Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

и аз го гледах на кино и бих казал че от много време не бях гледал толкова прост филм , даже определението прост му е много , тоя главният герой им вика вържете се момчета да не паднете в пропаста разбираш ли и те па зеха че се вързаха и ги бутна всичките заедно ебати тъпотията , яд ме е че си провалих неделната кино вечер ...... :sick :angry1 :sick

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ocean's 13 - :punk За трети път се убеждавам,че тоя тийм е най-великият. :D :laughing: Много смях,много мъже,много нещо :D Бих се радвала на още 2 3 филма :wub:

Link to comment
Share on other sites

Black snake moan - изгледах го само заради Самюел Джаксън.Както винаги играта му е страхотна.За филма като цяло - става.Аз лично не успях да усетя напрежение или някаква съпричастност към действието у себе си.

Wild Hogs - много добра комедия,определено го препоръчвам.

Link to comment
Share on other sites

165_GOL24CADA.jpg

 

Goal 2: Living the Dream

 

първият филм го биваше горе-долу. продължението му е боза.

определено това не е филм направен от любов към най-великата игра, а просто е отражение на онова, в което се превърнал футбола - един голям маркетингов продукт ... заснетите кадри от играта на терена са като излезнала от някаква геймърска конзола :laughing:

 

... и не знам какъв е тоя сценарист (предполагам, че е американец), но във футбола няма такова нещо като вкарването на един гол автоматично да те прави победител :D

 

едва ли ще гледам goal 3 ....

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Shinobi (2005)

 

shinobi.jpg

 

IMDB User Rating: 7.0/10

IMDB info

 

Филма е един от най - стойностните , които съм гледал тази година. Друг е въпросът , че аз лично харесвам азиатското кино и на някои може да не се понрави толкова...

 

Mercury-Man (2006)

 

tn_mercury_man_affiche1.jpg

 

IMDB User Rating: 5.2/10

IMDB info

 

Ми не беше кой знае какво филма , но все пак можеше човек да се нарадва на ефекти и бойни изкуства.

Link to comment
Share on other sites

THE HOST

Подходих към тоя филм с много ниски очаквания.Очаквах поредният бълвоч холивудски стил на който ще положа огромни усилия да остана буден.НЕ.Уникално добро филмче.Доколкоот разбрах е корейски.След 15тата минута ми стана ясно,че филма е различен и прикова вниманието ми.От много време не съм се радвал така на филм.А в този има всичко.Смях(о да и то какъв,за разлика от гейските холивудски тийн педерщини които могат да извадят само усмивка с много зор)на този филм на моменти съм се смял от сърце.Драма-по принцип като гледам такъв тип филми и някой тъпанар си търси белята винаги в главата ти се върти 1 нещо-"тоя няма ли най сетне да го изяде нещо,задето е чак толкова агресивно тъп".Тук наистина ти пука за главните герои.Незнам как е останало незабелязано това филмче.За ефекти-това е най-доброто чудовище от филм което съм виждал от доста време.И накрая щеш нещеш се замисляш колко са зле американските повърни напоследък(като гледах Кинг Конг и кикбокс схватката му с Т-Рекс направо ми падна долната челюст).И как някакви такива бисери като този филм остават незабелязани от потока от лайна.Със две думи-филмчето е много ама много добро за жанра си и гарантира чудесно прекарване.

Link to comment
Share on other sites

Elizabethtown (2005)

 

10m.jpg

 

IMDB User Rating: 6.4/10 (16,771 votes)

 

ЕДно хубаво филмче. На мен лично ми хареса доста.

Link to comment
Share on other sites

Аз гледах на кино Wild Hogs

 

6432.jpg

 

Ми какво да кажа-разцепка на макс.Разцепих се от смях.Много готин филм с много смях-все пак погледнете кои са четиримата главни герои :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

5354.jpg

 

След чудесно филмираните творби на Филип Дик, екранизацията по тази новела на един най-големите фантасти, изглежда просто смешна. Все пак екипът е вложил много от себе си и въпреки ниския бюджет са успели да създадат един приятен филм.

Link to comment
Share on other sites

Brazil

 

Очарователно идиотски филм... също като човекът, който ми го даде :happy: B)

Link to comment
Share on other sites

Ако искате да видите филм с уникален сюжет...

Ако искате да видите филм, който ще ви уплаши, погнуси, възбуди, разтърси, разсмее, плени и какво ли още не...

Абе що ли ви питам какво искате - направо изтичайте до най-близкия торент сървър и си свалете Perfume: The Story of a Murderer!

Link to comment
Share on other sites

Outlaw (2007)

 

outlaw.jpg

 

 

Филма на мен ми хареса, защото по принцип обичам филми с насилие - бой, вандализъм и т.н. Просто ми е интересно. А този филм е режисиран от Nick Love, който е направил един от емблематичните филми за футболните фенове - The Football Factory, което доказва, че такъв режисьор много добре знае как се правят филми с такъв сюжет. Разказва се за хора, които са засегнати по някакъв начин, дали пребити, дали някой роднина е бил убит, от някой човек. Те намират един бивш военен, който започва да ги учи да бъдат смели и да отмъщават. По-нататък се превръщат в организирана група. И след това оставям на вас да видите. ;)

Link to comment
Share on other sites

6493.jpg

Are We Done Yet? (2007)

 

Не е лошо филмчето. С 2-3 думи за какво става въпрос... семейство си купуват къща, но се оказва, че е пълен боклук и трябва да се ремонтира основно. Проблеми, майстори, кавги... не е нещо кой знае колко смешно, но става. :)

Link to comment
Share on other sites

6493.jpg

Are We Done Yet? (2007)

 

Не е лошо филмчето. С 2-3 думи за какво става въпрос... семейство си купуват къща, но се оказва, че е пълен боклук и трябва да се ремонтира основно. Проблеми, майстори, кавги... не е нещо кой знае колко смешно, но става. :)

То е продължение на Are we there yet което е страшно смешно и те съветвам и него да гледаш :)

 

А аз днес най накрая гледах

6280.jpg

 

Страшен филм-Denzel Washington отново се представя на ниво в супер филм :punk :)

Link to comment
Share on other sites

FantasticFourRiseoftheSilverSurferNewEditionPoster.JPG

:rolleyes: Много яко филмче, сюжет, изпълнение, актьорско присъствие (кака Алба) и ефекти. Всичко е майсторско направено макар лично според мен 1вата част да е по хубава, но няма да ви загуби времето :)

Edited by Eleutherios of Pelorygion
Link to comment
Share on other sites

515po4EiKvL._SS500_.jpg

 

Next

 

много слаб ми се видя .... ако не бяха кейдж и мур, които даже не играят, а просто "тежат" като присъствие, бих го определил от типа посредствени филми, излъчвани по кабеларката.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...