Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Взех си шофорския изпит! Днес! :)

 

Ходиш ли вече на митницата или по тунинг центровете, да харесваш тъмно фолио за бъдещата кола? drive.gif

Edited by ThE_UfO
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ще служа в Долна Митрополия . Дано след клетвата ме разпределят някъде по-близичко поне, че това е много в дивия.

перфектен си в долна,после ше си тука някъде нема начин :lol:

Link to comment
Share on other sites

Неска ше правя купон в нас.

Пожелайте ми утре за Тя и Той meeting-а да съм в твърдо агрегатно състояние, или поне течно. Че не ми се пропуска.

Link to comment
Share on other sites

Аз да се похваля че си взех изпита при доц. Шишкова :)

 

На косъм бях... ама на много тънък...

 

В залата бяха поне три специалности от три различни години :) Имаше даже и колеги на които това им беше последния изпит... горките...

Link to comment
Share on other sites

Неска ше правя купон в нас.

Пожелайте ми утре за Тя и Той meeting-а да съм в твърдо агрегатно състояние, или поне течно. Че не ми се пропуска.

а НАС няма ли нещо да ни попоканиш,а? :D

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха, ако можете да изтърпите компанията на купчина дървени философи, които ако не приказват простотии, не се хилят като идиоти бистрят живота, вселената и всичко останало, екзистенциални въпроси от а до я и т.н...

Щото общо взето такива хора съм събрал. Оф, трябва да ходя да се къпя и да подреждам...

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха, ако можете да изтърпите компанията на купчина дървени философи, които ако не приказват простотии, не се хилят като идиоти бистрят живота, вселената и всичко останало, екзистенциални въпроси от а до я и т.н...

Щото общо взето такива хора съм събрал. Оф, трябва да ходя да се къпя и да подреждам...

Аз леко се вписвам в категорията.. ама айде ;) приятно прекарване.. аз отивам да си полея изпита :devil

Edited by afx
Link to comment
Share on other sites

Хахахаха, ако можете да изтърпите компанията на купчина дървени философи, които ако не приказват простотии, не се хилят като идиоти бистрят живота, вселената и всичко останало, екзистенциални въпроси от а до я и т.н...

Щото общо взето такива хора съм събрал. Оф, трябва да ходя да се къпя и да подреждам...

Ако са купчина философКи, бих се прежалил ;)

Весело ПРЕкарване..... :punk

Farrell, ти пък какво разбираш от военно дело? Да нямаш гадже военен летец?

Link to comment
Share on other sites

Еее, мислех първо да си видя резултата от оценката, ама щом като сме заговорили за изпити... Днес и аз съм почти сигурен че си взех изпита по МПТ при Спасов (все пак резултати ще има в понеделник) :D . Надявам се и да е с много добра оценка. :P Имам още малко изпити, но с този се причислявам официално към завършилите студенти и преминавам в 4 курс. B)

Link to comment
Share on other sites

Мен пък днес ме опукаха на един изпит :bgrin:

Поне ще зная как да съм подготвена за следващия път- лекопласт, лекопласт и пак лекопласт... Да не съм...така де...juji, ако му позволя още веднъж да ме прекъсне, докато си развивам въпроса!

Link to comment
Share on other sites

Искам да се похваля че току що напуснах работа взех си почти всички дължими пари (е само 90 не успях) което много рядко се случва с някой от персонала ... от понеделник почвам висшето и нова работа към едно ISP дет няма каам кое е ;)

Link to comment
Share on other sites

Аууу днес седнах на пианото да свирим заедно на четири ръце с една мноо добра пианистка и всичко беше невероятно.Отдавна не бях барал пиано ама мнооо съм добър и не съм си изгубил формата.

Link to comment
Share on other sites

Еее, мислех първо да си видя резултата от оценката, ама щом като сме заговорили за изпити... Днес и аз съм почти сигурен че си взех изпита по МПТ при Спасов (все пак резултати ще има в понеделник) :D . Надявам се и да е с много добра оценка. :P Имам още малко изпити, но с този се причислявам официално към завършилите студенти и преминавам в 4 курс.

A да. От вълнение забравих да се похваля. Взех го, взех го. :woot yay.gif Имам 4. yay.gif dance.gifkicking.gif Здравей 4 Курс. :)
Link to comment
Share on other sites

най-сетне и мен ме скъсаха на един изпит. сега преследвам доцентката да я убедя каква огромна грешка е допуснала. горката тя!

Link to comment
Share on other sites

хах как да не се изфукам,говори си сам :devil благодарение на моята светла личност :bgrin: :lol: :bgrin:

най-накрая успях :devil

Edited by farrell
Link to comment
Share on other sites

хах как да не се изфукам,говори си сам :devil благодарение на моята светла личност :bgrin:  :lol:  :bgrin:

най-накрая успях :devil

то това не е много за гордост.подлудила си момчето :devil :( :huh:

Link to comment
Share on other sites

то това не е много за гордост.подлудила си момчето  :devil  :(  :huh:

то пък знаеш ли кво е момчето,може и да си го е заслужил :bgrin:

 

по темата:днес определено ми върви немога да не се изфукам :) дори ми е трудно да повярвам,че мога да имам такъв ден.

 

 

Runner ако питаш мен не от предизборна лотария съвсем друго е :) На вратата ми почука човек,който най малко съм очаквал и най много би ме зарадвал във всяко едно отношение.

Edited by vasil088
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...