Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Станал съм царя на зимата. Пазя равновесие в спряло положение, успявам да възстановя баланс при занасяне на предна гума, без дори да стъпвам на земята, правя нещо като "pedal-kick" при качването на тротоарите...

Въобще колелото е станало като продължение на тялото ми. И липсата му ми създава дискомфорт...

 

Не искам жена - имам колело!

 

лошо, да сменяш жената за колело е лошо... много лошо...

Link to comment
Share on other sites

лошо, да сменяш жената за колело е лошо... много лошо...

 

Еее има и градация при мен......Кола със задно и една или няколко турбини. Никоя жена няма да ми направи такъв кеф .................... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

колите и жените са си различни неща :) що трябва да се сравняват. не може ли да си поюркаш колата със задното и с турбините, после да се прибереш при жената и да се юркате взаимно :)

Link to comment
Share on other sites

колите и жените са си различни неща :) що трябва да се сравняват. не може ли да си поюркаш колата със задното и с турбините, после да се прибереш при жената и да се юркате взаимно :)

 

За тва не се бях сетил.......ама аз мислих, че за избор иде реч :):):)

Link to comment
Share on other sites

то ако се стигне до подобен избор аз лично бих си направил харакири :)

 

иначе да се похваля и аз - намерих си много яко тапетче на един транспортер Т2 като монстър трък, пълни ми душата. лудницата е пълна, като се има предвид и че от 5 дена не съм си карал колата, демек парите от горивото ще си ги изпия по-късно тая седмица. е на тва ако не му се вика късмет :)

Link to comment
Share on other sites

С помощта на моя финансов ментор - sigh-cause-is - разгромихме Монополи-то и сме собственици на града!!!

Link to comment
Share on other sites

С 300 зора заверих семестъра.Сега е време за заслужена почивка :punk :punk :punk :punk :punk

 

Лелеееее и при мен беше страшно, че дори аз и един колега просто не ни издържаха нервите и се скарахме с тоя по ЕА. ТОй от своя страна ни заплаши, че щял да ни направи следващия семестър черен.

Link to comment
Share on other sites

С 300 зора заверих семестъра.Сега е време за заслужена почивка :punk :punk :punk :punk :punk

Уфф, мани и аз така. Това материало доста ни измъчи асистена на упражненията...но сега Vacation :D :punk

А да си се похвала - подариха ми много много много, ама много хубав шал, истинско бижу, точно по мой вкус. :D :wub:

Link to comment
Share on other sites

Най-сетне, взех си изпита по кормуване!!! :woot

Бягай народееее, че другата година си взимам книжката и тръгвам по улиците. :)

Link to comment
Share on other sites

Ти се майтапиш, ама майка ми си е 'зела кадет, и като се има в предвид, че съм свикнал да шофирам из София, със софийския стил на каране... вЕрно покрай празниците избягвайте улиците :)

Link to comment
Share on other sites

днес ходих да взема баба и дядо от село , да са при нас за коледа...

и на връщане след от садово, след моста

има едно ограничение 60 , и карах с 61-62 най много и един катаджия се засили към пътя , гледам си колометража 61-макс 62 и си викам ' е деиба ся за 1-2 км превишена скорост ще ме спрат' ама

точно преди да ми махне с палката и ония другия го викна и трагна към колата :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Ей начи, така ли ми бул пълния модел на мишката... иначе аз да се "изфукам" че ми остава само още един ден работа и след тва почивам до нова година....

Link to comment
Share on other sites

Намерих си кучето. 3 дена "коледно" се изгуби. За капак точно в мойта смяна се случи, наште бяха на Велинград. Пък от 8 години го имаме и близо от толкова години не си заключваме вратата вкъщи (очевидно защо).

Намери се, от кучкарника се обадиха че са фанали ГЖЗНО --> "Голяма, Женска, Злобна Немска Овчарка". По - добре и аз не бих я описал. Пък и вярата ми се върна в българската институция покрай това.

Ето я и "НЕВИННАТА", тва бялото по нея дето мяза кат да е овъргаляна в брашно е от обезпаразитяването (ко му плащаш - 3.60 на ден е пансиона в кучкарника, бая мислех да я оставя до нова година там да й дойде акъла белким):

DSC00014%20res(2).JPG

Пък не е малък хайвана кат я "зема" и се качим на кантара дава ERROR - мери до 125кг. Жокера е, че аз съм 83-85 кила (по празниците 2-та цифра да се гледа++) :). Не за кучето се притеснявах. Аре весели празници

Link to comment
Share on other sites

Купих си скенерче най-накрая.Canon LiDE90.Не е точно каквото исках ама от боклуците който продават това най-много ми хареса и има перфектна резолюция :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...