Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ПРИЕТ СЪМ В СОФИЯ НА ПЪРВО КЛАСИРАНЕ СПЕЦИАЛНОСТ ФИЗИКА!!!!

ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

:D  :lol:  :laughing:  :D  :lol:  :laughing:  :P  :P  :D

Айдееее почна се Големия Купон, Голямото Чукане и Голямата Мизерия. Айде честит ти предстоящ студенски живот, Скорпи! На мен ми липсва ужасно :sad1:

Link to comment
Share on other sites

Най-сетне да се похваля и аз със нещо мъничко.

Преди няколко месеца (по време на сесията) тъй като нямах какво друго да правя ;) се хванах и за два дни преведох Point2Play - графичният мениджър на cedega (програма базирана на Wine, която служи за да подкарате повечето игри за windows под Linux). Програмата е платена по принцип и съответно не е свободен софтуер но все пак мисля че си заслужаваше:

 

http://transgaming.org/i18n/

 

ето и снимка на десктопа ми ;)

http://aph3x.hit.bg/snapshot6.png

Link to comment
Share on other sites

Ми да се изфукам и аз :

1.направих 67 фрага до сега в сървара на залата (гладен админ VS алчни комари *team) :angry1 :angry1 :starwars:

2.Мацката която сам си харесал се върна днес от морето :D :hump:

3.изключиха ме от колежа за пореден път :( (трети) Айде спрете да се хвалите с тея университети,знаете ли колко е гадно :cry

 

офф/

някой може ли да ми каже каде има смислени паралелки ЗАДОЧНО !!!

Edited by zrka
Link to comment
Share on other sites

офф/

някой може ли да ми каже каде има смислени паралелки ЗАДОЧНО !!!

 

Ми зависи за какво те интересува!!Ако искаш да учиш компютърни системи и технологии в ТУ можеш без особен проблем да влезнеш задочно защото бала е изключително нисък!!За хора като мен които искат да отърват казармата тая фатка не върви ;)

Link to comment
Share on other sites

Честито HemophiliacInMe, :) а къде точно си приета и това ли беше сред първите ти желания (първото) за ВУЗ ?

Link to comment
Share on other sites

Вече официално съм с факултетен номер 0529002  :P

Надявам се специална педагогика :confused
Link to comment
Share on other sites

Абе гледам че много студенти сте тука...та да питам нещо. Има ли някакъв справочник, в който да пише специалностите в различните ВУЗ-ове, балообразуващи и тем подобни. Има такава книжка за гимназиите, та викам що да няма и за университетите. Ако някой може да каже дали има въобще и отде може да се вземе......много ще го уважавам :D

Link to comment
Share on other sites

Хе хе, малко късно си се сетил за това май. :D Иначе мисля че едно време продаваха такава книжка в книжарницата до ПУ-то.

Link to comment
Share on other sites

Абе гледам че много студенти сте тука...та да питам нещо. Има ли някакъв справочник, в който да пише специалностите в различните ВУЗ-ове, балообразуващи и тем подобни. Има такава книжка за гимназиите, та викам що да няма и за университетите. Ако някой може да каже дали има въобще и отде може да се вземе......много ще го уважавам :D

Има, струва 7-8 лева, и информацията в нея често е невярна :) Най-хубаво си купи справочник от всеки университет, в който искаш да кандидатстваш

Link to comment
Share on other sites

Да се похвала и с VGA-to от потписа

Аз бях първо КСТ после ЕТ сега сам Електроника (бях :D)

на някои хора просто не им е писано да завършат :) .Та викаш в ПУ-то с какъв бал са влизали задочно (Аз сам минал казарма а и работя) пиши на ПМ че всеки път трябва да се хвала за нещо ама то няма за кво :)

Link to comment
Share on other sites

Хе хе, малко късно си се сетил за това май. :D Иначе мисля че едно време продаваха такава книжка в книжарницата до ПУ-то.

 

Не е късно, щото аз след 2 години ще ставам студент евентуално. Не съм се засилил още този сезон на почвам. Сега само опипвам почвата така да се каже :D

Link to comment
Share on other sites

Хайде като сте почнали да се хвалите студентите и аз да се похваля!!Мен ме приеха на сумати места но аз се записах в Техническия защото ме влече техниката!!За сега на второ класиране съм специалност Електротехника но почти сигурно е че ще мина на първото ми желание демек Електроника :punk

Link to comment
Share on other sites

jozo.. еми (да те наплаша малко) стискай палци да си електроника че електротехниките .. кирчев ги гърчи повечко :devil (хо хо хооо)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...