появи, че тъкмо загрях, бях забравила какво да се гледат хубави филми ;)

Link to comment
Share on other sites

Body Of Lies

 

Ужасно много ми хареса. Много добра игра на Леонардо. Първоначално си мислех,че няма да струва заради него,но почва да ми харесва като актьор.

Ако сте гледали The Kingdom и ви е харесал,значи Body Of Lies е за вас.

Приличат си малко,но на кой му пука? Важното е филма да е добър.

А лично на мен ми хареса и нямам никакви забележки.

Link to comment
Share on other sites

Every Given Sunday ( Всяка една неделя ) - Супер филм с Ал Пачино и Джейми Фокс.Нищо, че не разбирам почти нищо от амер. футбол и че поуката е изтъркана.Филма е добър, дори ще го гледам пак, но този път full HD, 5.1 - просто излъчването му по НТВ тази вечер( неделя 2.2.09 ) нещо не ми хареса като качество чак толкова.

 

Айде и аз да кажа за Фрост/Никсън , защото гледам каките са се изказали вече.

 

Дам, добър филм...но...твърде лек, прекалено по американски сниман.Липсва онази тежест която я има във всеки един брой на Hard Talk по BBC.Да видиш събеседника как е в недоумение какво изпитва като му задава въпроси по актуални теми журналиста.Но това не пречи да е добър филма.В интерес на истината ако човек му се мисли, може да бъде провокиран доста да почете и да направи доста изводи от случая Уотър Гейт като цяло за американската държавна структура и лостовете й.

 

И нещо в страни, замисляли ли сте се защо има толкова малко филми за Корейската война?Като цяло.И документални и игрални?Мен лично ми е доста интересен този въпрос.А и самия конфликт като цяло е сякаш тема избягвана за коментар по какъвто и да е повод.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ip Man/ Grandmaster Yip Man (2008) - много добър филм, мисля че ще се хареса на всеки,който обича филми относно бойни изкуства. На мен ми напомня за Fearless с Jet Li.

Link to comment
Share on other sites

The Reader

 

Хубав и истински филм. Кейт Уинслет отново е много добра, това май е нейната година. Малкият с Големия също се справя доста добре. Мъжа ми се издразни на прекалената голота, но мен тези неща не ме впечатляват.

Link to comment
Share on other sites

Lie to Me

 

Имам слабост към сериали/филми за хора, които могат да "виждат" повече от останалите. Не става дума за паранормални способности (Ghost Whisperer :sick), а за засилени сетива и способност да забелязваш и най-дребните детайли (Psych :love, The Mentalist :wub:). Lie to Me е точно такъв сериал - Tim Roth, на който съм фен от Four Rooms (който не го е гледал, моля, да се обеси демонстративно на някой площад), играе специалист по body language, способен да каже кога някой лъже и кога казва истината. Засега са излезли три епизода. Надявам се да ви харесат :)

Link to comment
Share on other sites

Horton Hears a Who

 

OMG! OMG! OMG! Тонове фън! :)

 

In my world everyone is a pony, and they all eat rainbows, and poop butterflies.

 

Katie rulz! :D

МЕГА ХИПЕР ЯК ФИЛМ!!!

А какво е жълтото нещо?! Така и не разбрах. :(

Link to comment
Share on other sites

Tropa de Elite - страхотен бразилски филм от хората създали .. City of God ще ви хареса .. ако ви е допаднал този филм.

P.S. търсете го с английското му име .. Elite Squad

Edited by bio
Link to comment
Share on other sites

Така и така си тръгнал - гледай и The Football factory!

 

Гледал съм го ;)

 

Изгледах "Елитен отряд" филма много ми хареса, метнал съм го и в нашия тракер.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...