Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Хаха сега стана интересно. Аз заминавам също на Лозенец с отбора обаче. Доколкото разбрах лиляната ще са там по същото време, такаче ти трябва да си от лиляната, нали ? :) Ти ще си починеш ами аз к'во да кажа като всеки ден ме чака бягане на плажа :( Вие на кой хотел/къмпинг сте ?

ДА,заедно бяхме...вие бяхте ония футболяги от Локото ;)...Бяхме в хотел Чаика :sick

от лиляната съм и да ти кажа и аз не успях да си почин

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ооооо и аз се махам за малко от скапания град..(просто ми е омръзнал).Неделя живот и здраве хващаме пътя към Приморско :punk :punk ще изпия света..обещавам си го :D

Link to comment
Share on other sites

Ооооо и аз се махам за малко от скапания град..(просто ми е омръзнал).Неделя живот и здраве хващаме пътя към Приморско :punk :punk ще изпия света..обещавам си го :D

посети дискотека Ла Пиовра няма да съжаляваш :)

Link to comment
Share on other sites

посети дискотека Ла Пиовра няма да съжаляваш :)

 

/оффтопик

4 поредни години съм на Китен/Приморско и съм ходил доста пъти..яко е .. Иначе мерси за съвета :P

Link to comment
Share on other sites

Сам? :blink:

не естествено :D

още не съм изкукал напълно да хода сам по гората за гъби :lol:

събрали сме се компания но колота е развалена и не е ясно кога ще е готова :angry:

Link to comment
Share on other sites

НОВАТА ПРИДОБИВКА

 

:punk

 

Както се вижда се наложи да сгънем и отстраним тенис масата хахахах

 

Снимката е малко кофти, защото е от телефон.

 

Тук сме изтощени, току що качили до 8-я етаж целия комплект. Само 15 минути след това се появиха бутилка Немирофф и бутилка черно Джони, които възвърнаха силите на морните другари и развеселиха вечерта, завършила в Сенса.

Link to comment
Share on other sites

Цялата гарнитура до 8 ми етаж (по стълбите най вероятно ;))

 

.. вие сте се сгънали направо :D

 

Крайно време е и аз да се изфукам със:

 

Novation ReMOTE 25 LE

 

:) Сега само трябва да навия кака ви снежко да ми даде малко уроци. Ха-ха :D

Edited by afx
Link to comment
Share on other sites

След известно време,изпълнено с клатене на крака,станах сериозен,записах се МИО в ПУ и вече нема лабаво.Обачее...аз на майтап си виках,че ще съм като някой чичко,но днес видях част от хората,които се записваха/предполагаеми колеги/-ми много малки изглеждаха бе

Link to comment
Share on other sites

Aз пак ще ходя на море. :D Този път съм почти сигурен че ще е в Поморие, освен ако не се промени нещо. :)

Link to comment
Share on other sites

Един месец яко бачкане и чак днес взех малко парички. :D Хайде стига безпаричие :D

Link to comment
Share on other sites

така и така съм ги подкарала,чаай се разпиша и тука :bgrin: :D да се изфукам,че съм най-голeмия мизерабльо в момента,то не в момента ми от известно време насам,така че всички останали да са повече от хаппи,шот майката си е%$*о :blink: :D

Edited by farrell
Link to comment
Share on other sites

Снощи се "състезавах" с една Лада :D И "победих" - с главозамайващите 90км/ч така и не й позволих да ме застигне :P

:) А ти с каква кола си бил , че ми е много любопитно . Аз успях да подпала гумите на мойта учебна кола учих се да тръгвам под наклон с спирачка и бая пушек се хвърли :)

Link to comment
Share on other sites

Шкода 105L! :) Супер модерна кола - има си вградена система за предупреждаване на водача да не превишава скоростта - а си вдигнал над 90 и всичко започва да трепери с 6,5 по скалата на Рихтер :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...