Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

jozo & Чефо да се готвят - сезона ей го де е почва - 16-ти е наблизо

 

 

С нетърпение го чакам ама 16-ти ми е още много далечен.Ако не почерпиш една биричка от сифона за началото на сезона се сърдя :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ВИДИНИЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! Само ако ми изпийш водката, ей! Още тая вечер идвам и си я допивам! :)

 

Ако не дойш тъз вйечер дъ гъ дупийш е заминала хахахахахахах

 

Имаш късмет че никой не ще да я пие тъз бузъ - досега да е заминала :punk

 

EDIT: jozo аз тайно примамвам фенове на МКЛ и Рено у дома, след което ги убивам по особено жесток начин и складирам на тавана хахахахахах - споко - ще дойде 16-ти - ще пием бира - само няма ми викаш за Лимонсио на главата по време на гонките хахахаха

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Нещо взех да се разубеждавам :D Млад съм още и не ми се мре :tongue Аз попринцип не говоря много като гледам освен ако няма някой който да мели и той :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Втори изпит взет с 6...сесиите не били лошо нещо :)

Link to comment
Share on other sites

EDIT: jozo аз тайно примамвам фенове на МКЛ и Рено у дома, след което ги убивам по особено жесток начин и складирам на тавана хахахахахах
Да, а сега просто ги хвърляш на паяка spider.gif
Link to comment
Share on other sites

Много си го обичам Ивчо :punk , btw Смитолина кога трябва да я храним приятелю? И защо не земеш да подпалиш насам да търсим в гугъл заедно стоката :pirate

 

jozo споко бе - именно щото сме обективни фенове не траем психосуматични дуднения по време на гонките - няма да те трепем хахаха

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Много си го обичам Ивчо :punk , btw Смитолина кога трябва да я храним приятелю? И защо не земеш да подпалиш насам да търсим в гугъл заедно стоката :pirate
Мани, човека още не ми казал до кога приема поръчки и взех да се нерва. Иначе, когато кажеш ще поразгледаме стоката :)

 

Най-вероятно във вторник ще имаш манджа за момата.

Link to comment
Share on other sites

alfajs3.jpg

 

Ето какво дзверче си купих :)

 

Колко й е акцизчето на красавицата. Каза, че била 2,4 jtd. Видях, че са по 185 мулета

 

Иначе след 4 годишно ползване на Самсунг Ц100 го замених за Нокия Е51, която живот и здраве се надявам да ме изкара и тя поне толкова :):)

Link to comment
Share on other sites

Бясно е, бясно е, трудно се укротява т'ва! Със здраве да си го караш и много безаварийни километри!
Евала,Симба!Със здраве и кеф да си го шофираш :punk
Колко й е акцизчето на красавицата. Каза, че била 2,4 jtd. Видях, че са по 185 мулета

Иначе след 4 годишно ползване на Самсунг Ц100 го замених за Нокия Е51, която живот и здраве се надявам да ме изкара и тя поне толкова :):)

Благодаря на всички! :rolleyes:

Chefo, 2.4 JTD е и е 136 коня и едно магаре зад волана :) Взех я от Горубляне за 7300 свали човека от 7800, засега съм дал допълнително към хиледарка за масла, филтри, антифриз, акумулатор, регистрация и т.н. Остана ми само ремък с ролки и ще съм спокоен...Но е много приятна за каране, наистина :wub:

P.S. Честита ти Нокия и на теб :)

Edited by simbata
Link to comment
Share on other sites

Иначе след 4 годишно ползване на Самсунг Ц100 го замених за Нокия Е51, която живот и здраве се надявам да ме изкара и тя поне толкова :) :)

 

Ех,Стефчо и тука обърка марката. ;) Иначе честит да ти е телефона и със здраве да си го ползваш и не се заричай колко ще го ползваш :)

Link to comment
Share on other sites

Психара каза : Ако ми кажеш 1 минус на Нокиа (освен цената) пред сони ерекшън, евала!

 

Освен цената.

1.Тегло огромно

2.Размери тухла 4-ка

3.Дизайн квадратен

4.Меню нефункционално

5.Батерия смотана

Да продължавам ли?

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Освен цената.

1.Тегло огромно

2.Размери тухла 4-ка

3.Дизайн квадратен

4.Меню нефункционално

5.Батерия смотана

Да продължавам ли?

