Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Еми айде пак да се похваля...почистих си десктопа. По принцип съм супер мърляч в това отношение. Имаше иконки които не се виждаха на екрана - трябваше да отворя експлорър за да ги видя. Около 10 икони се бяха самонагъчили в горния ляв ъгъл на монитора ми - внимание търсеха горкичките. Ужас беше. В момента обаче имам 2, повтарям ДВЕ иконки на десктопа, едната от които е кошчето. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

bre....

izkarah 4,9 po BG...i 4,7 po ENG...

ne sa koi znae kolko vpechetlqvashti,no kat se znam kak sum uchil za tiq izpiti si e jivo chudo... :tongue

 

a,da...i 5 po BG v Blagoevgrad...no neshto ne mi se hodi tam...:)

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

Еми.. аз пък ще се похваля че по химия , физика и биология вързах 3-ки.(без да съм учил)

П.С. Не ме приемайте несериозно.В училището, в което уча тва си е успех.

От моя клас сме около 10 човека с 3-ки. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

и аз искам да се похваля....днес е 4-ти ден от както не пуша...Стикаите палци да издържа... :)

Link to comment
Share on other sites

Еми.. аз пък ще се похваля че по химия , физика и биология вързах 3-ки.(без да съм учил)

П.С. Не ме приемайте несериозно.В училището, в което уча тва си е успех.

От моя клас сме около 10 човека с 3-ки. :bgrin:

Къде учиш бре утрепко? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Къде учиш бре утрепко? :blink:

/offtopic

в училището за утрепки :laughing:

Edited by LPFC
Link to comment
Share on other sites

QUOTE(LPFC @ Jul 27 2005, 18

12 PM)

/offtopic

в училището за утрепки  :laughing:

Уча в ФЕГ - Факана Езикова Гимназия :bgrin: :D А и @ЛПФК , не бързай да се е*аваш ,защото не си знаеш дори и правописа(Отрепка , а не Утрепка), а аз тоя ник го имам от 3 клас и дори да знам че е тъп си стоя с него.А и още нещо ще ви кажа , до 7 клас имах само 6-ци ама ся не е така , пак ви и казах че не съм само аз , така че....Пък и по сичко друго имам 4,5 и 6.Ауе доволно , аз не се итересувам от хими , физика или биология. :bgrin:

Edited by utrepko_
Link to comment
Share on other sites

Аз да се похваля, за една седмица отслабнах пет килограма и съм спал 5 часа :punk .

Link to comment
Share on other sites

Тц Тц лошо! ;)

 

Е чак пък лошо :unsure:. Много лъбов (в буквалния смисъл, някой да не си помисли нещо :P, я съм малък за други неща :) ) и малко акъл и не ти трябва диета.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Е чак пък лошо :unsure:. Много лъбов (в буквалния смисъл, някой да не си помисли нещо :P, я съм малък за други неща :)  ) и малко акъл и не ти трябва диета.

Ква любов ?! орална или вагинална па мои и отнъ моита любиматъ ... аналната дет са вика "В дивия" ???

След няколко дена приятелката ми се връща от чужбина  :rolleyes:

 

И кат доди ко ша праите ? Шъ съ глеате ли ? или шъ остаите очите ви да си говорят а вии ша полегнете ... :confused

Link to comment
Share on other sites

И кат доди ко ша праите ? Шъ съ глеате ли ? или шъ остаите очите ви да си говорят а вии ша полегнете ... :confused

Не уе - ша са ибът, щот тя кът са върни ша е измурена и ако си легнат и тя ша заспи ей такова, нали се сещаш

Link to comment
Share on other sites

на мен с тази секунда ми стават 3 секунди без секс

съмнявам се да издържа повече :D :D :D

 

пич щи кажа само фу

Link to comment
Share on other sites

Ква любов ?! орална или вагинална па мои и отнъ моита любиматъ ... аналната дет са вика "В дивия" ???

 

Започваш "леко" да ми ставаш неприятен.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

на мен с тази секунда ми стават 3 секунди без секс

съмнявам се да издържа повече  :D  :D  :D

 

пич щи кажа само фу

Е па на мен ми станаха около 4 месеца или 3 а ни моа да броя ... говорим за ебане с жена а не с ръцете щот ако е с ръцете ... ем 2 дена :lol:

 

Започваш "леко" да ми ставаш неприятен.

Знам :)

Link to comment
Share on other sites

Aз с днешният ден ми стават 4 дена БЕЗ СЕКС! Който ме познава, ще знае за какво говоря... за мен това си е РЕКОРД!

А при положение, че 99% от този форум не те познават как да разберат това?

Link to comment
Share on other sites

Преди около година ми махнаха тумор; да ви се похваля, че сега пак си ми расте, слава богу! Лошото е, че пак ме карат да ходя на операция (искат пак да ми го махат)...

 

 

Изобщо някой може да ви повярва :) ... ама не е сигурно!

Edited by yosifff
Link to comment
Share on other sites

Aз с днешният ден ми стават 4 дена БЕЗ СЕКС! Който ме познава, ще знае за какво говоря... за мен това си е РЕКОРД!

А при мен стават 7 месеца.... :sayjin

Link to comment
Share on other sites

А при положение, че 99% от този форум не те познават как да разберат това?

А не беше ли един тъп гъзар дето гребена за ценната му коса е постоянно в джоба и са реши от време на време :sick

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...