Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Шест шева на крака без упойка.

Да не скочи от Античния ??? :confused
Link to comment
Share on other sites

Да не скочи от Античния ??? :confused

 

Не ходих на масовка, кофти настроение, невнимание и прас... три годишен шев се отвори.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Сбъдна се желанието ми да имам обект с много работа,пари и красиви жени,които могат да бъдат твои  :)

Да не би да си станал водопроводчик в публичен дом?

Link to comment
Share on other sites

Не позна.Асансьорен техник съм в Новотела,ако това задоволява любопитството ти.

сега остава и да ни убедиш, че със заплатата на асансьорен техник успяваш да си земеш жените, които си знаят цената. а пък ние ще отидем да гледаме в гората с лилавите крави как един мармот увива шоколада с лапички........

Link to comment
Share on other sites

Ми начи наи-големия ми успех за сега е че си взех изпита по математика след 7 клас!А именно заради това че на предишния ден(или поне на предишните 2-3 дена)нищо не бях учил!Някои ше си каже, че в момента ви бъзикам, но съм адски прав!Тъи като за годината завърших с четворка по математика на изпита се очакваше да изкарам около 2.50-3.25 някъде а аз пък взех че изкарах 3.688!Направо да не повярваш!Докато на изпита по БГ за които се бях готвил цели 4-5 дена и си мислех че ша изкарам около 4.25-5.00, изкарах 3.25!И тва всичко като се има напредвид, че през годината не съм ходил на никакви пробни изпити(е ходех на курсове ама там се бях зарибил по едно момиче, така че нямаше фаида от тях)!За сметка на това ме приеха в Механото за което много се кефя!  :punk

 

Пич, ако с това се гордееш...жална ти майка...

И аз така като тебе след 7-и клас не барнах нищичко, ама после изкарах по литература 2 и по математика 5.00, след което влязох в МГ-то. Ама дори и тогава осъзнавах, че не е повод за гордост това, защото ако си бях седнал малко на задните част, щях да вляза в ЕГ.

Link to comment
Share on other sites

Пич, ако  с това се гордееш...жална ти майка...

И аз така като тебе след 7-и клас не барнах нищичко, ама после изкарах по литература 2 и по математика 5.00, след което влязох в МГ-то. Ама дори и тогава осъзнавах, че не е повод за гордост това, защото ако си бях седнал малко на задните част, щях да вляза в ЕГ.

 

 

Ъъъ, обърка ли нещо или наистина 2ка по литература? Щото с 2ка никаде нема те земат, пише се, че не си изкарал изпита (дори и само по 1 предмет да е). Поне сега е така де. Но за това съм сигурен, преди годинка и нещо като гандидатствах един приятел искара точно 2ка по литература и си го резнаха. :inqn

 

EDIT: Мишо, 10x за инфото =).

Edited by unikal4e
Link to comment
Share on other sites

Ъъъ, обърка ли нещо или наистина 2ка по литература? Щото с 2ка никаде нема те земат, пише се, че не си изкарал изпита (дори и само по 1 предмет да е). Поне сега е така де. Но за това съм сигурен, преди годинка и нещо като гандидатствах един приятел искара точно 2ка по литература и си го резнаха. :inqn

Уникалче погледни инфото на Асасина да видиш кой набор е човека.И по мое време се кандидатстваше така..даже можеше да не се държи въобще БЕЛ ако искаш и с оценката по математика да се кандидатства и в ЕГ.И затова от моя випуск повечето в ЕГ са математици защото просто почти винаги оценките по математика са по-високи от тези по БЕЛ. :punk

Link to comment
Share on other sites

Моят най-голям успех (за сега) е че влязох в ЕГ "Иван Вазов".

Имах 4 по литература, 5 по математика и ме приеха с английски. И номерът е че тези оценки ги изкарах без грам частен урок :D

Link to comment
Share on other sites

Не съм се къпал 24 часа....вкиснах се!

С темповете с които се движи оправянето на водата в Плд утре ще ви се похваля с 48 часа без душ!

Link to comment
Share on other sites

Не съм се къпал от 48 часа.Вчера не можах защото ни извикаха от БЧК да помагамена хората от Триводици и да им даваме одеала и храна.

Та исках да се изфукам , че вчера ми беше първата такава акция :punk .

 

Нямате си и на представа какво е там всички са отчаяни и нещасни.Ония откъснат мост макар че го видях със собствените си очи още не мога да повярвам че реката го е отнесла.

Link to comment
Share on other sites

Не съм се къпал от 48 часа.Вчера не можах защото ни извикаха от БЧК да помагамена хората от Триводици и да им даваме одеала и храна.

Та исках да се изфукам , че вчера ми беше първата такава акция :punk .

 

Нямате си и на представа какво е там всички са отчаяни и нещасни.Ония откъснат мост макар че го видях със собствените си очи още не мога да повярвам че реката го е отнесла.

Похвално:)

Ей такива хвалби да се 4уват:)

Link to comment
Share on other sites

Мен пък ме взеха в УХТ (бивше ВИХВП)...малко гадна спец, ама да се надявам, че ако до 3-то класиране не се освободи място там дето искам, то поне ще мога да се прехвърля догодина :) .

Link to comment
Share on other sites

Айде като ще се фукаме - 5.25 в Софийски Университет и 5.30 в Пловдивски Университет - резултати от изпитите ми по физика.

Ако са ме приели - ще се изфукам допълнително :Р

Link to comment
Share on other sites

Налях си вода от мазето. Ще се къпя. Много съм щастлив, щото помен от вода нямаше от вчера вечерта, и цял ден я чакам, а тя не идва....

 

Освен това направих една седмица с приятелката.

Link to comment
Share on other sites

ПРИЕТ СЪМ В СОФИЯ НА ПЪРВО КЛАСИРАНЕ СПЕЦИАЛНОСТ ФИЗИКА!!!!

ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

:D :lol: :laughing: :D :lol: :laughing: :P :P :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...