Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

На мен това ще ми е третото такова куче и бая списания и книги бях изчел и смея да твърдя че са си баш една и съща порода.Много добре си спомням когато преди няколко години бързаха да регистрират породата защото имаше притенции от други страни с други имена и за това го писаха БОК.
Прочети пак. Не ми се спори за такова тъпо куче, нито за нещо което знам. Виж октомври месец на C.A.C и C.A.C.I.B какви кучета има и как ги водят. Поне на миналата изложба се нагледах на изтъпления, двама развъдчици не ги допуснаха, заради клубни различия. То поне кучето да си заслужаваше тая простотия.

 

 

ПП ами те в Гърция доколкото помня регистрираха едно дето си е баш каракачанка, имаше статия в зооманията.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Прочети пак. Не ми се спори за такова тъпо куче, нито за нещо което знам. Виж октомври месец на C.A.C и C.A.C.I.B какви кучета има и как ги водят. Поне на миналата изложба се нагледах на изтъпления, двама развъдчици не ги допуснаха, заради клубни различия. То поне кучето да си заслужаваше тая простотия.

ПП ами те в Гърция доколкото помня регистрираха едно дето си е баш каракачанка, имаше статия в зооманията.

 

Изобщо пък не съм съгласен с теб че кучето не си заслужава.Да за да си играят с него дечурлигата е неподходящо,за да търси наркотици и затрупани хора да,за дресиране също,но за пазач на даден имот е НЕЗАМЕНИМО.Старото ми куче 11 години живя у нас от двора в къщата НЕ изчезна 1 болтче а преди това ни откраднаха 7 велосипеда за няколко седмици и ни разбиха къщата и взеха сумати пари.Недаваше в двора да припари чужд човек а камо ли някой да барне нещо.За куче пазач си е най-доброто според мен а щом и овчарите го използват за да води значи и за това става въпреки че в това не съм се убедил лично.

 

ПП Окс чакам новата тема утре ;)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Изобщо пък не съм съгласен с теб че кучето не си заслужава.Да за да си играят с него дечурлигата е неподходящо,за да търси наркотици и затрупани хора да,за дресиране също,но за пазач на даден имот е НЕЗАМЕНИМО.Старото ми куче 11 години живя у нас от двора в къщата НЕ изчезна 1 болтче а преди това ни откраднаха 7 велосипеда за няколко седмици и ни разбиха къщата и взеха сумати пари.Недаваше в двора да припари чужд човек а камо ли някой да барне нещо.За куче пазач си е най-доброто според мен а щом и овчарите го използват за да води значи и за това става въпреки че в това не съм се убедил лично.
Просто нехаресвам каквото и да е "породисто" животно, а тоя пес не ми допада нито като визия, нито като характер. Утре ще изровя статиите за двете "породи" и ще ги цъкна в отделна тема ;)
Link to comment
Share on other sites

Работих в професионално фото студио, с гениална фотографка, много добър гримьор и прекрасна моделка :love, а аз си свърших работата перфектно B).

Колкото и да ме бъзикаха "червена фланелка" и останалите, никой завършил или "самозван" зоолог не би се съгласил, камо ли направил това, което аз свършх вчера.

Ето съвсем малка част от 15 часовата фотосесия:

 

 

O_1153127680_XO5W1452.jpg

 

 

O_1153128185_XO5W1495.jpg

Link to comment
Share on other sites

ебати тая мадама не я ли е шубе , аз когато имах хамелеон 1 седмица ме беше страх да го пипам щото много съскаше и се надуваше.... :D

Link to comment
Share on other sites

Aко ти се занимава да ги качих някаде сигурен съм , че ще има любопитни да ги разгледът . И ако може малко инфо на всяка снимка какво е снимано особено тои синия пая ме заинтригува .

Link to comment
Share on other sites

Aко ти се занимава да ги качих някаде сигурен съм , че ще има любопитни да ги разгледът . И ако може малко инфо на всяка снимка какво е снимано особено тои синия пая ме заинтригува .
Фотографката ги качва в нейните галерии. Сега се местят (местим:) ) в ново студио и няма време да ги обработва, иначе са няколко стотин. Щом всички са налице ще дам линка. Синичкият е един от топ-екземплярите в колекцията ми B) Avicularia versicolor.

Гущерът е Балкански гекон (Cyrtopodion kotschyi)

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Гледам много хора са хвалят че са си зели изпитите(а някой че първи са ги хванали да преписват :laughing: ) та да са похваля и аз.Приеха ме в ЕГ"Иван Вазов"(руската) и ша уча общо по около 10 астрономически часа английски на седмица :bgrin: .Тфа са равнява колкото два месеца в старото даскало :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Гледам много хора са хвалят че са си зели изпитите(а някой че първи са ги хванали да преписват :laughing: ) та да са похваля и аз.Приеха ме в ЕГ"Иван Вазов"(руската) и ша уча общо по около 10 астрономически часа английски на седмица :bgrin: .Тфа са равнява колкото два месеца в старото даскало :laughing:

Спокойно , всеки който е кандидатствал в гимназия след 7 клас е минал през това . След това зависи какъф профил си ( аз сам химия , англиски и биология и догодина ще ставам рдонина с даскалките по тези предмети ) и така трябва да мислиш на време .

