Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

имам 6 по медицинска физикааааа :woot :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

:punk Днес подминах терабайт ъплоуд в трите големи тракера :punk

 

Освен това най-после закупих СВОЯ ПЪРВИ МОЩЕН КЕГ :devil

 

Не ли брутално очукан и не е ли зверски надписът 1986 :pirate

 

И не, не вярно - този кег е МОЯ собственост, платих си го хахахахах

 

С моя късмет обаче техникът ми е във Велинград тая вечер и чак утре сутрин ще потекат първите бири...

Link to comment
Share on other sites

Намери ми Туборг и отивам и го взимам - никъде няма в момента. А аз НЯМА НАЧИН повече да чакам. И тъй като главата на кега отговаря и на Шуменско (естествено) си взимам от него сега.

Link to comment
Share on other sites

В метро има само куро-муро.Рапторе я си обясни защо в целия град няма един кег на Туборг.Щото е афиф работа. Виж ако си смениш главата със такава на Загорка, мога да ти намеря на Ариана,Загорка,Столично(тъмно оригинално) и за 24 часа Хайникен.

А на Шуменско биричката освен светло друго не може да се намери по това време. Много внимавай като ти дават кег гледай капачката,да не те изтъркалят със старичко. Само искам да те питам бутилка с въздух кви пари струва(желязото).

 

 

П.П. Рапторе незнам дали знаеш но всяка пивоварна дава до 10 дни след пускането на първата бира.Прости сметки кег 30 литра= 60 бири : 10 дни (особенно лятото може и по млалко) = на 6 бири на ден . Ти ще станеш пълна пяница бе момче , освен ако не викаш приятели или съфорумци.Тогава звънкай мога да измъквам по някой кег от време на време.

Edited by fizika01
Link to comment
Share on other sites

Хахахахаххаахх Физика ме разби :punk

 

Ский ся - математиката е друга - не е афиф Туборг ми е 49.90 кега, а Шуменско е 39.9, другите са все надолу. Скъпа бира - хубава - не се продава масово по кръчми наливно

 

Иначе при моите условия няма как кега да се задържи над 10 дни - ВЕРВАЙ ми :punk

 

Смейство, приятели - все има гости. И все сме пиющи. А и не збравяй как бързо върви прясната бира

 

Добре си дошъл - ама кой ще гледа щерката хахахаха

Link to comment
Share on other sites

Ако тия неща дето стърчат освен ръчките се местят не е много яко щото може играчите да се блъскат по топките и така няма да е честно... :lol:

Edited by sk8er
Link to comment
Share on other sites

Поне едно хубаво нещо тези дни - имам 6 на изпита по Философия на политиката. Да живее Николо Макиавели, Аристотел и Платон :P Но пък сега предстои един доста труден изпит. Непревземаем връх в учебния план на ПУ за специалност Философия 2 курс. Стискайте палци :tongue

Link to comment
Share on other sites

3 изпита -> 3 четворки :) остават 2-та най-трудни и се надявам да нямам поправки в първата ми година като студент-правист в ПУ. Освен това си взех книжката и съм пълноправен член на мнозинството, които могат да управляват МПС. :)

Link to comment
Share on other sites

3 изпита -> 3 четворки :) остават 2-та най-трудни и се надявам да нямам поправки в първата ми година като студент-правист в ПУ. Освен това си взех книжката и съм пълноправен член на мнозинството, които могат да управляват МПС. :)

 

Гошо, трудното тепърва предстои... не бъди спокоен и сигурен за нищо. ;)

Link to comment
Share on other sites

Взех си черно рено меган. Като ме видите по улиците не ме псувайте много. :)

 

Евала!!!!Със здраве да си е караш :punk :punk :punk :punk :punk

 

Аз искам да се изфукам че сесията вече свърши.Нов ханбален резултата Jozo 20 : 0 TУ :punk :punk :punk :punk

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

цяла седмица ваканция :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...