Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Гледам всеки се хвали с разни джаджи, та викам да се похваля и аз. Днес се сдобих с много яка джиджавка - GPS/MP3/Movie Player на корейската Xroad Inc. с 4.3'' touchscreen и 2GB SD карта направо за без пари - $160. Освен забележителната бързина на новия Samsung процесор, десетките езици (вкл. мъжки и женски гласове на български, записани от някои си Камен и Анелия) и точността на позициониране, която е досто по-добра от предишната ми уж маркова машина на Magellan, това устройство много лесно се поддава на хакване. Вече има описания в интернет как може да се извади WindowsCE интерфейса (превръщайки го в евтин многофункционален PDA), но мен лично ме интересува повече тънкия момент на флашване с някоя Линукс версия. При положение, че има вече комбинирани SD WiFi+Memory карти, това устройство може да се превърне в перфектната WiFi Wardriving и изобщо PenTest машина. :)

26968_l.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Коледният ми подарък от мойта хубава мила жена: ХОП

 

 

 

Познайте на следващото събиране какво ще стои в средата на масата

 

Vkusno znachi, a? Kakto vijdam ot snimkite ne ste se kolebaeli ni na podaryka ni na mryvkite. Samo taka.

 

P.S. ama leko vi zavijdam za bqloto sirence ... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Чифт:

 

Ball_of_Lace_by_Snakeskii.jpg

 

 

Коледният ми подарък от мойта хубава мила жена: ХОП

 

В акция: СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3 ----->> СНИМКА 4 и задълже с Туборг СНИМКА 5 :punk

 

Познайте на следващото събиране какво ще стои в средата на масата

Га тва :D
Link to comment
Share on other sites

Браво Ивчо :punk

 

Скоро ще е, скоро. Кога ще е удобно да пренесем тарантулата у дома?

Всеки следобед, без утре.
Link to comment
Share on other sites

В понеделник си взех листовките.Днес си взех кормуването!Щастлив съм!От 2 години тръпна в очакване на този момент.Да се надяваме,че до сряда ще съм си взел и Свидетелството За Управление на МПС ! :)

Link to comment
Share on other sites

В понеделник си взех листовките.Днес си взех кормуването!Щастлив съм!От 2 години тръпна в очакване на този момент.Да се надяваме,че до сряда ще съм си взел и Свидетелството За Управление на МПС ! :)

 

И аз неска изтръпнах......няма да дърпам повече ръчни...

 

Иначе с новия си подпис мога да се похваля..............за сега

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHA Днеска станах на 18....... и ми е супер яко.... :) нямате си и на представа. Уникално яко ми е..... Честит РОжден ден на всички родени на тази дата :) (party)

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHA Днеска станах на 18....... и ми е супер яко.... :) нямате си и на представа. Уникално яко ми е..... Честит РОжден ден на всички родени на тази дата :) (party)

Ми аре да си жив и здрав , всичко най-хубаво :)

Link to comment
Share on other sites

kopche, това е котката Йешуа...I`m sure

Link to comment
Share on other sites

Кърпата е нямала шанс предполагам... :tongue

 

 

 

 

едит: От доле смирноффчо трябва да намали алкохола и да уцелва темите

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

Спряхме се на Бисмарк, тъй като е доста войнствена котка и от одеве води ожесточени битки с една кърпа :D

Фон Котен трябваше :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...