Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Взех осем висши математики без (сериозни) трайни мозъчни увреждания и смятам да запиша още две (геометрични модели на вселената). Последните два изпита ги взех с 6.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Взех осем висши математики без (сериозни) трайни мозъчни увреждания и смятам да запиша още две (геометрични модели на вселената). Последните два изпита ги взех с 6.

Ха ха ха... Аз пък ги учих 4 години вишу (бройката минава 40 заедно с информатиките :wir ), сега ми остана само държавния. Дано го взема след месец и аз да има с какво да се хваля. Сега съм семестриално завършил.

 

П.С. Грибачев :punk

 

40 математики :confused

 

Ами в цялото висше предметите са горе долу толкова ( по около 10 на година) В това число обаче се включват и няколко информатики и още 3,4 общообразователни предмета (физическо, английски, психология)

Edited by mandirimuniak
Link to comment
Share on other sites

Ха ха ха... Аз пък ги учих 4 години вишу (бройката минава 40 заедно с информатиките :wir ), сега ми остана само държавния. Дано го взема след месец и аз да има с какво да се хваля. Сега съм семестриално завършил.

 

П.С. Грибачев :punk

 

40 математики :confused

 

Ами в цялото висше предметите са горе долу толкова ( по около 10 на година) В това число обаче се включват и няколко информатики и още 3,4 общообразователни предмета (физическо, английски, психология)

 

Аз питах за математиките.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Мда, чували сме - кое тежи повече, едно кило желязо или едно кило памук...

 

А пък тия, които си предплатят семестъра са сигурни.

Edited by Runner
Link to comment
Share on other sites

Aз пък влизам в казарма ( хвалба ли е това?) и ще казвам сбогом наред на всички.

Link to comment
Share on other sites

az pak 6te se izfukam s tova 4e v nas napravihme remont i sega mi e golqmo gusto kato hodq v noviq kenef s razmer na detska staq samo edno leglo lipsta! :P

Link to comment
Share on other sites

az pak 6te se izfukam s tova 4e v nas napravihme remont i sega mi e golqmo gusto kato hodq v noviq kenef s razmer na detska staq samo edno leglo lipsta! :P

Аз си нося леглото и се паркирам във вашия кенеф докато не приключи ремонта вкъщи :sick

Link to comment
Share on other sites

Аз си нося леглото и се паркирам във вашия кенеф докато не приключи ремонта вкъщи :sick

После пак ми разправяй, че жените не били материалистки. Чу за нова къща и веднага се втурна да спиш в тях :laughing: :laughing: :laughing:
Link to comment
Share on other sites

QUOTE(snejko @ Aug 25 2005, 18:42 PM)

Аз си нося леглото и се паркирам във вашия кенеф докато не приключи ремонта вкъщи sick1.gif

После пак ми разправяй, че жените не били материалистки. Чу за нова къща и веднага се втурна да спиш в тях :laughing:  :laughing:  :laughing:

После пак ми разправяй, че (всички) мъжете били способни на съчувствие ;) Абе ти преживявал ли си сериозен ремонт? :sick :sayjin

Link to comment
Share on other sites

После пак ми разправяй, че жените не били материалистки. Чу за нова къща и веднага се втурна да спиш в тях :laughing:  :laughing:  :laughing:

Ма аз такова...дори тоалетната хартия ще си нося, няма да се възползвам от никакви материални блага. Пък и не е ли вярно, че човек се извисява духовно най-добре когато е до шията затънал в лайна? :)

Link to comment
Share on other sites

После пак ми разправяй, че (всички) мъжете били способни на съчувствие  ;) Абе ти преживявал ли си сериозен ремонт?  :sick  :sayjin

Ремонт ? Така ли му се вика вече? :)

 

 

Ма аз такова...дори тоалетната хартия ще си нося, няма да се възползвам от никакви материални блага. Пък и не е ли вярно, че човек се извисява духовно най-добре когато е до шията затънал в лайна? :)

Приятно извисяване тогава :P

 

Едит: Георги, на ЛС ще ти споделя, че много офтопик се получи, заради мен!

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Аз пък ще се "похваля" ей с това.

Ако някой ми намери работа ще го черпая, ама мноооооооооогооооооооо :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ще се "похваля" ей с това.

Ако някой ми намери работа ще го черпая, ама мноооооооооогооооооооо :bgrin:

Ето сега е момента да станеш новия Джералд Даръл :P

 

Е да...имал е семейство...и други животни :rolleyes:

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

Ето сега е момента да станеш новия Джералд Даръл :P

 

Невъзможно, той е единствен, никога няма да има човек като него. А и той е имал ръце и семейство и акъл :(

 

"Инвалиди невзимаме на работа при нас"

Директорът на Зоопарк София :angry1

 

 

Е да...имал е семейство...и други животни :rolleyes:

:smile:

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...