Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

2c31b791bcb918d78160ae27e23ad8c9d7c64eb8broo.jpg

В първите десетина минути си помислих че ще е поредната скука(нещо от сорта на Disturbia където в 60% от филма нищо не се случве), но се оказа едно доста завързано и яко трилърче и наистина няма да се загуби време ако се гледа :) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pos6623.gif

 

Zodiac

 

направо съм очарован от този филм. толкова добър криминален трилър не съм гледал с години.

дейвид финчър определено ще се превърне в еталон за жанра.

 

 

blacksnakemoanposter.jpg

 

хареса ми. има няколко житейски клишета, но като цяло е нестандартен.

много добра актьорска игра от страна на кристина ричи и самуел джексън.

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Live Free Or Die Hard

533a4d5ae31abd70d5ff4c0658bcc729ff68d009nuz-diehard4.x264-1.jpg

Невероятен филм, не можеш да се завъртиш за минута защото изпускаш. Само екшън, бой и каскади

Батко Уилис си играе много добре, даже перфектно за възраста си и мисля че е малко повече от Терминатор :D

Давам оценка 9/10 заради нереалните каскади (макар че във всеки екшън филм са такива :) )

Edited by Eleutherios of Pelorygion
Link to comment
Share on other sites

62161558246b0a28c311b0.jpg

 

Класика в киното! Невероятен филм. Може би съм толкова впечатлен, защото обичам такъв жанр филми, но съм сигурен, че би харесал на всеки, който уважава киното! ;) Download

Link to comment
Share on other sites

Wild Hogs (2007)

 

10m.jpg

 

IMDB User Rating: 6.2/10 (10,862 votes)

Много добра комедийка и бих препоръчал на всеки да я гледа в свободното си време. Определено ще се забавлявате с филмчето.

 

Equilibrium (2002)

 

23m.jpg

 

IMDB User Rating: 7.7/10 (42,114 votes)

 

Определено един от най - добрите екшъни , който съм гледал някога.

 

Transformers (2007)

 

10m.jpg

 

IMDB User Rating: 7.9/10 (65,562 votes)

 

Филма на мен определено ми хареса много. Заслужава си да се гледа на кино само заради всичките ефекти, който ще видите в филма. Определено много впечаляващ.

Link to comment
Share on other sites

Turistas

turisddtaspostaa.jpg

# Резюме : Вървете си вкъщи...или умрете !!!!!

Когато туристически автобус катастрофира насред нищото, група от млади американци са заклещени в Бразилските джунгли!Те ще трябва да се борят за живота си и за оцеляване или в противен случай вътрешностите им и тяхните органи ще бъдат отнемани от тях по брутален начин, докато са още живи и пратени за дарение на нуждаещи се от тях жители на Бразилия!Потресаващ приключенски хорър филм, в който да си американски турист в бразилските джунгли е все едно да си труп!

 

 

Страшен филм, много ми хареса макар първата половина на филма естествено нищо да не се случва но после става доста якичко. Определено няма да се загуби време с този филм, който има хорор сцени показани доста явно и директно. :)

Edited by Eleutherios of Pelorygion
Link to comment
Share on other sites

The Simpsons Movie 2007 DVDSCR x264 AC3-X264

2d3db106bcfdf7a219157f7f45dd2f8a50bc1e06thesimpsonsmovie.jpg

Току що го изгледах, няма такъв смях :lol:

Просто много ме изкефи тва филмче, което между дргото ми е първото, в смисъл не съм гледал от сериала нито един епизод. Просто не е за изпускане, а и го има вече с перфектно качество :)

Link to comment
Share on other sites

Последните дни съм ги отдал яко на филми... изгледах доста от по-горе препоръчаните.Някой ми харесаха доста,други не толкова,но няма значение това.

 

Та искъм ако може да ми препоръчате някакви филми в който действието се извършва в затвори.Филма да е свързан със затвори,или пък учасниците да правят опити за бягство от затвор ли и аз незнам... изгледах толкова много такива,но продължавам да жадувам за такива.

 

Аз пък бих ви препоръчал филма Redline

Яко пички,коли .. пари .. екшън,всичко което трябва на един филм да привлече вниманието ви..

Link to comment
Share on other sites

Enemy At The Gates (Враг пред портата)

Enemiesatthegates.jpg

Въведение:

По време на обсадата на Сталинград, когато светът е парализиран

от ужас, прочутият руски снайперист Василий Зайцев умело се

промъква между враговете си и ги поваля един по един.

 

Филма е уникален направен по действителен случай за

Василии Зайцев който е бил най - добрия руски

снайперист през Втората Световна.

