Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Вчра си взех:

Nimbochromis livingstonii

Nimbochromis venustus

Малко "петна" в аквариума, че само райета съм събрал :)

 

 

ПП zlobil-е, искаш ли да сложим едно "аквариумче" в заведението :P

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Поръчах си няколко диво ловени сомчета от L-Numbers :bgrin: голяма краста са, щом се точа на едни трицифрени... то се е видяло ще се купува RO. Нямам търпение да пристигнат.

 

 

 

е кой друг
На който работата му е да прави и поддържа аквариуми :gangstah: Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

ми може и да сложа 1 , всъщност това си е доста добра идея , ще разведри обстановката ама трябва да се оръся , някакви предложения имаш ли или просто така го каза ?

Link to comment
Share on other sites

ми може и да сложа 1 , всъщност това си е доста добра идея , ще разведри обстановката ама трябва да се оръся , някакви предложения имаш ли или просто така го каза ?
Нищо не казвам ей така :D да не спамим темата, ще го обсъдим следващия път у Виден или още по-добре най-накрая да поканиш "картинг групата" в заведението :P
Link to comment
Share on other sites

пак почнахте да се правите на луди аз и на виден му казах (едва ли помни де :) ) почти всяка вечер след 8 съм там , просто ми звъните 1 час по рано да запазя места и да наглася масата и готово

 

 

edit : фукам се че може би ще си слагам аквариум , това изобщо не е спам :lol:

едит2: махнете на мидекс правата , той почти не спи и сега вечер не мога да си спамвам на воля :tongue

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Алооууу...съвсем се оляхте бре... :woot ...само на последната страница преброих 7 поста на Злобния и 4 на Орльо....а (и)бан де! Шъ земъ да ви отворя специална тема - само за вас двамата...да си чатите и спамите на воля. :bgrin:

Майтапът настрана....може да сте ми приятели...обаче - въздържайте се малко де...правите лошо впечатление на останалите... ;)

Link to comment
Share on other sites

Да се похваля и аз. Успях да направя едни драстични промени по един сървър. Всичко мина отлично. Дори се чудя как нямаше дори и минимални проблеми. Дано и за напред да ми върви така :unsure:.

 

edit: Още един проблем успях да оправя :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Не се казва "проблем" - казва се "ситуация"... ако е сериозен проблем - "комплицирана ситуация" :)

 

трябва да се мисли позитивно, а това "проблем" е силно отрицателно заредено и действа демобилизиращо :)

Link to comment
Share on other sites

Ding! lvl 20! :lol:

Честит рожден ден , хубавите неща да не те оставят на мира :)

Link to comment
Share on other sites

Преди малко пристигна КЕГ номер 4. Обърнете внимание този път какво ще се пие :devil . Нямам думи да опиша колко е хубава бирата...
И си траеш а threaten.gif
Link to comment
Share on other sites

Онзи ден се оплаках в друга тема, че няма с кого да отида на кастинга на "Пей с мен".

Е, и сам войнът е войн.

Класирах се за следващия етап. :punk

Link to comment
Share on other sites

Онзи ден се оплаках в друга тема, че няма с кого да отида на кастинга на "Пей с мен".

Е, и сам войнът е войн.

Класирах се за следващия етап. :punk

 

Леле наистина?Ето сега знам за кой ще викам :punk :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...