Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Защо не се направи една тема за химия като има толкова запалени да си дискутират?

 

П.П. geeks.

домашната направа на атомни бомби е предмет на изучаване в дисциплината ФИЗИКА.

 

химията прави ония обикновените - малките, дето бутат максимум махала или две......

Link to comment
Share on other sites

Знае ли някой някъде в Пловдив да се извършва аерография на автомобили? Трябва ми спешно контакт.

 

0889 566 385 / Стефан

 

Човекът работи на място. Виждал съм негови работи, добър е !

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали Microsoft имам сервиз в София, че си прецаках мишката и предпочитам да я дам на хората които са я произвели да я оправят...

Link to comment
Share on other sites

0889 566 385 / Стефан

 

Човекът работи на място. Виждал съм негови работи, добър е !

 

Мерси много - вече говорихме, изглежда точен човекът, ще продължим коментарите на място.

Link to comment
Share on other sites

Мерси много - вече говорихме, изглежда точен човекът, ще продължим коментарите на място.

А какво значи аерография на автомобил?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали Microsoft имам сервиз в София, че си прецаках мишката и предпочитам да я дам на хората които са я произвели да я оправят...

Колко хиляди евро ти е мишката, та ша правиш подобна каскада?

Link to comment
Share on other sites

А какво значи аерография на автомобил?

 

Ами като го пипне правилният човек и да го превърне в произведение на изкуството ! В общи линий рисуване с аерограф*, може да бъде изрисуван определен детайл или целият автомобил, мотоциклет, байк .....

 

* вид миниатюрен бояджийски тистолет (химикалка) с набор от много финни дюзи.

QUOTE(NEO_DDT @ Jun 12 2008, 19:55) *

 

Някой знае ли дали Microsoft имам сервиз в София, че си прецаках мишката и предпочитам да я дам на хората които са я произвели да я оправят...

 

Колко хиляди евро ти е мишката, та ша правиш подобна каскада?

 

Човекът може да е сантиментално превързан към нея..... , чувствата са загадъчна работа и велика сила !

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

КРИОПОП

 

Ето едни софийски момчета Ванчо да видиш какво е аерографията. Ако искаш ще ти спретнем и на тебе една :punk

 

Аз ударих колата и понеже купих чисто нов капак днес ми хрумна - защо да не я направя уникална за някой лев отгоре? :devil

Link to comment
Share on other sites

КРИОПОП

 

Ето едни софийски момчета Ванчо да видиш какво е аерографията. Ако искаш ще ти спретнем и на тебе една :punk

 

Аз ударих колата и понеже купих чисто нов капак днес ми хрумна - защо да не я направя уникална за някой лев отгоре? :devil

Добро хрумване ! Когато човек си държи на търколката независимо дали е мотор, кола, байк или тротинетка трябва да вложи нещо свое в нея, да си бъде неговата и да няма друга като нея. Ееехх.... спомени ! К'ъв кеф беше на времето като ръчках разни моторетки ей така за удоволствие..... ! Половин година правиш, нагласяш, бърникаш и променяш заради великият момент когато ще му чуя ревът и на света ще се пръкне още нещо, което да бъде единствено по родът си....

Link to comment
Share on other sites

Стана ми ясно. Като графит, но изрисуван върху кола. Няма да отива на цвета на моята :(.

 

Иване може да се нарисува КАКВОТО пожелаеш - има страхотни ефирни неща. Не се заблуждавай. А е и достъпно

 

ЕДИТ: Днес съм небутваем топ спамер хахаха

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Искам да питам следното...така ситуацията е следната:Номерът ми е част от група от около 30 човека във една фирма...тъй като вече нямам нищо общо с тази фирма те си искат сим картата...та как мога да запазя този номер на някакъв друг план на глобъл...като съответно ми дадат нова сим карта с нов номер но на плана на който съм бил преди,който е в група с фирмата...благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Как така искаш да запазиш номера на друг план на Глобул, а искаш нова сим карта с нов номер на плана на който си бил преди в групата? Не се разбира много.

 

Тарифен план за бизнес клиенти на частно лице не можеш да ползваш. Номера може и да може да го запазиш, макар че аз не можах да разбера номера ли искаш да запазиш или тарифата.

 

От първата половина на изречението ти се разбира, че искаш да запазиш номера и да минеш на друг тарифен план, а от втората половина се разбира, че искаш да запазиш тарифния план, било то и с нов номер.

 

Интересно си ги завъртял нещата при формулирането. Супер.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли кви пари ще ми излезе да си изкарам нова лична карта, шофьорска книжка и талон на колата?

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Ами понеже от фирмата си искат сим картата заради това че е включена в тази група и е на този план....за тях няма значение какъв е номера просто искат сим карта която да е на този план и пак да е в тази група..било то с друг номер та аз искам този да остане за мен но с друг план... :) надявам се този път сум ясен,че е сложно малко да се обясни

Link to comment
Share on other sites

Ами понеже от фирмата си искат сим картата заради това че е включена в тази група и е на този план....за тях няма значение какъв е номера просто искат сим карта която да е на този план и пак да е в тази група..било то с друг номер та аз искам този да остане за мен но с друг план... :) надявам се този път сум ясен,че е сложно малко да се обясни

ами номера се води собственост на фирмата, а не твой. трябва да говориш с фирмата, та техен човек да отиде в глобул (упълномощено лице, със нотариално заверено пълномощно за съответната дейност) и да даде писмено съгласие да прехвърлят точно този номер на частно лице, т.е. на теб. Ти също трябва да си там като втора страна по договора за прехвърляне и да го приемеш. Но пак повтарям - фирмата е собственик на номера, както и на СИМ-картата.

след прехвърлянето вече като частно лице не можеш да ползваш корпоративните отстъпки за бизнес клиентите и съответните планове, освен ако не си купиш и плащаш, твои нови 30 карти.....

Link to comment
Share on other sites

:) Мм,имам много "трупове "от всевъзможни компютри и периферия...та въпроса ми е ,ако някой знае

пункт за изкупуване на подобни боклуци , да сподели...

 

Благодаря!

Edited by asasas
Link to comment
Share on other sites

Колко хиляди евро ти е мишката, та ша правиш подобна каскада?

 

Ами 150 кинта съм дал за нея, и не ми се дават пак, та значи няма сервиз на Microsoft така ли ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...