Download

Link to comment
Share on other sites

Protege

Уникален филм.Един истински,мъжки филм.И на фона на последните бълвочи на Холивуд,изпъква още по-ярко.Защо тези филми се гледат от някой късметлия който просто така решил да пусне поредният неизвестен филм,очакващ пошлост,простотия и в последствие останал с отворена уста.Филм за наркобизнеса,нямаш нищо общо с изтърканите рецепти на холивуд(гонки с коли,засукани мадами,лесбосцени в дискотеки,супердобри полицаи и дяволски лоши бандити,пуцаници,тупаници и motion capture cji олигофрении).Ако очаквате изброените простотии,този филм няма да ви допадне.В този филм няма абсолютно добри и лоши,в този филм няма екшън,този филм е просто гениален.

Link to comment
Share on other sites

Wag the Dog

 

Wag_the_dog_(1997).jpg

 

IMDB info

 

Memorable Qutes...

 

Филмът е класика, страхотно реалистичен разказ за продуцирането на политически кампании, направо да ти настръхне косата...

Link to comment
Share on other sites

Вчера през ноща гледах 2те части на Wrong turn - много ми харесаха и 2те,страшен филм.

 

Wrong Turn

Тва е единичката към него няма прикачено резюме , но много ми хареса.

Във филма от начало са 6човека,но до 15тата остават 4ма... оттам насетне

почват гонидби,брутални убииства,абе ше виийте за кво става дума....

се едно Final Destination , но с доста по-брутални сцени...без да се наемам

да коментирам 3тата част щот несъм е гледал... та за тоя филм мойта оценка е:

9\10

 

 

Wrong Turn 2

 

Тоя филм няма да ви го представям аз... има си дадено резюме.. вижте закво става

дума,но и този по нищо не отсъпва на 1цата..

Резюме : На място като това, никой освен ТЯХ не може да чуе писъците ти!

Продължение на косовият хит от 2003-та ''Погрешен завой', но много по-кърваво и брутално'!Някъде там в планините, насред пустите и задънени без изход пътища те са живи и чакат, дебнат готови за отмъщение и за нова кръв!Група младежи участници в реалити шоу, минават по пряк път, по който повечето от тях ще намерят смъртта си.Останалите оцелели ще трябва да се борят за живота си в зловещите и гъсти планини, където никой не може да чуе виковете им, освен преследвачите им- канибали, които са по дирите им, имащи намерението и целта да ги направят на части!!!!

 

Тоя ми хареса още повече даже ...

10\10

Edited by kpcH
Link to comment
Share on other sites

Като начало:

 

1. Фрактура

2. Извън релси

3. Мистър Бруукс. Това го гледах одеве, доста добро филмче...

4. Изкуплението Шоушенк

5. Белите не могат да скачат

6. Зеленият път

7. Седем

8. Обичайните заподозрени

 

и тн. няма много шедьоври в киноизкуството и точно там му е чарът...

Аз лично не харесвам просташки и затормозяващи опити за

комедийни филми...

Link to comment
Share on other sites

Protege

Уникален филм.Един истински,мъжки филм.И на фона на последните бълвочи на Холивуд,изпъква още по-ярко.Защо тези филми се гледат от някой късметлия който просто така решил да пусне поредният неизвестен филм,очакващ пошлост,простотия и в последствие останал с отворена уста.Филм за наркобизнеса,нямаш нищо общо с изтърканите рецепти на холивуд(гонки с коли,засукани мадами,лесбосцени в дискотеки,супердобри полицаи и дяволски лоши бандити,пуцаници,тупаници и motion capture cji олигофрении).Ако очаквате изброените простотии,този филм няма да ви допадне.В този филм няма абсолютно добри и лоши,в този филм няма екшън,този филм е просто гениален.

Ауу, направо класика! Наистина е прекрасен филма!

Link to comment
Share on other sites

Death Proof,изкефи ме като изключим дългите и скучни диалози между момичетата.Яки muscle коли,яки преследвания. :punk

Колкото и да си луд винаги има някой по-луд от теб. :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

"Пороки и их поклонники" - 3 часа и 20 мин - прекалено разтеглен. НО... Глафира Тарханова е супер! Макар и да не може да се отърси от характерното. Това е да си голям актьор - способността да потиснеш себе си и да изиграеш другия. Нищо, има време момичето, само дето театъра май повече и вреди, отколкото - помага. А честно казано, книгата е по-добра от филма. Прекалено подреден и напудрен, фалшив.

Link to comment
Share on other sites

Stomp the yard Страхотен филм!

 

10m.jpg

 

Определено ми хареса повече от You got served. Макар че идеята им е една и съща и края г/д идентичен. Гледайте го няма да съжалявате.

 

Accepted

 

 

10m.jpg

 

 

 

Много весело филмче! Изпълнено с положителна енергия и страхотна идея за университет :D

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...