Link to comment
Share on other sites

Спокойно , всеки който е кандидатствал в гимназия след 7 клас е минал през това . След това зависи какъф профил си ( аз сам химия , англиски и биология и догодина ще ставам рдонина с даскалките по тези предмети ) и така трябва да мислиш на време .

Ми то свърши мисленето.Вече официално съм ученик на ЕГ"Иван Вазов" и ша са виждаме с вас-тея от английската и тея от руската.Ако са намира някой як съфорумник в тея училища да свирка,че няма да е лошо да имам познати "нагоре" :D

Link to comment
Share on other sites

Ти пък що се набута в Руската бе - сега 8-и клас ще имате и следобедни занимания и ще си утрепан отвсякъде.Колко човека ти казаха за Английската,ама ти си знаш де...

Link to comment
Share on other sites

Ти пък що се набута в Руската бе - сега 8-и клас ще имате и следобедни занимания и ще си утрепан отвсякъде.Колко човека ти казаха за Английската,ама ти си знаш де...

Ми аз искам да уча бе.Ученолюбив съм :laughing: .Иначе пак да ви са похваля-утре отивам да ми купуват SonyEricson W810i или W900 не се знае точно и ша са насера от кеф :punk

Link to comment
Share on other sites

Ми аз искам да уча бе.Ученолюбив съм :laughing: .Иначе пак да ви са похваля-утре отивам да ми купуват SonyEricson W810i или W900 не се знае точно и ша са насера от кеф :punk

Еми учи то не пречи все по малко са тези на , които им се учи ама тва са подробности . Според мен по добре е Sony Ericsson W900i но ти си знаеш вкуса и възможностите .

Link to comment
Share on other sites

Да се изфукам, че снощи ми изчезна Моторолата в Мармалад :( Добре, че поне не е нова. И по-добре, че бях на Прима, но много телефонни номера загубих и сега, докато ги възстановя, направо не ми се мисли :sick

Edit: Uzito, в джоба на ризата ми беше и по едно време изчезна, ама няма значение - прежалих го вече!

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Да се изфукам, че снощи ми изчезна Моторолата в Мармалад :( Добре, че поне не е нова. И по-добре, че бях на Прима, но много телефонни номера загубих и сега, докато ги възстановя, направо не ми се мисли :sick

Kак е изчезнала да не си я оставил на масата ? Опише ситуацията ( може в другата тема какво ви минава през главата )

Link to comment
Share on other sites

Ти пък що се набута в Руската бе - сега 8-и клас ще имате и следобедни занимания и ще си утрепан отвсякъде.Колко човека ти казаха за Английската,ама ти си знаш де...

да бе в руската може да учим до 3 часа, обаче в английската имам 1 приятел и в 8 клас кат бяхме, той имаше по 6-7 часа дневно и учеше поне 3 часа в тях, ако не и повече, в английската ще му е много по-зорно. Пък и е важно как ще си го направиш, ако ти е весело можеш и 10 часа да изкараш ;)

Link to comment
Share on other sites

да ви се изфукам,утре(събота)заминавам на море с даскалото в лозенец....Наи-после ще се отърва от тъпия пловдив...и ще мога да си почина едно хубаво :punk

Link to comment
Share on other sites

да ви се изфукам,утре(събота)заминавам на море с даскалото в лозенец....Наи-после ще се отърва от тъпия пловдив...и ще мога да си почина едно хубаво :punk

Хаха сега стана интересно. Аз заминавам също на Лозенец с отбора обаче. Доколкото разбрах лиляната ще са там по същото време, такаче ти трябва да си от лиляната, нали ? :) Ти ще си починеш ами аз к'во да кажа като всеки ден ме чака бягане на плажа :( Вие на кой хотел/къмпинг сте ?

Link to comment
Share on other sites

аз пък в понеделник заминавам за 5 дена за несебърче :lol:

7 човека,на бунгалата,2 пички :love ,доволно заредени с кинти и положителни емоции

Link to comment
Share on other sites

Аз пък още не знам къде отивам, ама към края на другата седмица заминавам на море. :D Ако до заминаването не се доуточним къде ще е, със сигурност района ще е около Бургас. :)

Link to comment
Share on other sites

имам нов мъжки ризеншнауцер. двумесечен малоумник. :rolleyes: още не знам как се казва ;)

 

 

разминах се с черния руски териер :(

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...