Сигурен ли си?Сигурно говориш за Нокийте от времето на моделите:3310 ,че и преди него имаше един като тухла,не се сещам модела сега какъв беше.

Моят телефон не е нищо особенно.Нокия Е50

Нищо от това, което си избройл ,не може да се каже за нея.

Link to comment
Share on other sites

Много си го обичам Ивчо :punk , btw Смитолина кога трябва да я храним приятелю? И защо не земеш да подпалиш насам да търсим в гугъл заедно стоката :pirate

 

jozo споко бе - именно щото сме обективни фенове не траем психосуматични дуднения по време на гонките - няма да те трепем хахаха

 

Ферари феновете сме емоционални :):):)

 

Благодаря на всички! :rolleyes:

Chefo, 2.4 JTD е и е 136 коня и едно магаре зад волана :) Взех я от Горубляне за 7300 свали човека от 7800, засега съм дал допълнително към хиледарка за масла, филтри, антифриз, акумулатор, регистрация и т.н. Остана ми само ремък с ролки и ще съм спокоен...Но е много приятна за каране, наистина :wub:

P.S. Честита ти Нокия и на теб :)

 

http://alfaromeo.newcar.bg/Alfa-Romeo-156-...0V-skl1323.html Може би съм видял петака.

Твойта 4 цилиндъра ли е. Къде са те дялкали така и то още ремък и ролки не си взел, че и труд.....Ако знаеш аз какво смених за 600 лева по Фиата. :(

Link to comment
Share on other sites

Сигурен ли си?Сигурно говориш за Нокийте от времето на моделите:3310 ,че и преди него имаше един като тухла,не се сещам модела сега какъв беше.

Моят телефон не е нищо особенно.Нокия Е50

Нищо от това, което си избройл ,не може да се каже за нея.

Ама виж ся, то не се говори май за модели, ами за общо впечатление от марката. А иначе твоята не беше ли леко доста :) длъгнеста?

 

Пример за тухла ще дам Н90 - определено ми харесва, ама фани тоя размер. То тва колкото лаптоп направо

Link to comment
Share on other sites

Ама виж ся, то не се говори май за модели, ами за общо впечатление от марката. А иначе твоята не беше ли леко доста :) длъгнеста?

 

Пример за тухла ще дам Н90 - определено ми харесва, ама фани тоя размер. То тва колкото лаптоп направо

Хахахаха Какво ще рече длъгнеста,че нещо не разбрах :D

Както писах не ми е кой знае телефончето,но на мен си ми харесва.Пък и не съм голям фен на това да си сменям често телефоните ,както някой го правят ,за да са тон с модата. :D

И да ти кажа въпреки,че е с сумбиан операционна система,нямам никакви игри и филми в него,само една GPS програмка съм си записал в него за ориентация.

Link to comment
Share on other sites

Сигурен ли си?Сигурно говориш за Нокийте от времето на моделите:3310 ,че и преди него имаше един като тухла,не се сещам модела сега какъв беше.

Моят телефон не е нищо особенно.Нокия Е50

Нищо от това, което си избройл ,не може да се каже за нея.

 

Брех значи Н95 8 Гигабайта е от времето на 3310 тва чак сега го научвам.Ето тук в този пост колегата е дал много добра снима на Н95 до В960.И никой неможе да ме убеди че тва не са тухли:

gsmarena_008.jpg

 

Пример за тухла ще дам Н90 - определено ми харесва, ама фани тоя размер. То тва колкото лаптоп направо

 

Ти мани че Н90 е огромна ама няма една проста вибрация.Едно време телефон за сумати пари няма вибрация :lol: :lol: :lol:

 

П.П.Моя пък щото няма Симбиан все едно не съм си качил филми със субтитри и всичко и игри.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Деа мама му, хубаво беше едно време като и ние бутахме Orc Hero-то с мобовете му на Ragnarok. Ама вече няма, няма време, няма нищо, ПРОСТО НИИИИИИИИИИИИИЩООООООО! </Данчо Караджов>

Link to comment
Share on other sites

KAEL'THAS SUNSTRIDER DOWN ! ! !

Поздравления, да можеше да задържите и оръжията, с които го бихте, ама на - Близз са стиснати ;)

Успехи по-нататък.

 

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Днеска си взех листовките за категория "Б" :) ся остана и кормуването , което не знам кога е ама да се надявам че и него ще взема :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...